Aracımı Kiraya Vermek İstiyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

ilan ver şöförlü vip araç diye . ekmek bu nerden çıkacağı belli olmaz.

Minimalist Değilim Tembelim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

plaka vs şahane ya :) 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vardamir
    vardamir's avatar
    Erkek

Bak yapabilirmisin bilemem ama git futbolcu gezdir derim ben. Araba almak yerine sırf hava alanına ve antremanlara gitmek gelmek için bu tarz araba kiralamak onlara mantıklı geliyor ki genelde şöförlü kiralıyorlar zaten Yabancı futbolcular genelde böyle kullanıyor ama sen onlara nasıl ulaşırsın bilemem. 

glossiness effect
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JOE
    JOE's avatar
    Erkek

Şöyle bir site var bilenler vardır belki iş görür.

https://www.garajyeri.com/aracini-kirala

Not late for nothing
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehlikeyif
    ehlikeyif's avatar
    Erkek

Şoförlüde olsa bilmedik kimse ve firmalara kiralama yapma.Aracın gasp edilmesi 10 sn alıyor, sonra keşke dememen için söylüyorum.

Bugünlerde ortalık sıkıntı, referanssız iş yapma. Aracına 1 ton bomba yükleyip patlatırlar bilgin olsun

Ben Sana Mecburum Bilemezsin...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AyTurk
    AyTurk's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    emnimax bunu yazdı
    AyTurk bunu yazdı
    emnimax bunu yazdı

11-12 temmuzda kayseri de arkadaşın düğünü  var,

oradan bi araç kiralamayi düşünüyorduk bizde ama biz soforsuz düşünüyoruz bana oluru nedir bu tarihlerde aracın? ama soforsuz verecensen fiyat şöyle lütfen ama şimdilik gün belli değil en az 2 gün olacağı kesin tabi.

Malesef şöforsüz olarak veremiyorum hocam, size değil herkese öyle. Gidip rent a carla konuşcam elit olarak kayseride bulunanlara onlarada aynı teklifi sunucam. Şöforlü isterseler olur.

bizede vermeyecek kadar titiz isen metropol illerde yapabilirdin bunu ama kayseri de biraz zor kolay gelsin 

Bizede vermeyecek kadar titizlikten kastın sen kimsin ? Bunu danışmak için buraya yazmadım. Hayır eş dost olsa dahi vermiyorum, siz kimsiniz onu anlamadım ?

Siper et klavyeni, Dursun bu hayasızca akın...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AyTurk
    AyTurk's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ehlikeyif bunu yazdı

Şoförlüde olsa bilmedik kimse ve firmalara kiralama yapma.Aracın gasp edilmesi 10 sn alıyor, sonra keşke dememen için söylüyorum.

Bugünlerde ortalık sıkıntı, referanssız iş yapma. Aracına 1 ton bomba yükleyip patlatırlar bilgin olsun

Birazda o yönden düşünüyorum zaman kötü terör niyetiyle kiralanabiliir diye.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

@ayturk sen kimsin derken sen tahribat felsefesini anlamamışsın hocam yenisin o yüzden üstüne gelmek istemiyorum burada sen kimsin ben kimim yok herkes eş dost aile herkes birbirine yardım eder bunu bil öğren

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AyTurk
    AyTurk's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

@ayturk sen kimsin derken sen tahribat felsefesini anlamamışsın hocam yenisin o yüzden üstüne gelmek istemiyorum burada sen kimsin ben kimim yok herkes eş dost aile herkes birbirine yardım eder bunu bil öğren

Kardeşim felsefe ne olursa olsun, adamı tanımıyorum kişisel muhabbetim tanımışlığım yok, banada aracı vermiyorsan felan ben bu tür şeyleri sevmem, o zaman varsa aracını vericek bir murid arkadaşa versin. Eşlik dostluk olsun. (Ücretli veye ücretsiz.)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek
    AyTurk bunu yazdı
    emnimax bunu yazdı
    AyTurk bunu yazdı
    emnimax bunu yazdı

11-12 temmuzda kayseri de arkadaşın düğünü  var,

oradan bi araç kiralamayi düşünüyorduk bizde ama biz soforsuz düşünüyoruz bana oluru nedir bu tarihlerde aracın? ama soforsuz verecensen fiyat şöyle lütfen ama şimdilik gün belli değil en az 2 gün olacağı kesin tabi.

Malesef şöforsüz olarak veremiyorum hocam, size değil herkese öyle. Gidip rent a carla konuşcam elit olarak kayseride bulunanlara onlarada aynı teklifi sunucam. Şöforlü isterseler olur.

bizede vermeyecek kadar titiz isen metropol illerde yapabilirdin bunu ama kayseri de biraz zor kolay gelsin 

Bizede vermeyecek kadar titizlikten kastın sen kimsin ? Bunu danışmak için buraya yazmadım. Hayır eş dost olsa dahi vermiyorum, siz kimsiniz onu anlamadım ?

pardonda kardeş su durumda bende sana sen kimsinki bana bu uslupla cevap yaziyorsun derim, bunu danışmak icin buraya yazmiyorsan o zaman bunu okuyan muridlerimizde o zaman bu durumu danışmak içinde yazma derler ama tabi içlerinden burası özgür bir forum isteyen istedigi konuyu açar ama konunun içerisinde saygı çerçevesini bozmicaksin neyse  @DevilKingtr muridimizinde dediği gibi burada herkes eş dost aile gibi ben o yüzden sana bizedemi diye yazdım ama benim hatam şu senin kayıt olma tarihine bakmamisim yenisin, o yüzden eyvallah.

Toplam Hit: 7042 Toplam Mesaj: 48
06vip37 vip araç