Araç İçi Kamera Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Free_Mans
    Free_Mans's avatar
    Erkek

Merhabalar bugün neredeyse bi tane dangoza vuruyordum kıl payı kurtardım. Bu gibi durumlar için böyle çok Harika bir şey olmasa da işimi görecek fiyat kalite performansı iyi bir araç içi kamera (cama yapıştırıp yolu çeken) alet varmı kullanan ya da önerisi olan. Bu şarjlı olanlardan olursa daha iyi olur her yerinden kablo fışkırmasın. Birde hırsızlığa veya park halinde vurmalara karşı bu sensörlü olanı varmış herhalde hareket algılama

www.homecept.com | Ev dekorasyon ürünleri, konsept tasarımlar
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seagate189
    seagate189's avatar
    Erkek
    Free_Mans bunu yazdı

Merhabalar bugün neredeyse bi tane dangoza vuruyordum kıl payı kurtardım. Bu gibi durumlar için böyle çok Harika bir şey olmasa da işimi görecek fiyat kalite performansı iyi bir araç içi kamera (cama yapıştırıp yolu çeken) alet varmı kullanan ya da önerisi olan. Bu şarjlı olanlardan olursa daha iyi olur her yerinden kablo fışkırmasın. Birde hırsızlığa veya park halinde vurmalara karşı bu sensörlü olanı varmış herhalde hareket algılama

valla hocam çok gerekli birşey bence ya en azından ön camda olmalı çünkü o kadar dengesiz varki

bende şarjlı almayı düşünüyorum önerileri bekliyorum

Safir T-14 -- Sarsılmaz Kılınç 2000 light -- Browning Hp Mk3-- Derya Mk-12 --------
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bensiz_aglama
    bensiz_aglama's avatar
    Erkek

A118 ve A119 kameralara bakın 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

hocam bütçeye bağlı şimdi gidip xiaomi dvr cam de alabilirsin :D

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Free_Mans
    Free_Mans's avatar
    Erkek

Hocam öyle çok pahalı bir şey değil aradığım :) 

www.homecept.com | Ev dekorasyon ürünleri, konsept tasarımlar
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

almacağın kamerayı söylüyorum

Novatek 96650  170 derece olanını al  3 yıldır kullanıyorum çok net görüntü ve çok geniş açı alır iç pili öldü ama içini açtım sakız bataryalardan çinliye sordum bataryasını nasıl bulabilirim diye bataryası kayıt için değil hafıza için dedi :D

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oinomaos
    oinomaos's avatar
    Erkek

Bende aradığım için takipteyim.

A118 55 dolara

A119 110 dolara GearBeast te var. 

@DJ_Alper hacım linkteki ürün artık stokta yokmuş. Güvenebileceğimiz başka satıcı var mıdır?

Anıl
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    oinomaos bunu yazdı

Bende aradığım için takipteyim.

A118 55 dolara

A119 110 dolara GearBeast te var. 

@DJ_Alper hacım linkteki ürün artık stokta yokmuş. Güvenebileceğimiz başka satıcı var mıdır?

Novatek 96650 işlemcili arayınca çıkar hocam dışları değişik olabilir içleri hepsinin aynı :D

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Zorunlu falanmi oldu . Baya bi kullanmaya başlayan var . 

Minimalist Değilim Tembelim
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

bu arada aparat ihtiyacı olan olursa bu satıcıda hepsi var :D

https://tr.aliexpress.com/item/Car-GPS-dvr-holder-bracket-silicone-mini-suction-bracket-car-camera-mount-windshield-dashcam-dvr-holders/32747968503.html?spm=2114.10010108.1000023.15.Vr4FVs 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zigana
    zigana's avatar
    Erkek

https://geek.wish.com/c/54529f169719cd665127eaf8    aldım kullanıyorum. iki taraflı kayıt yapıyor.  full hd . fiyat kalite süper.

Temel adalettir .
Toplam Hit: 2014 Toplam Mesaj: 12
araç içi kamera