Araç Koltuk Temizliği

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seagate189
    seagate189's avatar
    Erkek

Merhabalar aracimin koltuklarinda ve kapi kollarindaki kumaslarda lekeleler oluştu temizlemeyi düşünüyorum

Şu ürünü önerdiler aramizda kullanan varmi varsa koltukta renk degisimi,deforme gibi durumlar oluşturuyor mu ?

http://www.hepsiburada.com/vanish-leke-cikarici-sprey-pm-zybenc32050024

Safir T-14 -- Sarsılmaz Kılınç 2000 light -- Browning Hp Mk3-- Derya Mk-12 --------
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

eğer kapalı garajın ve halı yıkama makinen varsa 10 numara oluyor hocam yok ise durula ve sil 

not:sakın aspirin falan kullanma tavanın ana..... s....

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seagate189
    seagate189's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

eğer kapalı garajın ve halı yıkama makinen varsa 10 numara oluyor hocam yok ise durula ve sil 

not:sakın aspirin falan kullanma tavanın ana..... s....

Hocam maalesef hali yikama makinam yok sanirim köpuk seklindeymis sıkıp el ormesi banyo lifiyle temizlemeyi düşünüyorum arkasinada nemli bir bezle durulamayı

Hocam o aspirin ele degince bile garip yapiyor koltugu dusunemiyorum :))

Safir T-14 -- Sarsılmaz Kılınç 2000 light -- Browning Hp Mk3-- Derya Mk-12 --------
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _PesimisT_
    _PesimisT_'s avatar
    Erkek

Hocam kapi tavan vs deki kumaş kısımları tek yön sil. Yoksa yüzüne bakilmayacak hale gelir. 

Bende ataş vinet diyorum. Erdem boya diye bir siteden almıştım bölünmüş olarak işini güzel yapıyor. Yinede yorumları incelemende fayda var. 

Bu dahil; tüm genellemeler yanlıştır! Yolcu; Kendi Yolunda.... Şükür biz Allahtan başka sahibi olmayanlarız!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shuqufe
    Shuqufe's avatar
    Erkek

ben bundan kullanıyorum : http://www.hepsiburada.com/carpex-kumas-doseme-temizleyici-500-ml-p-OTDG00016

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Oto yıkamaya götür. 

samaccc tarafından 17/Kas/17 11:11 tarihinde düzenlenmiştir

Minimalist Değilim Tembelim
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

Oto yıkamaya götür. 

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Letgo'dan bir tane ikinci el halı yıkama makinesi bul 100-120 liraya. İçine Ariel sıvı detarjan koy suyla karışınca kir bırakmaz koltuklarda. Oto yıkamacı 150-180 liradan aşağı yapmaz. Kuaföre giriyor koltuk yıkama.

Bu arada suyu fazla abartma bu seferde araba havasız olduğu için rutubet kokar içi. Hatta yerin müsaitse camları kıl kadar açık bırak 1 gece havalansın.

Elinde makine olursa kirlendikçe yıkarsın.

mkyb tarafından 17/Kas/17 12:29 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ar0fer
    Ar0fer's avatar
    Erkek
    Florenzi bunu yazdı
    samaccc bunu yazdı

Oto yıkamaya götür. 

Çok mantıklı adam bunu neden düşünemedi acaba ?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JOE
    JOE's avatar
    Erkek

Zamanında ihlas halı yıkama makinesiyle koltuk yıkama başlığıyla arabanın koltuklarını yıkayıp çektimiştim. Çok da temiz olmuştu.

Not late for nothing
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    _PesimisT_ bunu yazdı

Hocam kapi tavan vs deki kumaş kısımları tek yön sil. Yoksa yüzüne bakilmayacak hale gelir. 

Bende ataş vinet diyorum. Erdem boya diye bir siteden almıştım bölünmüş olarak işini güzel yapıyor. Yinede yorumları incelemende fayda var. 

ataş vineti çok vüyorlardı.

nasıl uyguladın sprey halinde yüzeye mi sıktın tek yönlü sildin yoksa beze mi sıkıp sildin ?

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
Toplam Hit: 1954 Toplam Mesaj: 13
araç temizlik