folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Archeage-Closed Beta

Archeage-Closed Beta

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Küçümsenmemesi gereken bir oyun. Sandbox özelliği de taşıdığından pek çok kesimin dikkatini çekecektir. Oyunda sadece çiftlik kurup tarım yaparak bile zaman öldürebiliyorsunuz. Veya korsan olup nadiren karaya ayak basıp oyun sürenizi denizlerde harcayabiliyorsunuz.

Geçen kapalı beta davetiyesi geldi 4 saat öncede mail attılar beta başladı diye ama katılamayacağım. Key vermemişler direk kayıtlı mailim ile girebileceğimi belirtmişler. Key olarak verseler paylaşırdım:(

F2p olacak oyun ama neredeyse oynanmayacak derecede kısıtlamalar var f2p için. 

Bu arada NDA yok beta süresince her türlü oyun için video, resim ve stream olayı serbest. Twitch'den izlenebilir, fikir edinmek amaçlı.

RaAmLis tarafından 15/Ağu/14 21:43 tarihinde düzenlenmiştir

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek
    RaAmLis bunu yazdı

Küçümsenmemesi gereken bir oyun. Sandbox özelliği de taşıdığından pek çok kesimin dikkatini çekecektir. Oyunda sadece çiftlik kurup tarım yaparak bile zaman öldürebiliyorsunuz. Veya korsan olup nadiren karaya ayak basıp oyun sürenizi denizlerde harcayabiliyorsunuz.

Geçen kabalı veta davetiyesi geldi 4 saat öncede mail attılar beta başladı diye ama katılamayacağım. Key vermemişler direk kayıtlı mailim ile girebileceğimi belirtmişler. Key olarak verseler paylaşırdım:(

F2p olacak oyun ama neredeyse oynanmayacak derecede kısıtlamalar var f2p için. 

Bu arada NDA yok beta süresince her türlü oyun için video, resim ve stream olayı serbest. Twitch'den izlenebilir, fikir edinmek amaçlı.

+++

bu başka mmo lara benzemiyor.

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

oyuna söle bi baktım..

tamam denizde olma durumu fln gzl ama yine olmamış...hep birbirinin aynısı  oyunlar.biraz daha gelişmiş düzeyde fakat yinede çekici değil.

ata binmek uçmak gibi şeyleri başka oyunlarda da gördüm.

bu tarz oyunların şu yaratık kesip level kasma sıkıcılığından kurtaramadılar.sırf o yüzden bu tarz oyunlar artık zaman kaybı.şuna yenilikçi birşeyler getirmediler gitti.her oyuna gir yaratık kes level kas amele gibi...savaşlar yine aynı.hiç oyun oynama yeteneğine dayalı bir sistem yok.2-3 tuşa basıorsun karakter vuruyor fln..

bir çok oyunda oldugu gibi bu oyunda da ultima online dan çalınan şeyler gözüme çarptı...attan düşürme gibi

bu kadar ellerinde imkan var grafikler olsun oynanış olsun, yaptıkları oyuna bak.birbirinin kopyası.

yap söle adam gibi yeni fikirlerle gelen bir oyun.oyunu level kasmaya deilde farklı şeylere göre yönlendirsen..mesela ultimada level bi yere kadar kasılırdı gerisi sırf senin oyun becerine kıvrak zekana bakardı. getirmediler böyle yeni bişiler.

ne bilim korsanlık olsa mesela ama gerçekten korsanlık savaşı yapılsa. yani öle hazır hedef olmasa 1-2-3 e basarak deilde geminin verdiği avantajlara ve senin zekana göre savaşsan fln..filmlerdeki gibi savaşlar yapılsa..

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    c0nverse
    c0nverse's avatar
    Erkek
    c0nverse bunu yazdı

bir uzak doğu mmosunu daha kaldıramıycağım.

banada 1 aydır giganticten kod gelmedi. 3 farklı e mailden gönderdim bide

ulan tahribatın balı mıdır nedir az önce betamı onayladılar vay aq be :D

Converse giyen uzaylı
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

https://www.facebook.com/groups/gamersfrpnet/

suraya bi request yolla baskan, bana bi de facebook profilini pasla. bizim arkadaslardan rica edelim seni eklesinler gruba, daha sonra ordan isteği yaparsın.

manyak burdakilerin hepsi, kesin bulursun. :D

[22817//kaanabak]
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaNNi
    CaNNi's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

archeage online i oynayan varsa bana ulassin. bende yeni basladim 7 lvl im :) dahuta serverindeyim

sitem hep âşinâlardan gelir bîgâneden gelmez!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek

laa oynadım sıkıldım bıraktım bile :D

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek
    wert bunu yazdı

oyuna wowkiller dediydik herkes yine wow oynuyor :D neyse bu yorumu hiç görmemiş numarası yapayım :D 

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek
    mRBerkay bunu yazdı
    wert bunu yazdı

oyuna wowkiller dediydik herkes yine wow oynuyor :D neyse bu yorumu hiç görmemiş numarası yapayım :D 

wow un oynarken verdiği hazzı içeriği hikayesi blizzard bitti diyene kadar bitmiycek 

bu arada benim onay alıp almadığımı nasıl anlarım yılbaşı hediyesi bile yollamışlar ama karakterim yok diye alamıyorum :D

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

oyunu bende aktif olarak oynuyorum. oyun herkesime hitap edebilcek kapasitede isteyen farm vile tadında oynuyor,isteyen pvp ağırlıklı. yalnız oyunun pvp kısmıın geliştirilmeye ihtiyacı var . oyun sırf open world u için bile oynanır

Toplam Hit: 2316 Toplam Mesaj: 22