folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Arabistanda Yaşam İçin Bildikleriniz

Arabistanda Yaşam İçin Bildikleriniz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdoganb
    erdoganb's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Selam arkadaşlar.

Ocak gibi bi Türk firması ile Arabistan'a iş için gideceğim. Ancak merak ediyorum ordaki hayatı.

Vergi olmadığını, ve teşvik olduğunu öğrendim ama ne kadar olduğunu bilmiyorum. Araç (2. el shelby olur, cobra olur, efendime söyleyeyim cadillac 62 olur, başka işte böyle benzini içen hatta çok afedersiniz amına koyan araçlar) fiyatları, motosiklet fiyatları vs bilgilere ihtiyacım var. nerden alışveriş yapılır vs vs.

Elektronik ürünler, giyim ürünleri, internet hızıydı, at fiyatlarıydı vs. ne biliyorsanız artık ben de bilmek istiyorum.

Bilgili olanlardan, bencillik yapmamalarını, bildiklerini paylaşmalarını istiyorum, gerekirse zor kullanırım, lütfen beni buna mecbur etmeyin!

Ayrıca sıradaki parçayı Adana'da Jandarma olarak vatani görevini yapan JPriest kardeşime ve Tokat'ta Jandarma olarak vatani görevini yapan, canımdan çok sevdiğim kendime armağan ediyorum.

http://www.youtube.com/watch?v=h0ffIJ7ZO4U

yardırmak bizim işimiz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek

o kadar çalıştıktan sonra akşam bara gidip 2 tek atamadıktan sonra nasıl yaşayacasın.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniperscope
    sniperscope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    XpertVision bunu yazdı

o kadar çalıştıktan sonra akşam bara gidip 2 tek atamadıktan sonra nasıl yaşayacasın.

Super yorum haci.

Aksam is yorgunu eve gelip soooooyle ayaklari uzatip, dolaptan buz gibi bir bira acamadiktan sonra ne edem ben o ulkeyi.

"Yer yuzunde hic bir pislik yoktur ki; altindan bir yahudi cikmasin" Adolf Hitler... "Turkiye de hicbir pislik yokturki altindan cemaat cikmasin" SniperScope "Nerede yavşak, hırsız varsa hepsi Allahçı" Fazil Say
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cem-engine
    cem-engine's avatar
    Erkek

gitme kardeşim gitme

arabistan...pişmanlıktır

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdoganb
    erdoganb's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    sniperscope bunu yazdı
    XpertVision bunu yazdı

Super yorum haci.

Aksam is yorgunu eve gelip soooooyle ayaklari uzatip, dolaptan buz gibi bir bira acamadiktan sonra ne edem ben o ulkeyi.

Lemmy Killmister oğluna demiş ki: "don't do drugs, do speed"

O yüzden 12 silindir bi araç işimi görür bu konuda.

Ayrıca evimde çalmasam bile, gece sarılıp yatacağım bi fender-telecaster, sabah kalkıp hepsinin power tuşlarına basacağım 7-8 tane bilgisayarım olmadıktan sonra içmesem de bana koymaz.

Para biriktirip, biraz da bi şeyler alıp gelcem beyler. Bi de Moğolistana gidip, at eti yiyip, yanında kımız içip, at sırtında gezip, Orhun Kitabelerini görmem lazım. Çok afedersiniz sikerim böyle hayatı. 5 yıl sabrederim. Siz bildikleriniz paylaşın.

Neden pişmanlıktır meselağı? Onu açıkla, bencillik yapma kardeşim. Ayıptır.

yardırmak bizim işimiz
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

Askerlik başına vurmuş hocam senin.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek

millet türkiyeden kaçmaya çalışır daha batıya, sende peygamberlerin adam edemediği topluma koşuyorsun dört nala.

bu işte bir terslik var.. 

arabistan nedir lan arabistan denince direk aklıma sarı ıslak ve yırtık tuvalet terliği geliyor sadece.

tabi lan
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek
    korkarabatak bunu yazdı

millet türkiyeden kaçmaya çalışır daha batıya, sende peygamberlerin adam edemediği topluma koşuyorsun dört nala.

bu işte bir terslik var.. 

arabistan nedir lan arabistan denince direk aklıma sarı ıslak ve yırtık tuvalet terliği geliyor sadece.

edit.ayrıca paylaştığın videoyu bir 1500 kere dinlemişliğim vardır o yüzden sana böyle samimi konuşuyorum. sakın gitme bilader aman diyim.

çukurca'da, şemdinli'de git yaşa arabistana gitme.

tabi lan
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kapil
    kapil's avatar
    Erkek

hangi şehrine gideceğin en önemli husus burda
    mekke veyahutta medine de olacaksan diğer bölgelere göre baskı altında olursun tabi bu dine bakış açına bağlı diğer şehirlerde pek sıkıntı çekmezsin neticede müslümanlar gibi gayrimüslimlerde var arabistanda.
    araba fiyatları gerçekten çok farkediyor 2006 mercedes e230 80bin riyal  gibi bir fiyata aldık

giyim ürünleri hoşuma gitmedi hiç burdan temin edip götürmen daha iyi olur diye düşünüyorum özellikle bol bol iç çamaşırı almanda fayda var.

elektronik ürünlerde eskisi kadar olmasada yinede gayet fiyatları uygun olarak temin edebilirsin. 4 ay önce iphone 4s  16gb 1250 liraya aldık.

şimdilik aklıma gelenler bunlar hatırladıkça eklerim bir şeyler.

Orman Mühendisi //
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

nasıl olur lan arabistan da hiç içki satılmıyor mu

Boş İşler Uzmanı..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kapil
    kapil's avatar
    Erkek

T.C. Riyad Büyükelçiliği Duyurusu 19.03.2008

1. 
    Ülkeye uyuşturucu sokmanın cezası, vize başvuru formunda da ifade edildiği üzere idamdır
    2. Ülkeye alkollü içeceklerin sokulması yasaktır
    3. Ülkede içki içmek, üretmek ve satmak yasaktır.
    4. Ülkeye, uygunsuz içerikli herhangi bir yayının sokulması yasaktır
    5. Vatandaşlarımızın Suudi Arabistan’da bulundukları süre içerisinde pasaportlarını veya ikamelerini sürekli olarak yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.
    6. Vatandaşlarımızın, anlamadıkları bir dilde hazırlanmış herhangi bir belgeyi imzalamamaları tavsiye edilir.
    7. Herhangi bir sorunla karşılaşılması durumunda Büyükelçiliğimiz veya Cidde Başkonsolosluğumuzla irtibata geçilmesi, para karşılığı yardım teklif edenlere kesinlikle itibar edilmemesi gerekir. Bilgilerinize sunulur.  

detaylı bilgi http://www.vizerehberiniz.com/haberler/arsiv/arabistan/haber11.html

kapil tarafından 16/Eyl/12 14:54 tarihinde düzenlenmiştir

Orman Mühendisi //
Toplam Hit: 4231 Toplam Mesaj: 25