folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Aramızda Ağda Kullananlar?

Aramızda Ağda Kullananlar?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

Eczanelerden krem al hocam. Ne acı var ne bişey. Önce yıkıyorsun orayı bi güzel temizle. Sonra nemliyken iyice sür merhemi. bekle 15 dakka. sonra ister spatula ile al istersen yıkayarak al. Acı yok bişey yok. Jiletle uğraşmak yok.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek
    The_Cure bunu yazdı

Eczanelerden krem al hocam. Ne acı var ne bişey. Önce yıkıyorsun orayı bi güzel temizle. Sonra nemliyken iyice sür merhemi. bekle 15 dakka. sonra ister spatula ile al istersen yıkayarak al. Acı yok bişey yok. Jiletle uğraşmak yok.

Nedendir bilinmez baskasina da oluyor mu bilmiyorum ama bu tuy dokucu kremi surunce yikarken sanki kanser olmusum ya da baska hastaliktan dolayi tuylerimle beraber etlerim derim vucudumda dokuluyormus gibi hissediyorum o yuzden tassak bolgesi hep jiletle takiliyorum.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

Ne olacak bu forumun hali bilmiyorum :)

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek
    ExcaliburTBT bunu yazdı
    The_Cure bunu yazdı

Nedendir bilinmez baskasina da oluyor mu bilmiyorum ama bu tuy dokucu kremi surunce yikarken sanki kanser olmusum ya da baska hastaliktan dolayi tuylerimle beraber etlerim derim vucudumda dokuluyormus gibi hissediyorum o yuzden tassak bolgesi hep jiletle takiliyorum.

Hocam ben doktor değilim ama hepimiz biliriz o bölgeler çok hassas. Kimyasal bi krem sürmek de ne kadar mantıklı olur bilinmez. Ama krem "lapidem" (öyleydi galiba) var. Sıkıntı yaratmaz diğer bölgelere.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek

Uzun zaman aldi ama ozellikle sirtimdaki  killari benimsedim/  kendimle baristim.

Gorup tepki verenlere de, evrimde birkac basamak geride kalmisim ne yapayim diye espriyi ilk ben yapinca tikanip daha oteye gidemiyorlar. 

I am free of all prejudice. I hate everyone equally
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Baturay_Turkmen
    Baturay_Turkmen's avatar
    Erkek

Alexander tipi lazer diye bir şey duymuştum, bir daha çıkartmıyormuş. Bende elmacık için gidicem de 10 seans 300 tl diyorlar. 

Ne Mutlu Türk Doğana..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek

Ağdayı bilmem de birkaç burun kılını elle çekmeyi denedim bir ara; atanı,derdini,yolunu yolağını, dalağını durağını, davarını dolluğunu... Öyle bir acı yok arkadaş. KOM veya TEM'de polis olsam sorgularda kullanırım.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arslan25
    Arslan25's avatar
    Erkek
    zeybekustasi bunu yazdı

Sporcular kullanıyor...

hoca sakalda koltuk altında bacağın kısmı yerlerınde kullanmıslıgım var.

Sakal : acı yok ama göze yakın olduğu icün gözlerin yaşarabılıyo.

koltuk altı:Hocam cıkma zamanı bayağı uzun ve eskısı gıbı zımpara olmuyo cıkan yumusak oluyo.acısıda cok değil yani.

bacakta:bacağın ön kısmında bıraz denedıkten sonra g.tüm yemedi:d.

Asıl Güç Zeka, Sevgi ve Kararlılıktır. Bu Üç Etken İle Yenemeyeceğiniz Kimse Yoktur
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek

Lise yillarinda tuy dokucu krem kullanmistim galiba alerji falan vardi 15 dk bekleyip suyu doktum hepsi dokuldu ertesi gun alet yara bere icinde o gun bugundur tuy dokucu kullanmadim

Ignorance is bliss.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Elmacık kemiklerine kullanmak lazım.Benim elmacık kemiklerinde çıkıyor bir kaç kere cımbızla aldım orda kırmızılık kaldı gitmedi daha :|

u235 tarafından 14/Eyl/14 10:48 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 6265 Toplam Mesaj: 62