Araç Kamerası Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

hemen hemen hersene yazın alıp yaz bitmeden bozulan kmeralardan bıktım  bir kaç araştırma sonucu A118 tavsiyelerini gördüm  kullanan varmı bilmiyorum arıca kullanan varsa şuan başka bir araç kamerası tavsiyede bulunabilirmi?

aradığım özelliklerin başında devamlı kayıt yani araba çalıştığı sürece kayıt yapması lazım şuana kadar kullandıklarım hafıza dolunca kaydı durduruyor.

hareket sensörlü olması lazım araç hareket edince çalışacak durunca duracak

ve görüntü kalitesi iyi olması lazım 1080 yazıp 0,3 mp bile etmeyen kameralar çok

50-60 doları geçmeyecek :)

varmı bilen duyan

edit: gps özelliği ne işe yarıyo araç kamerasında? onu çözemedim takip sistemi olarak mı navigasyon olarak mı?

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

Dx den k6000 mi neydi onu aldim muridin tavsiyesiyle gayet guzel. ama beklentin yuksek sanirim biraz daha.

hareket sensoru filan var ama hic kullanmadim ses de kayit ediyor ama ses kaydini kapatiyorum genellikle.

gps ile hizini alt kosede yaziyor.bir de tam bilmiyorum koordinat veriyor galiba

rapidhacker550 tarafından 21/Nis/15 15:36 tarihinde düzenlenmiştir

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    rapidhacker550 bunu yazdı

Dx den k6000 mi neydi onu aldim muridin tavsiyesiyle gayet guzel. ama beklentin yuksek sanirim biraz daha.

hareket sensoru filan var ama hic kullanmadim ses de kayit ediyor ama ses kaydini kapatiyorum genellikle.

gps ile hizini alt kosede yaziyor.bir de tam bilmiyorum koordinat veriyor galiba

kayıt nasıl dolanca duruyomu üstünemi yazıyo

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    rapidhacker550 bunu yazdı

kayıt nasıl dolanca duruyomu üstünemi yazıyo

3 dakika 5 dakika 10 dakikalık bölüm bölüm yazıyor dolunca da üstüne yazıyor diye biliyorum.Ancak ben nolur nolmaz diye her binişimde 2 saniyelik sd card format bölümüne tıklıyorum araba ısınana kadar.

kontağı açınca otomatik kayda başlıyor.

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kiNki
    kiNki's avatar
    Erkek

mediamarkt'ta 50-60-70 tllerde var ama güvenemedim. ben de almayı düşünüyorum tavsiye olursa

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seref45
    seref45's avatar
    Erkek

hocam tavsiye etmediğim  kullandığım için söylüyorum dikiz aynasının üzerine geçenden var bende  devamlı ağırlığından dolayı ayna aşağıya doğru düşüyor.yolamı bakayım aynayamı şaşırdım.herhalde ilk çekeceğim kaza görüntüsü benimkisi olacak.mümkünse cama yapışandan al vantuzlu 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    seref45 bunu yazdı

hocam tavsiye etmediğim  kullandığım için söylüyorum dikiz aynasının üzerine geçenden var bende  devamlı ağırlığından dolayı ayna aşağıya doğru düşüyor.yolamı bakayım aynayamı şaşırdım.herhalde ilk çekeceğim kaza görüntüsü benimkisi olacak.mümkünse cama yapışandan al vantuzlu 

neyle yapıştırıyorsun cama hocam ? Yoksa sana bir tavsiyem olacak bir ürünün fotoğrafını atarsan.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Iruretta
    Iruretta's avatar
    Erkek

Şurda mesajım dursun

http://yanduvar.blogspot.com/
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavitutku
    mavitutku's avatar
    Erkek

mesajım bulunsun

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

şu araç kameralarında 4-5 sene arkana bakmadan kullanılabilecek birşey yokmu ya

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

şu araç kameralarında 4-5 sene arkana bakmadan kullanılabilecek birşey yokmu ya

Bi gopro bul 2.el araç şarja bağla vakumla onu ama arada sd cardı sil diyeceksin.

Ya da Sjcam 4000 al 0 ından yanına da bundan http://www.banggood.com/Car-ChargerSuction-Cup-Mount-For-SJ4000-sj5000-XiaoMi-Yi-Sport-Camera-p-974044.html 

Arkadaş öyle yapıyor

https://www.youtube.com/watch?v=cbckWfAmHqA bu da gece çekimi sjcam4000 in

rapidhacker550 tarafından 22/Nis/15 15:44 tarihinde düzenlenmiştir

Toplam Hit: 2755 Toplam Mesaj: 26