folder Tahribat.com Forumları
linefolder Ulaşım Araçları ve Seyahat
linefolder Araç Kiralama 7+ Kişilik (Ankara)

Araç Kiralama 7+ Kişilik (Ankara)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CiRKiN
    CiRKiN's avatar
    Erkek

Yerinde olsam hiç bulaşmam oto kiralamaya her türlü riski sen alıyorsun abi gerek yok başına bela 

okul servisi firmalarını ara adam alsın arabasını gelsin şöförlü hizmet tüm riskler mal sahibinde ne güzel  

Doyuracağınız bi karnı oda şöförlüğün yanında bedava kalır

JACK TİESTO TAHRİBAT ... FAKİR BİR ŞİMAL KİLİSESİNDE ŞEYTAN İLE RAHİBİN MACERASI
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek
    TheMayk bunu yazdı

Hocam kusura bakma ama windycar kadar kezban bi firma bilmiyorum. Kesinlikle önermiyorum

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek
    yunusdogan bunu yazdı

https://www.melekrentacar.com/tr/

hocam melek rent a car firmasından son derece memnunum hatta eylül 13 te istanbuldan tourneo custom alıp ankaraya gidip gelecem

fiyatları çok makul ayrıca firma güvenilir mi diye merak ediyorsan şöyle bir deneyimimi aktarayım

pandemi sürecinde istanbuldan rizeye gitmek için 15 günlük kiraladım aracı neyse işler değişti 5 gün kullandım ist dönüp iade ettim 

bana şunu diyebilirdi 15 gün kullan napıyosan yap bizi bağlamaz tarzında.. adamların tüm araçları yatıyordu nihayetinde.. 

ama sağolsunlar aracı iade alıp kalan 10 günlük bakiyeyi bana ayırdılar şimdi ankaraya giderken ondan faydalanacağım.

edit: firma 3 günden kısa sürelere kiralama yapmıyor fakat diğer firmaların 1 günlük fiyatı bunlarda 3 günlük hem de sınırsız km 2 gün de sağa sola gidersin pikniğe falan

tutacağın araç 8+1 olduğu için otomobil olarak geçer o anlamda da sorun yaşamazsın şimdi bir üstteki arkadaşın mesaja baktımda 1 gün 1500 tl 800km şoförlü demiş benim önerdiğim firma 3 gün sınırsız km 1054 lira :)

yolcu360 sitesinde yok diye çok ta bilinen bir firma değil tabi 360ta olunca bilinmeli mi o da ayrı husus tabi.

Hocam kilometre sınırı olmadığına emin misin?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheMayk
    TheMayk's avatar
    Erkek
    yunusdogan bunu yazdı
    TheMayk bunu yazdı

Hocam kusura bakma ama windycar kadar kezban bi firma bilmiyorum. Kesinlikle önermiyorum

Ben iki defa araç kiraladım ve sorun yaşamadim, kurumsal şirket, büyük minibüs araçlarıda var, iki kiralamamda da sifir araç verdiler, ben problem yaşamamış olabilirim bilmiyorum, arkadaş değerlendirsin.

Sperm Gibi Adamlar Var İnsan Olma İhtimalleri Milyonda Bir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Macidor
    Macidor's avatar
    Erkek

Enterprise Ankara Merkez ofisi seçerek arattım. 500km/gün diyor, ekstrası ekstra ücrete tabiidir herhalde araba tak diye kitlenmiyordur. Arayıp görüş iştersen bi hocam.

Macidor tarafından 02/Eyl/20 08:46 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    Macidor bunu yazdı

Enterprise Ankara Merkez ofisi seçerek arattım. 500km/gün diyor, ekstrası ekstra ücrete tabiidir herhalde araba tak diye kitlenmiyordur. Arayıp görüş iştersen bi hocam.

KM sınırını kaldırdılar. 

Sitede verileri güncellememişler.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek
    Hannibal_King bunu yazdı
    yunusdogan bunu yazdı

Hocam kilometre sınırı olmadığına emin misin?

tabi hocam ben bu firmadan hizmet aldım. istersen sitesindeki canlı yardımdan teyit edebilirsin

TheMayk bunu yazdı
    yunusdogan bunu yazdı
    TheMayk bunu yazdı

Ben iki defa araç kiraladım ve sorun yaşamadim, kurumsal şirket, büyük minibüs araçlarıda var, iki kiralamamda da sifir araç verdiler, ben problem yaşamamış olabilirim bilmiyorum, arkadaş değerlendirsin.

hocam ist atatürk havalimanı açıkken ben de bu firmadan 2 kere araç kiralama yaptım 2. araç kiralamamda aracı bana teslim ettiler aracın göstergede abs esp direksiyon vs birçok arıza lambası yanıyordu uzun yola gideceğimi aracı değişin diye firmayı aradım firma yardımcı olmadı aracı sanayide tamir ettirdikleri için o arıza lambalarını dert etmememi ifade ettiler neyse yola çıktık lastikler zaten bitik zannedersin drag yapıcam semi grid lastiklerle gidiyoruz :) direksiyonda ufak takılmalar oluyor belli zaten direksiyon kutusunda sıkıntı olduğu neyse öyle böyle gittik geldik aracı verdim herhangi bir problem yok. 140 gideceğim yolları 90 gittim neyse işim görüldü kafasındayım aradan 1 ay geçti tekrar araç kiralama için farklı bir firmaya başvurdum adamlar karalistedesiniz araç veremeyiz dediler ayrıca kim niye karaliste sizden kiralamadım falan diyince kolaycar denen bi filo yönetim uygulaması varmış bunu epey firma kullanıyor windycarda bana kusurlu aracı çakan eleman sırf bana ayar olduğundan beni karalisteye almış araca zarar verdiğime dair sisteme not düşmüş velhasıl öyle birşey zaten yok heleki olsa firma anamdan emdiğim sütü benden tahsil eder :) velevki zaten böyle birşey olmadığı için sadece bana sıkıntı çıkartmak adına yapılmış birşey ayrıca şöyle bir şey de olabilir yolcu360 ile kiraladığım için oraya doğal olarak olumsuz yorum atmıştım oradan görüp banlamış olabilir bu da zaten ne kadar kurumsal olduklarını kolayca kanıtlar.

zaten ben aracı 1 günlüğüne kiralamışım 500km yol yapmışım araca ne olduda bir zarar verdim alt takım ön düzen ve direksiyon kutusu oluyor bu zarar...bu kadar hızlı araç toplayanları anca dakar rallisinde görmüştüm velhasıl windycar eşittir rezalet :)

zaten cep telefonumda google maps uygulamasında konum geçmişi hep kayıtta gösteririz gerekirse ama böyle dırzo personeller beni aklı sıra sıkıntıya sokuyor atatürk havalimanı kapanınca o ofisteki herkesi kovmuşlar zaten ki doğrusu da oydu ...

yunusdogan tarafından 02/Eyl/20 09:27 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Macidor
    Macidor's avatar
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı
    Macidor bunu yazdı

KM sınırını kaldırdılar. 

O zaman sorun çözüldü sanırım. Hayırlı olsun :d @kiokhan

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kiokhan
    kiokhan's avatar
    Erkek
    Macidor bunu yazdı
    HoLyCat bunu yazdı
    Macidor bunu yazdı

KM sınırını kaldırdılar. 

O zaman sorun çözüldü sanırım. Hayırlı olsun :d @kiokhan

Bunu düşüneceğim 1. sıraya aldım çok sağol müridim :)

Türk
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kiokhan
    kiokhan's avatar
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı
    Macidor bunu yazdı

KM sınırını kaldırdılar. 

KM sınırı varmış hocam az önce aradım.

Türk
Toplam Hit: 3148 Toplam Mesaj: 23
ankara kiralama araç