Arayan Numarayı Görme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lordman
    lordman's avatar
    Erkek
    arkadaslar birisi bizi arayınca ve numarayı gizli tutunca bizim o numarayı öğrenme sansımız varmı veya bir program
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    terrible37
    terrible37's avatar
    Erkek
    valla kardeş program var mı bilmiyorum ama bi alet var galiba 15 milyon alıp makineye takınca oluyo

her zaman her yerde en buyuk besiktas
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    termi
    termi's avatar
    Erkek
    caller id diye arattır nette program ve cihaz bilgisi bulursun + karsının bu ozellıgı tt ye kapattırmamıs olmasıda gerekır tt ilede gorus.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Leo
    Leo's avatar
    Erkek
    www.callid.com dan Caller ID Pro isimli programı indir ve gereken ayarları yap.Yani modemin COM kaç filan olduğunu.Sonra çalıştır.Hadi kolay gelsin...

İster mermi kullanırsın,ister oy pusulası.İnsan iyi nişan almalı.Kuklayı değil,kuklacıyı vurmalı...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kaanskaans
    kaans
    kaans's avatar
    Erkek

Anladığım kadarıyla arkadaş gizli numarayı görmek istiyor arayan numarayı değil

Software Developer
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bullock
    Bullock's avatar
    Erkek
    Mesela Turkcell kullanıyosan, Turkcell'de yüksek mevkiide bi tanıdığın olsa bütün numaraları görürsün.Bence genel müdürünün göremeyeceği no. yoktur heralde.

I could not find eyes like hers.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HEPKAHIR
    HEPKAHIR's avatar
    Erkek
    ŞOK !..Özel numaradan arayanı msn'den tespit et!
    6600 vb telefonlar için geçerlidir.telefon posta kutusundan kullanıcı erişim noktası hat seçilir.e posta adresi girilir.giden e posta adresine telefon numaranız yazılır.kendime gönder seçeneği aktif hale getirilir.posta kutusu türü pop3 seçilerek güvenlik kapatılır. (güvenliği kapatma kısmı çok önemli) ve sonra kurbanın araması beklenir.aradığında hiç açmadan sonuna kadar bekliyorsunuz.arama bitince mail adresinize baktığınızda hangi numara olduğunu görebilirsiniz...ilginc birşey aradaşlar nette dolaşırken buldum ve benim gibi bilmeyen arkadaşlara yarayacağını düşündüm..kolay gelsin herkese

alıntıdır .denemedim yapan olursa yazsın her kes faydalansın .
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HEPKAHIR
    HEPKAHIR's avatar
    Erkek
    ŞOK !..Özel numaradan arayanı msn'den tespit et!
    6600 vb telefonlar için geçerlidir.telefon posta kutusundan kullanıcı erişim noktası hat seçilir.e posta adresi girilir.giden e posta adresine telefon numaranız yazılır.kendime gönder seçeneği aktif hale getirilir.posta kutusu türü pop3 seçilerek güvenlik kapatılır. (güvenliği kapatma kısmı çok önemli) ve sonra kurbanın araması beklenir.aradığında hiç açmadan sonuna kadar bekliyorsunuz.arama bitince mail adresinize baktığınızda hangi numara olduğunu görebilirsiniz...ilginc birşey aradaşlar nette dolaşırken buldum ve benim gibi bilmeyen arkadaşlara yarayacağını düşündüm..kolay gelsin herkese

alıntıdır .denemedim yapan olursa yazsın her kes faydalansın .
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ToRReSs
    ToRReSs's avatar
    Erkek
    eed dai genel müdür ün göremeyeceği no yok turkcell de..

dayım orda çalışıo genel müdür ün yanındalarken arkadaşlarıyla biri arıo gizli no dan(numarasını gizli sanıo tabi)başlıyo kaymaya,müdür numarasını sölüo adam şak kapıyo telefonu :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serwo
    serwo's avatar
    Erkek
    sallayın anasını satayım..ortalik geniş...msn den özel no gözüküomuşş..pop3 müş..güvenli modu kapamış..mod arkadaşlar.msn hack yazan kişileri nası banlıosanız..bundan böölee gizli numarayı gösteren program mış zart mış zurtmuş tipi konu başlığını aaçanlarıda banlayın bence..haybeye başlık köşesi oldu iyice..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkii
    darkii's avatar
    Erkek
    bi gun gecenin yarisinda senide zır zır gizli numaraymıs zartmıs zurtmus zırt pırt ararsa kim bu a g die sölendigini duyarım inş o zaman

Sözlerim Silahlarim! İmza Kajmer...
Toplam Hit: 8784 Toplam Mesaj: 13