folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Arkadaşımla Tatile Gitmeyi Düşünüyoruz

Arkadaşımla Tatile Gitmeyi Düşünüyoruz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Peroksit
    Peroksit's avatar
    Erkek

halk plajına gidin hacılar kasmayın :D

http://www.youtube.com/watch?v=OH4eOQ6ZI0Q - - - - - http://www.youtube.com/watch?v=TqErNP20gpI - - - - - https://www.youtube.com/watch?v=fhr5UBZh1rY
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seboist
    seboist's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bizde fethiyede ev kiraladık oraları bilen fln yok mu mekanları fln iyimidir ne bilim bu arada bizde 18 yaşındayız :)

ebedi devlet
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    forcarbon
    forcarbon's avatar
    Erkek

yaşımızı göstermiyoruz otelde disko bara girerken kimlik istemezler herhalde

liseliyim ben , Tanrı,güneşi her gün yeniden doğurarak,bizi mutsuz kılan her şeyi değiştirmemiz için zaman tanıyor bize.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seboist
    seboist's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

forcarbon bunu yazdı:
    -----------------------------

yaşımızı göstermiyoruz otelde disko bara girerken kimlik istemezler herhalde

sen genede yanına al hocam bide ağzın laf yapsın :)

ebedi devlet
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hacktorx
    hacktorx's avatar
    Erkek

cemnet bunu yazdı:

İki liseli erkeği hiç bir yer almaz. Keyifsiz bi tatil olucak şimdiden diyeyim :)

komik ama gerçek :D

artık hiçkimse beni yaşamıyor!! aşklarımı büyük kemanlarla çizdiler...içime belalar doğuyor.. yüzün parmaklarımın arasından kayıp yokoluyor...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Geenmeboo
    Geenmeboo's avatar
    Erkek

liseli kardeşlerim bence o kadar heycanlanmayın derim.

NEDEN? (soru olarak)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    forcarbon
    forcarbon's avatar
    Erkek

ağzımız laf yapar, tip idare ediyo, yaşıda göstermiyoz her diskoya bara girene kimlikmi sorcaklar hadi diyelim disko bara giremedik yani illaki eğleniriz diye düşünüyorum ama yer lazım bilindik mekan lazım tavsiyeleriniz lazım

liseliyim ben , Tanrı,güneşi her gün yeniden doğurarak,bizi mutsuz kılan her şeyi değiştirmemiz için zaman tanıyor bize.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyaki
    manyaki's avatar
    Erkek

Hocam yaştan kurtarsan da yazlık mekanlarda damsız almayan kulüp olduğunu zannetmiyorum, olsa da içerde güzel bir ortam yoktur zaten. Bodrum Catamaran var bi damı sorun yapmayan orda da içerde erkekler birbirini fordluyo C.tesi-Pazar gibi yabancı kafilelerin gelmediği günler. Ama Bodrum candır, gidin en kötü Tekilacılar sokağında biranızı içer muhabbetinizi yaparsınız. Lüks biyer istiyorsanız Bodrum-Rixos, kalıcak yer olsun yeter ben parayı eğlenmeye kullanıcam diyorsan da (ki Bodrum gibi biyerde bu daha iyi bir seçenek) Bodrum/Turgutreis te pansiyonlar araştırın.

since 2005 // tbt
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

olimpos'a kadir'in ağaç evlerine gidin.her boku yaparsınız.az biraz ingilizce varsa karı kız da götürürsünüz.eğer götüremezseniz bambu evlerden gelen inlemeler moralinizi bozabilir :-))

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek

alanya gayet güzel laphetos otelde kalmıştk şimdi ki fiyatları 150 tl falandır geceliği. sıırsız alkol ( rakı , bira , vodka , cin , falan yabancı içkileryok viski falan.) öerkeze 35 km ama oteli servisi var . ben beğendim güzeldi

Toplam Hit: 5517 Toplam Mesaj: 53