folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Aracımı Satıyorum Citroen C-Elysée 2015 Otomatik 31 Bin Km

Aracımı Satıyorum Citroen C-Elysée 2015 Otomatik 31 Bin Km

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kont239
    kont239's avatar
    Erkek

Arkadaşlar merhaba,

İlanı burada da paylaşmak istedim. Dosta gidecek araç olduğunu düşünüyorum. İlgilenen olursa yardımcı olmaya çalışırım. 

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-bankacidan-temiz-aile-araci-787197369/detay

kont239 tarafından 05/Şub/20 16:23 tarihinde düzenlenmiştir

4641544948---53415249544153
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Araba piyasasını bu hale getirenlerin amk. 

Altı üstü 2015 model bomboş bir araba 75bin olurmu.. 

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı

Ben piyasanın bu halde olmasını destekliyorum, araba kullanmayı çok seven biri olduğum halde çok acil işler dışında arabayı kullanmıyorum hatta satmayı bile düşünüyorum çünkü yollar acemi ve taş kafalı dangalaklar ile dolu, insanın başını belaya sokar bunlar..

Piyasa ucuz olsa kim bilir daha neler neler olur ve böyle olacağına bırak kimse almasın araba falan.

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herlocksholmes
    herlocksholmes's avatar
    Erkek
    LhaNeT bunu yazdı
    HoLyCat bunu yazdı

Ben piyasanın bu halde olmasını destekliyorum, araba kullanmayı çok seven biri olduğum halde çok acil işler dışında arabayı kullanmıyorum hatta satmayı bile düşünüyorum çünkü yollar acemi ve taş kafalı dangalaklar ile dolu, insanın başını belaya sokar bunlar..

Piyasa ucuz olsa kim bilir daha neler neler olur ve böyle olacağına bırak kimse almasın araba falan.

Cok yanlis dusunuyorsun. Asgari ucretli calisan adam borca harca girmeden araba alabilse cok mu kotu olurdu?

Sen ehliyet veren kurumlari denetleyemiyorsan kapa git devleti.

Hangi ehliyet kursuna gitsen, surus derslerine gelsen yeterli diyor. Sikayet ediyorsun MEB diyorki aradik konustuk duzeltecekler?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    herlocksholmes bunu yazdı
    LhaNeT bunu yazdı
    HoLyCat bunu yazdı

Cok yanlis dusunuyorsun. Asgari ucretli calisan adam borca harca girmeden araba alabilse cok mu kotu olurdu?

Sen ehliyet veren kurumlari denetleyemiyorsan kapa git devleti.

Hangi ehliyet kursuna gitsen, surus derslerine gelsen yeterli diyor. Sikayet ediyorsun MEB diyorki aradik konustuk duzeltecekler?

Haklısın hocam, sanırım denetim denilen şey sadece olur olmaz yere yazılan trafik cezalarından ibaret.. Ancak her asgari ücretle çalışan araba almamalı zaten mevcut park sorunları da en az, olumsuz trafik şartları kadar büyük bir sorun ve kimsede anlayış yok, senin yerin benim yerim ve kavga dövüş olaylar v.s Bu işler bize göre değil..

Kimsenin sürünmesini istemem, herkes birşeylere sahip olsun mutlu mesut yaşasın ama bunun olması için herşeyden önce milletin belirli düzeyde bir insani gelişmişliğe erişmesi lazım, bunun olmadığı yerde mal mülk zarardan başka birşey değil ve zaten bu dediğim olsaydı herkes sahip olduğu arabayı 5 - 10 bin kar ederek satmaya kalkmaz ve piyasa da buralara gelmezdi, krediler yüksek vergiler yüksek denetimler yeterli değil v.s v.s tamam hepsine ok ama sorunun asıl kaynağı yine bizden başkası değil bence :)

Bu arada konuyu baltalamak istemem, hayırlı satışlar.

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Aracın 2015 de sıfır satış fiyatı :)

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Https
    Https's avatar
    Erkek
    LhaNeT bunu yazdı
    HoLyCat bunu yazdı

Heh işte o andavallar paralarına ve yargının para ile olan kuvvetli bağına güvendiği için yollar öyle.

Garip veya bilinçli olan adam zaten çekinir araç kullanırken. Ancak parasına güvenen ve yargılanmayacağını bilen lavuk basar parayı aynı suçu işlemeye devam eder. Örnekleride bolca var. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kont239
    kont239's avatar
    Erkek

Araba piyasası şu an ister istemez artıyor. Al satçılar piyasayı çok etkiledi. Bunu satınca yenisini alamıyacağımı bilmeme rağmen satıyorum. Piyasasını gözeterek rakam verdim. Alıcısı olursa diye buraya koydum gerekirse yardımcı olurum. Alana hayırlı olsun masrafsız kafa ağrıtmaz. 

4641544948---53415249544153
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Galerici ve al-sat yapanlar genelde değerinden ucuza alıp değerinde satıyorlar (Ticarette alırken kazanılır) ama piyasanın yükselişi ne site yüzünden nede bu işin ticaretini yapanlar yüzünden olmadı (etkileri var ama asıl suçlu bunlar değil) piyasanın yükselişi tamamen tl deki değer kaybı ve yüksek krediler ile alakalı diye düşünüyorum.

2. el hangi marka model olursa olsun hepsi en az %60 pahalandı (Hiç tutulmayan arabalar bile eskiye göre en az %60 arttı) Bence bu artış, galericiler yada site yüzünden olan bir artış değil ve eğer böyle olsaydı şuan piyasadaki durgunluğu aşmak için fiyatları çoktan indirmişlerdi..

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

konu dağılıyor ama olsun :) 

up olmuş oluyot

BU ARABA PAHALI DEĞİL 

nasıl değil .

75,000 /2 = 35,000 devletsiz fiyatı

35,000 - 7,000 kdv = 28,000 kdv siz fiyatı

28,000 - 5,000 vergiler = 23,000 TL 

23,000 TL / 6 Dolar = 3,833 $

SUDAN UCUZ 

https://www.youtube.com/watch?v=2-QB74CeZbQ

samaccc tarafından 05/Şub/20 23:04 tarihinde düzenlenmiştir

Minimalist Değilim Tembelim
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    kont239 bunu yazdı

Araba piyasası şu an ister istemez artıyor. Al satçılar piyasayı çok etkiledi. Bunu satınca yenisini alamıyacağımı bilmeme rağmen satıyorum. Piyasasını gözeterek rakam verdim. Alıcısı olursa diye buraya koydum gerekirse yardımcı olurum. Alana hayırlı olsun masrafsız kafa ağrıtmaz. 

Yanlış anlama hocam.

Bizim sitemimiz senin sattığın ve belirlediğin fiyata değil.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
Toplam Hit: 3356 Toplam Mesaj: 25
araba satış araba sahibinden satım araç