folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Arabayı İşyerinin Otoparkına Koyamıyorum Ne Yapabilirim?

Arabayı İşyerinin Otoparkına Koyamıyorum Ne Yapabilirim?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek

Arabayı sat 

Almanya Fatihi
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rmk
    Rmk's avatar
    Erkek

Bu adam birine  bu arabayi soysun da sen bu arabayla gelme diye ipneligine Prayla adam tutmus olmasin?

Koyun gibisin kardesim, gocuklu celep kaldirinca sopasini sürüye katiliverirsin hemen ve adeta magrur, kosarsin salhaneye. Dünyanin en tuhaf mahlukusun yani, hani su derya icre olup deryayi bilmiyen baliktan da tuhaf. Ve bu dünyada, bu zulüm senin sayende. Ve açsak, yorgunsak, alkan içindeysek eger ve hala sarabimizi vermek için üzüm gibi eziliyorsak kabahat senin, -demege de dilim varmiyor ama- kabahatin
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pompaci
    pompaci's avatar
    Erkek

hocam ne kadar istersin araca bi tofaş da ben alim diyorum ama

hayat boş pompala çoşşş :):)...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavitutku
    mavitutku's avatar
    Erkek

hocam BMW 1 serisi alın 450 ay taksitle. aşağılık müdür utansın :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emrah20
    emrah20's avatar
    Erkek
    Benim patronum birini işten çıkarmak istediğinde böyle şeyler yapar ve kendisi istifa etmesine zorlar. Durum böyle değilse, arabana alarm taktır.

Kendisini Hacker sanan zibidilerden değilim.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akrepkral53
    akrepkral53's avatar
    Erkek

aracını çekebileceğin yakın çevrede hiç güvenli bir yer yok mu. karakol, resmi daire gibi. yada güvenlik kamerası olan bir işletme gibi. kameranın aldığı yere çekersen, aracına zarar veren-soyan kişiyi yakalayabilme ihtimalin var.

iş çıkışı seni okula kadar götürecek bir iş arkadaşın varsa aracı iş yerine getirmeyebilirsin de.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek
    mavitutku bunu yazdı

hocam BMW 1 serisi alın 450 ay taksitle. aşağılık müdür utansın :D

48 ay taksitle 97 uno aldim bilseydim 450 ay taksitle alırdım 😐😀

Dur be kadınnnn....
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    7714714
    7714714's avatar
    Erkek

Seni 91 model Tofaş a bindirenler utansın

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Diğer LPG'lerin neden içeri koyabildiğini sor

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Moustafa
    Moustafa's avatar
    Erkek

@Meliksah

Evet Hocam ne yazık ki özellikle şu sıralar aşırı yoğun ödemem olduğu için aşırı alttan alıyorum, öyle de yapmam gerek gibi şimdilik.

@HolyOne

Şu yoğun ödemelerim bi geçsin onu söyleyeceğim gibi. Söylemeyip ben düşüneceğime söyleyim onlar düşünsün :)

@italyan

Farkındayım hocam ancak dava edersem yasal olarak bir süre hakkımın korunacağını ve işten çıkartılmayacağımı biliyorum da çalıştığım kurum çok büyük olur da davada haksız çıkarsam çok eziyet çekerim. Şimdilik biraz daha sabretmeyi düşünüyorum. Sorularınızın cevapları da şu şekilde:

Açık otoparka LPG'li araç giremez diye bir yasa da yok yönetmelik de yok bildiğim kadarıyla.

Otoparkta başkalarının LPG'li araçları var ve müdür de biliyor onların araçlarının LPG'li olduğunu.

Otoparktan genel olarak herkes yararlanabiliyor. Kaldı ki sadece üst kadro yararlanabiliyor olsa bile ben de yönetici kadrosundayım.

Mevcut araçların otoparkta kapladığı kısım %35 civarında. Geri kalan %65'lik kısım boş duruyor gün boyu.

Arabaya hırsız dadandığından bu yana (2-3 haftadır) polise hiç şikayette bulunmadım. Zira 2003 veya 2004'de elimden çalınan telefonun davası hala sürüyor, hem de hırsız da belliydi yakalanmıştı. Evime giren hırsız için 2013'de polis çağırdığımda parmak izi olabilir diye gösterdiğim kısımların hepsini polis gözümün içine baka baka elleriyle sildi, polisi evden kovmak zorunda kaldım kavga ettik polislerle. Yaşadığım birkaç benzer olaydan dolayı hiç polise gitme veya şikayet etme gereği duymadım. Polise şikayetimin bu kısmı hiç aklıma gelmedi, gelseydi kesinlikle şikayet ederdim.

@By_HC

Bir süre sabretmem gerek hocam. Onlar kovarsa da tazminatımı alabilirim bari de borçlarımı hafifletirim biraz.

@deja-vu

Arabayı satarsam ve yenisini alamazsam yüksek lisans eğitimime devam edemem :/

@Rmk

Buna hiç ihtimal vermiyorum şahsen. Öyle birine benzemiyor.

@pompaci

Aslında aracı satmayı düşünmüyordum ama şu hırsızdan sonra başka bir araçla değiştirme fikri ağır bastı. Piyasası hakkında pek bilgim yok, ortaya bir fiyat atarsanız onun üzerinden pazarlığa girişiriz :)

@mavitutku

Samimi söylüyorum dün gece rüyamda bunu yapıyordum ama sonunda kredi borcunu ödeyemiyordum :) Araba elimden gidene kadar müdürün önünde güzel havam oluyordu ama :))

@emrah20

Pahalı birşey değilse kredi kartında çekerek halledebilirim, sanayiye bir uğrayayım fiyat araştırması yapayım.

@akrepkral53

Yolun karşısında biryere çektim tam çaprazında bir güvenlik kulübesi olduğunu fark ettim. Sanırım bir de arabanın yeni yerini gören bir kamera var. Zarar gelmesini önler mi bilmem de en azından hırsız tekrar gelirse yakalama şeyimiz var gibi.

@7714714

Bu araca verdiğim parayla avrupada, amerikada ne arabalar alabiliyorum ama sağlık olsun ne diyelim. Oralara girsem çıkamam.

@NoktaliVirgul

Onu sormaya cesaretim yok şimdilik. İş sürekliliğimden endişe ediyorum.

Mustafa
Toplam Hit: 2802 Toplam Mesaj: 30
otopark