Arkadaşa Şaka

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek

İki tane travesti ile anlaş kapısına gitsin bağırsın çağırsınlar.  Ver ulan paramızı filan desinler. 

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    Kumanaga bunu yazdı

İki tane travesti ile anlaş kapısına gitsin bağırsın çağırsınlar.  Ver ulan paramızı filan desinler. 

Aklımda .

Minimalist Değilim Tembelim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    Kumanaga bunu yazdı

İki tane travesti ile anlaş, kapısına gitsin bağırsın çağırsınlar.  Ver ulan, paramızı filan desinler. 

^^^D)

@Patates, Gâzâ`n mübarek(kut`lu) olsun, dostum. ^^/)

RitmFarbRacourci tarafından 26/Nis/18 18:06 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

Buldum buldum bak simdi, bitane fake kiz profili açıyoruz bu arkadasin sevecegi cinsten. Sonra ekliyoruz falan, 1 ay konusuyoruz eve cagiriyoruz. Cagirmadan once iki tane travesti buluyoruz diyoruz ki "benim tecavuz fantezim var beni kapida tuttugunuz gibi alip sikin, safe word xx bunu diyene kadar sikin" diyoruz, senin arkadaşı trolarin eve yolluyoruz, bunu alip sabaya kadar boru dosuyolar. Dort yillik diplomasiyla denk olur bence

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emrah20
    emrah20's avatar
    Erkek
    Seneler önce canlı yayında Mehmet Ali Erbil'e bir köy muhtarı köyünün mahsülünü tanıtmak için iki adet iri Patlıcan vermişti. Mehmet Ali'de canlı yayında olduğu için o hediyeleri almak zorunda kalmıştı ama çok bozulmuştu. Bence daha iyi bir fikir. Kargo'ya Bok ile gideceksin, onlar da diyecekler, aç ta önce görelim içinde ne var. Güvenlik gereği paketlerin içi önce inceleniyor.

Kendisini Hacker sanan zibidilerden değilim.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Konu tam evlere şenlik, takipteyim.. vah vicdansızlar vah.. :)

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek

Allahtan sizin gibi arkadaşlarım yok 

Yav he he
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı

Konu tam evlere şenlik, takipteyim.. vah vicdansızlar vah.. :)

sorma dostum ya. Her Gün ayrı bir Şok geçiriyorum @@,) ama neyse ki ,kısa sürüyor ^^D)

@Patates dostum, bizi gelişmelerden haberdar edebilir misin? Foto olmadı, ses kaydı, o da olmadı, olayın sonuçlarından bilgilendirirsen , şahsen ayrıca sevinirim.

Halen, gelen önerilere arada bir gülüyorum. ^^p )

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek
    emrah20 bunu yazdı
    Seneler önce canlı yayında Mehmet Ali Erbil'e bir köy muhtarı köyünün mahsülünü tanıtmak için iki adet iri Patlıcan vermişti. Mehmet Ali'de canlı yayında olduğu için o hediyeleri almak zorunda kalmıştı ama çok bozulmuştu. Bence daha iyi bir fikir. Kargo'ya Bok ile gideceksin, onlar da diyecekler, aç ta önce görelim içinde ne var. Güvenlik gereği paketlerin içi önce inceleniyor.

Ayda 3 4 kargo gönderip alıyorum. PTT hariç kimse içini açtırmadı

https://t.me/pump_upp
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    Erkek
    erdem358 bunu yazdı

Allahtan sizin gibi arkadaşlarım yok 

bende, önceden böyle düşünüyordum. ama gördüm ki, iyi`den olduğu kadar, Kötü(?) arkadaş(?)dan da birşeyler öğrenebiliyorsun. BirTat BirDoku.

Hangi bilginin, nerede, ne zaman işe yaşayacağını Asla bilemezsin(tâbi bu benim şahsi(zati, bireysel) fikrim).

Seni düzeltmek için yazmadım. Öylesine..

SürprAyz. Ceee ^^P) ne gevezelik ettim ya. kaçtım.

Toplam Hit: 3816 Toplam Mesaj: 26
eğitim