folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Aracıma Vurup Kaçtılar, Far Parçaları Elimde.Yardım.

Aracıma Vurup Kaçtılar, Far Parçaları Elimde.Yardım.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pompaci
    pompaci's avatar
    Erkek

tofaş farı hocam o

hayat boş pompala çoşşş :):)...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    K4R4B4S4N
    K4R4B4S4N's avatar
    Erkek

Çarpan araç hangi taraftan çarpmis onuda bulmak belki işe yarayabilir.  Bence yolcu tarafindan carpmis yani onunda sag fari kirilmis bence ve farlafa kalmaz ondada ufak tefek hasar olusmustur kaportalik işi vardir .

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek

bulup napmayı planlıyorsun hocam, adam inkar edecektir kaçtığına göre..

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Bilinçaltımı desem bilemiyorum ama kırık parçayı görür görmez doğan-şahin gözümde canlandı.  Arabanızdaki hasara bakasak karşı yönden gelen bir araç vurmuş olmalı. Yani arayacağınız iz aracın sağ ön farı olacaktır.(Çok büyük bir başarı ile anaryada iken çarpmadıysa). Aracın farının yeni olduğu hemen belli olur zaten.(Çıkma almışsa bile illaki arabanın tampon falan iz olmalı.) Onun dışında bir de sizin arabanızda hasarlı kısımda renk var mı ? Çarpmanın etkisi ile çarpan arabanın boyası sürtünme ile size geçmiş olabilir mi ? Ayrıca 3. resimde olan parçanın üzerindeki rakamlardan da birşeyler çıkabilir. Bu rakamların ne anlama geldiğini sanayici reyizler daha iyi bilir. Hatta bi oto tamirciye göstersen parçayı %90 bilir.

Umarım bulursunuz. 

next next next install
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    zone bunu yazdı

bulup napmayı planlıyorsun hocam, adam inkar edecektir kaçtığına göre..

ben arasam ve bulsam inkar etse eyvallah der çıkarım.  Gece elime balyozu alır arabanın astarını s****... Bu tipler hak ediyor çünkü. (Zamanında veresiye defterine ek 250 lira geçiren bakkala bu yöntem ile geçirmiştim.. Her gözgöze gelişimizde gözlerimiz konuşur. : + Sen yaptın demi ... - Aynen 250 tl geçirdiğin için.. Gibi bir diyalog oluyor gözlerimizde :) )

next next next install
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flickR
    flickR's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

Bilinçaltımı desem bilemiyorum ama kırık parçayı görür görmez doğan-şahin gözümde canlandı.  Arabanızdaki hasara bakasak karşı yönden gelen bir araç vurmuş olmalı. Yani arayacağınız iz aracın sağ ön farı olacaktır.(Çok büyük bir başarı ile anaryada iken çarpmadıysa). Aracın farının yeni olduğu hemen belli olur zaten.(Çıkma almışsa bile illaki arabanın tampon falan iz olmalı.) Onun dışında bir de sizin arabanızda hasarlı kısımda renk var mı ? Çarpmanın etkisi ile çarpan arabanın boyası sürtünme ile size geçmiş olabilir mi ? Ayrıca 3. resimde olan parçanın üzerindeki rakamlardan da birşeyler çıkabilir. Bu rakamların ne anlama geldiğini sanayici reyizler daha iyi bilir. Hatta bi oto tamirciye göstersen parçayı %90 bilir.

Umarım bulursunuz. 

arabada sürtme ile siyah yada çok koyu gri gibi bir renk var.Sanayideki ustalara gösterdik anlamadılar.Sanayi çoğu tanıdık zaten herkese haberde verdik bişey çıkmadı.Ben yüsek tamponlu bişey vurmuştur diye tahmin ettim.jip , minübüs gibi.Ama sadece bi tahmin tabi.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    flickR bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı

Umarım bulursunuz. 

arabada sürtme ile siyah yada çok koyu gri gibi bir renk var.Sanayideki ustalara gösterdik anlamadılar.Sanayi çoğu tanıdık zaten herkese haberde verdik bişey çıkmadı.Ben yüsek tamponlu bişey vurmuştur diye tahmin ettim.jip , minübüs gibi.Ama sadece bi tahmin tabi.

Olayın olduğu sokağın giriş çıkışlarında kamera bulunan yer yok mu ? Ya da o çevrede. Bi şekilde görüntü olan yer bulsan o saatlere bakar bulursun diye ddüşünüyorum.  Ya da katilin olay yerini ziyaret merakından faydalanıp şunu yapabilirsiniz : Arabanızı olay mahalinde o şekilde bırakın kaza olan yerde yani birebir hiç o andan sonra sürmemişsiniz gibi... Evinizden aracın olduğu konum görünüyor ise bir kamera koyup 7/24 kayıt yapın bir ihtimal düşebilir.(%40). Onun dışından renkler üzerinden gitmek en mantıklısı gibi duruyor.

next next next install
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SwateR
    SwateR's avatar
    Erkek

Tofaş aracı olduğu belli. Muhtemelen geri geri gelirken vurmuş. O parçalara daha çok arka beyaz stoplarına benziyor.

Yol üzerinde dükkan vs varsa yol boyunca bir uğra. Vardır illa ki gören bilen. Geçmiş olsun.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

bana kalırsa o kırık parça yuvarlak değil düz bir hatta sahip(resimden gördüğüm). Ayrıca kırılan parçanın kenarındaki siyah çizgiler de bence arka lambaları, yani geri vites lambasını işaret ediyor(stoplar)

Bence o çarpan araç Şahin S, doğan S veya SLX tip(kenarlarındaki siyah şerit) bunu da değerlendir, oto elektrikçilere göster o kırık parçaları;

sds

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek
    antivir-US bunu yazdı

bana kalırsa o kırık parça yuvarlak değil düz bir hatta sahip(resimden gördüğüm). Ayrıca kırılan parçanın kenarındaki siyah çizgiler de bence arka lambaları, yani geri vites lambasını işaret ediyor(stoplar)

Bence o çarpan araç Şahin S, doğan S veya SLX tip(kenarlarındaki siyah şerit) bunu da değerlendir, oto elektrikçilere göster o kırık parçaları;

sds

valla biri yazana kadar bekledim de sonunda geldi o post :D 

bana da arkastop çarpması gibi geldi , hatta ve hatta göt atarken yapılan bi vuruş bu.

sabit bi çöküntüde ilerliyor ve çamurluk içe girmiş alttan kaldırmamış yani çarpıp uzaklaşmış

böylece hem kaçışı hızlı olmuştur hemde hiç inmeden kaybolup gitmiştir 

http://www.leyladansonra.com/
Toplam Hit: 7433 Toplam Mesaj: 39
araba kazasi