folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Araştıracak Bir Konu Lazım Önerileriniz...

Araştıracak Bir Konu Lazım Önerileriniz...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TitanGolem
    TitanGolem's avatar
    Erkek

Araştırma teknikleri için bilimsel bi araştırma yapmam lazım ama ben hala bir konu(sorun)bulamadım :(. yarına kadar bir sorun bulup amacını,kapsamını, hipotezini vs. yazmam lazım.yardımcı olursanız sevinirim.her türlü konu olabilir. internetin çocuklar üzerindeki olumsuz etkileri.Ögretmenleri davranışlarının ögrenciler üzerindeki etkileri vs. gibi

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek
    hoca o derisn amk :D banada proje derisnden 1 proje lazım  warsa yardımcı olacak banada yardımcı olsun:D

Boş İşler Uzmanı..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TitanGolem
    TitanGolem's avatar
    Erkek
    bende amk... ama n'yaparsın mecburen yapcaz.bi konu bulsanm gerisi kolay bişeyler yaparım ama cumadan beri düşünüyom aklıma iyi bişey gelmedi
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KGD
    KGD's avatar
    Erkek

hacı suların neden kirlendiği

ozon tabakasının neden delindiği

panda neslinin neden tükendiği

gbi şeyler ypmıştı bzim arklar

ama bn ypmamıştım koyım biyolojiye 

kgd
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek
    bende öğretmen-öğrenci ilişkileri ve aile-çocuk ilişkileri ile ilgili sunular var. işine yarayacak mı bilemem. şuanda upload ediliyor...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    TitanGolem bunu yazdı:
    -----------------------------

her türlü konu olabilir. internetin çocuklar üzerindeki olumsuz etkileri.Ögretmenleri davranışlarının ögrenciler üzerindeki etkileri vs. gibi

internetin çocuklar üzerindeki olumsuz etkileri yada Ögretmenlerin davranışlarının ögrenciler üzerindeki etkileri olur mu? :|

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TitanGolem
    TitanGolem's avatar
    Erkek
    noel_baba bunu yazdı:
    TitanGolem bunu yazdı:

her türlü konu olabilir. internetin çocuklar üzerindeki olumsuz etkileri.Ögretmenleri davranışlarının ögrenciler üzerindeki etkileri vs. gibi

internetin çocuklar üzerindeki olumsuz etkileri yada Ögretmenlerin davranışlarının ögrenciler üzerindeki etkileri olur mu? :|

eger  arkadaşlar benden önce hocaya yazıp vermeselrdi olurdu :) 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TitanGolem
    TitanGolem's avatar
    Erkek

essan bunu yazdı:
    bende öğretmen-öğrenci ilişkileri ve aile-çocuk ilişkileri ile ilgili sunular var. işine yarayacak mı bilemem. şuanda upload ediliyor...

yarar tabiki hocam hemde baya :) 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    internetin çocuklar üzerindeki olumsuz etkileri olmazda ..Öss'nin gençler üzerindeki olumsuz etkileri olur şekerim =)

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TitanGolem
    TitanGolem's avatar
    Erkek

bende bu sene öss ye girecem ama  benim üzerimde herhangi bi olumsuz etkisi olmadı :)

ama cidden iyi bi konu sagol hocam :) 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    hat trick yaparsan olur =)
    yardımcı olabilmişsek ne mutlu bize =)

Toplam Hit: 5753 Toplam Mesaj: 22