Arcon Vs. Adeko

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalenes
    kartalenes's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi  2 adet yazılım hakkında bilginize ihtiyacım var.

Arcon ve Adeko bu programları edinmek istiyoruz fakat bilgimiz yok. Kullanıcı yorumları aradık ama bulamadık. Programlar hakkında bilgisi olanlar deneyimlerini paylaşırlarsa çok memnun kalırım.

Sağlıklı günler dilerim..

Olduğu kadar , Olmadığı kader ...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lazmania61
    Lazmania61's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Selamlar, ikisi çok ayrı programlar siz ne üzerine kullanmak için istiyorsunuz?

Bize Tahribat.com'da TRABZON:)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalenes
    kartalenes's avatar
    Erkek
    Lazmania61 bunu yazdı

Özellikle mutfak dolabı tasarlamak için kullanmayı planlıyoruz

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Ben evdeki dolapları polyboard ile çizmiştim.

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lazmania61
    Lazmania61's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    kartalenes bunu yazdı
    Lazmania61 bunu yazdı

o zaman adekodan şaşmamak gerekiyor

Bize Tahribat.com'da TRABZON:)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

https://yadi.sk/d/qzlC23M9Jg10-Q

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rahmandaburda
    rahmandaburda's avatar
    Homo

Bir marangoz olarak Adeko yu kullanmışlığım var. Kullanımı basit. Program İlk açılışta, odayı tepeden görüyor, önce duvarın boyunu belirliyorsun, sonra o duvara, dolapları diziyorsun, Hazır dolap kalıpları var. Üst dolaplar, alt dolaplar. Mesela standart çamaşır makinesinin gireceği ölçülü dolap var, standart davlumbaz ölçülerinin olduğu ölçülü dolap, istersen özel ölçü de ayarlayabiliyorsun. Mutfak dolabı için ideal. Dolabı projelendirdikten sonra, Tüm parçaların ölçülerini karşına çıkartıyor, ona göre kesebilirsin. Marangozluktan hiç haberi olmayan bile direkt parçaları kessin,bantlamasını yapsın yeter.

Tabi köşelerdeki beklenmedik kirişler için yine marangozluk becerisi gerekiyor.

3.6 cm suntanın kalınlığı, bu kalınlığı ölçüden çıkart, ekle gibi uğraşların olmuyor. Hepsini Adeko zaten ekleyip, çıkartıyor.

rahmandaburda tarafından 29/Eyl/20 17:27 tarihinde düzenlenmiştir

1 mkyb gitsin yerine 20 Pakistanlı'nın bu ülkeye gelmesini kabul ediyorum. Pakistanlılar terbiyeli insanlar ayrıca da kültürümüze ayak uydurmaya çalışıyorlar, bu konuda oldukça çaba gösteriyorlar. Misal Afganlar öyle değil, yine Afganlar da terbiyeli insanlar 1 mkyb gitsin 2 Afganlı gelsin. Ama bu Afganlar darülharpcı yinede inanıyorum ki, kültürümüzden kısa sürede etkilenip ayak uydurucaklar. 1 mkyb gitsin 25 Moğol gelsin, şu budist olanlardan, çok saygılı insanlar, şimdiye kadar bir terbiyesizliklerine şahit olmadım. 1 tane yamyam gelsin, 1 tane mkyb gitsin ülkeden. Niyet önemli benim için; Yamyamların insanları yemesine karşı değilim. Ama insanların anasına, bacısına sövülmesine karşıyım. O yüzden mkyb gitsin. Yerine her millet den en az 1 kişiyi kabul edebilirim.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    makets
    makets's avatar
    Erkek

Kedicad ücretsiz ve yerli yazılım. İşini görür hocam

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    rahmandaburda bunu yazdı

Bir marangoz olarak Adeko yu kullanmışlığım var. Kullanımı basit. Program İlk açılışta, odayı tepeden görüyor, önce duvarın boyunu belirliyorsun, sonra o duvara, dolapları diziyorsun, Hazır dolap kalıpları var. Üst dolaplar, alt dolaplar. Mesela standart çamaşır makinesinin gireceği ölçülü dolap var, standart davlumbaz ölçülerinin olduğu ölçülü dolap, istersen özel ölçü de ayarlayabiliyorsun. Mutfak dolabı için ideal. Dolabı projelendirdikten sonra, Tüm parçaların ölçülerini karşına çıkartıyor, ona göre kesebilirsin. Marangozluktan hiç haberi olmayan bile direkt parçaları kessin,bantlamasını yapsın yeter.

Tabi köşelerdeki beklenmedik kirişler için yine marangozluk becerisi gerekiyor.

3.6 cm suntanın kalınlığı, bu kalınlığı ölçüden çıkart, ekle gibi uğraşların olmuyor. Hepsini Adeko zaten ekleyip, çıkartıyor.

Hocam nerede marangozsun

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rahmandaburda
    rahmandaburda's avatar
    Homo
    sunyy2003 bunu yazdı
    rahmandaburda bunu yazdı

Hocam nerede marangozsun

Şu an için bi yerde marangoz değilim hocam.

1 mkyb gitsin yerine 20 Pakistanlı'nın bu ülkeye gelmesini kabul ediyorum. Pakistanlılar terbiyeli insanlar ayrıca da kültürümüze ayak uydurmaya çalışıyorlar, bu konuda oldukça çaba gösteriyorlar. Misal Afganlar öyle değil, yine Afganlar da terbiyeli insanlar 1 mkyb gitsin 2 Afganlı gelsin. Ama bu Afganlar darülharpcı yinede inanıyorum ki, kültürümüzden kısa sürede etkilenip ayak uydurucaklar. 1 mkyb gitsin 25 Moğol gelsin, şu budist olanlardan, çok saygılı insanlar, şimdiye kadar bir terbiyesizliklerine şahit olmadım. 1 tane yamyam gelsin, 1 tane mkyb gitsin ülkeden. Niyet önemli benim için; Yamyamların insanları yemesine karşı değilim. Ama insanların anasına, bacısına sövülmesine karşıyım. O yüzden mkyb gitsin. Yerine her millet den en az 1 kişiyi kabul edebilirim.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalenes
    kartalenes's avatar
    Erkek
    Lazmania61 bunu yazdı
    kartalenes bunu yazdı
    Lazmania61 bunu yazdı

o zaman adekodan şaşmamak gerekiyor

Neden Adeko hocam biraz açarmısın. Kullandınızmı siz izlediğin videolara göre ortak bir çok özellikleri var.

Toplam Hit: 1895 Toplam Mesaj: 17
dekorasyon adeko arcon