folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Arızalı Notebooklarınız Alınır

Arızalı Notebooklarınız Alınır

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demirci
    demirci's avatar
    Erkek
    mchacker bunu yazdı
    zorbaa bunu yazdı
    zorbaa bunu yazdı

hocam bende asus f5vl laptop var.şimdi bunun güc kısmında sorun vardı adaptorun takıldığı yer anakart üzzerindeki kısım oynuyordu.Adamın birine götürdüm ağzına sıçmış bilgisayarın sol tarafatan ağırlık uygulayınca çalışıyor laptop elini kaldırdığında donuyor bastırınca donma geçiyor.bi ara üzerine 5 kiloluk dambıl koyup öyle kullanıyordum sonradan 10 a çıkardım.Anakartta çatlak var sanırım bükünce çalışıyor yapabilirmisin?maliyeti ne olur ?

arada kaynadı benim msj

Hocam seninki ankart çatlağından ziyade çip arızası gibi duruyor.

chip arizasi olsa chipe agirlik uygulayinca goruntu gelir, %90 anakart çatlak

Bir vatanin vardi da biz mi aldik elinden Bir bayragin vardi da biz mi indirdik. dedeleriniz zamaninda savasti da biz mi ellerinden aldik simdi sen neyin hakkini istiyorsun simdi sen nerenin bir karis topragini istiyorsun 30 yildir ruyalardasin birak bu siyonist gorusu birak bu ermeni dusunceyi birak....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    Elimde kız gibi fujitsu-siemens duruyor ingiltere den gelme orjinal xp yüklü taş gibi lisanslı programlarla birlikte bu harika 2004 model cihazın tek eksiği anakartının yanmış olması ilgine bilgi alırım iyi çalışmalar.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek
    weskeyy bunu yazdı
    Elimde kız gibi fujitsu-siemens duruyor ingiltere den gelme orjinal xp yüklü taş gibi lisanslı programlarla birlikte bu harika 2004 model cihazın tek eksiği anakartının yanmış olması ilgine bilgi alırım iyi çalışmalar.

Modelini öğrenebilirmiyim ?

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek
    griffin bunu yazdı
    swordfish bunu yazdı
    griffin bunu yazdı

Bendede lenovo g530 var kablo kisa devre yapti yalan oldu pc haftaici ugricam yanina bakarsin yapiliyosa yaptiririm yapilmiyosa elveda derim

Gel hocam.gelemezsen kargo yap

75 kere geldim hala su hocami bi gecemedik :D

Sen kimsin Hacı :D Geldiğinde Anlında griffin mi yazıyordu :D

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Makina yı bulamıyorum evde bir yerlerde ama bulduğumda bilgi veririm.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

Ben 2 adet notebook gönderdim.. daha kargo makbuzunu atmadan sağolsun parayı bana havale etti. Çok teşekkür ederim abi..

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maycamp85
    maycamp85's avatar
    Erkek

ms 1682  komple kasa lazım mevcutmu peki arkadaşlar  elinde olan varsa  alabilirim 

maycamp85
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

sword, sana toshiba c660 amd işlemcili olanın lvds kablosu+webcam ini satayım :)

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dr_X
    Dr_X's avatar
    Erkek

hocam bendede bitane ellerinden öper Acer var Modelini tam hatırlamıyorum yeni serilerden ama :) sagolsun benim ufaklık üstüne bişeyler döktü açtım temizledim vs. sonrada arkadaşın birisine verdim saolsun oda power socket yeri Led soket'di normal soket'e çevirmiş board açılış vermiyor ? PM ile adres bilgilerini at hocam sana yollayayım onu adam edebilirsek edelim. olmadı detayını konuşuruz.

Bu arada seni uğraştırmaz sökülmüş vaziyette zati :)

Ainesi İŞTİR kişinin..LAFA bakılmaz !.....Çok laf YALANSIZ olmaz !.......
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek
    Dr_X bunu yazdı

hocam bendede bitane ellerinden öper Acer var Modelini tam hatırlamıyorum yeni serilerden ama :) sagolsun benim ufaklık üstüne bişeyler döktü açtım temizledim vs. sonrada arkadaşın birisine verdim saolsun oda power socket yeri Led soket'di normal soket'e çevirmiş board açılış vermiyor ? PM ile adres bilgilerini at hocam sana yollayayım onu adam edebilirsek edelim. olmadı detayını konuşuruz.

Bu arada seni uğraştırmaz sökülmüş vaziyette zati :)

pm attım hacı

Toplam Hit: 7926 Toplam Mesaj: 68