Arkadaş Olarak Görüyorum Bu Nemek?Yorumlarınız

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    harami
    harami's avatar
    Erkek
    selam arkadaşlar tahribatı 3 yıldır takp ediyorum hep yazıları okurum ama şimdi yazmak geldi içimden sorunum şu

benim aramız iyi olan bir kız arkadaşım var sadece arkadaş ama ben onu seviyorum.aylardır açılmayı bekledim taki düne kadar ben şu an mersindeyim o istanbulda geçen gece saat 3 civarı aklıma kurt düştü hadi lan mesaj çek diye çektim mesajı yattım.mesajda onu sevdiğimi falan filan arkadaşlığımız bozulmasın diye aylardır açılamadığımı artık dayanamadığımı falan yazdım.en sonunda seni kızdırdıysam kusura bakma diye mesaj çektim.sabah 11 civarı cevap geldi beni arkadaş olarak gördüğünü yazmış bu mesajımdan dolayı kızgın olmadığını yazmış .

şimdi ne yapmalıyım bana yardımcı olun aynı durumu yaşamış olan mutlaka vardır nasıl daha ileri gidebilir ben ayın 14 ünde istanbula gidiyorum
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kabadayi
    Kabadayi's avatar
    Erkek
    gerisi sana kalmis.

Ne kadar bilirsen bil, bildiklerin sadece karsindakinin anlayacagi kadardir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bunny_tic_toe
    bunny_tic_toe's avatar
    Dişi
    seninle ilgili düşenceleri sadece arkadaş olmaktan ibaret..
    eğer sende onu böyle görebilir ve katlanabilirsen onunla görüşmeye devam et...
    kim bilir belkide sana olan duyguları değişebilir tabi bu sana bağlı..
    ona herşeye rahmen ne kadar hoşgörülü olduğunu gösterebilirsin...
    bazen arkadaşlık sevgili olmaktan çok daha iyidir...

use your imageeeeeeeeen to create anything you want.........
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    m3rt
    m3rt's avatar
    Erkek
    kısaca "hadi canım hadi güzelim tükkanın önünü kapatma" demek istemiş. o seni arkadaş olarak görüyosa sen onu 3 kere arkadaş olarak gör
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    netsonic
    netsonic's avatar
    Erkek
    Bu laf oolmasa kızlar ne yalan uydurabılcektı acaba?

Hepsi aynı şeyi söylüyo demek

2 şansın var ya kızın üstüne gidip arkadaşlığı da kaybediceksin...
    Ya da takmayıp eski stil dewam edeceksin..(Çok ufak bi ihtimal kızın seni sevme şansı da var)

..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cancanBey
    cancanBey's avatar
    Erkek
    harami arşivimde bu konuyla ilgili çok güzel bir yazı vardı ama silmişim, kendim de uzun uzun yazamıyacağım ama kısaca Sana şunu söyleyebilirim ki ; Seni yedekte bekletiyo bu kız, ikinci kişisin yani sen, asıl hoşlandığımdan beklediğimi alamazsam Sana döneceğim demektir «Seni arkadaş olarak görüyorum» un tercümesi. Ki bunun da garantisi yoktur, dönmeyebilirde.
    Onuruna, kişiliğine saygınla alakalı o kızı bekleyip beklememen, bu durumu kabullenmen.

İnsanları mutlu edecek yegane vasıta, onları birbirlerine yaklaştırarak, onlara birbirlerini sevdirerek, karşılıklı maddi ve manevi ihtiyaçlarını sağlamaya yarayan hareket ve enerjidir. Dünya barışı için de insanlığın gerçek mutluluğu, ancak bu yüksek ideal yolcularının çoğalması ve başarılı olmalarıyla mümkündür. M.Kemal ATATÜRK (1931)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    berserker
    berserker's avatar
    Erkek
    Bana kalırsa üzerine git. Ya kazanacaksın ya da kaybedeceksin. Ne demişler:

Sevipte kaybetmek, hiç sevmemekten daha iyidir...

My name is Buck, and ı am here to fuck! - From KillBill
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _almond_
    _almond_'s avatar
    Dişi
    bence ii bi arkadaşsın ama ii bi sewgili olabilceine inanmıyrm dmk istemiş yani bari arkadaşlıımıza yazık etmeyelim fln...

FoRGeT Me nEveR oR HaTe mE fOrEvEr!!!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _PcKoPaT-
    _PcKoPaT-'s avatar
    Erkek
    Sana en dolaylı yoldan daha çıkcak çok kişi war. Ama belki bi süre zarfından sona olabilir demiş. Sana tawsiye; Hiç bi kısın gözlerine kapılma, kendini ona teslim etme. Müdaafayı bıraktığında, o teklif etmiyor bari ben teklif edeyim dersen;
    -"Ben seni arkadaş olarak görüyorum" der.

Göte Giren Şemsiye Açılmaz...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    robertcan
    robertcan's avatar
    Erkek
    arkadas goruyorum diyosa arkadas goruyordur
    kizi rahatsiz edip,ustune gitmenin anlami yok
    bu kez nefret eder senden
    hem yuzyuze gorusmeden mesajla yapilan seyden pozitif sonuc almayi beklememen lazimdi!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRzMaN
    KaRzMaN's avatar
    Erkek
    butür konularda mesaj risklidir.ama kolaydır,ilk hatan bu.arkadaş kalalım demek şeye benzer... neye benzer??? Bİ BOKA BENZEMEZ! kötü bi durum;şey gibidir "yakışıklı deil ama sempatiksin" gibi yani "bi boka yaramaz ama napalım" kasarsan kazanırsın,mesela "sana arkadaşlıımız bitsin demiorum ama içimde sana karşı daha youn duygular var herkes bir şansı hakeder" falan gibi takıl.unutmakı şu anda başarıya uzaksın,dikkatli davran.Hatunlar romantik mahluklardır bunu kullan.Walla aklıma gelenler bunlar. GAZAAN MUBAREK OSSUN

koysalar önüme barikatta, çocukta yaparım tarikatta :D
Toplam Hit: 2976 Toplam Mesaj: 18