folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hertürlü Web tabanlı Saldırı Taktik ve Stratejileri
linefolder ARKADASLAR BEN ARANIZDA COK YENIYIM BANADA YARDIM EDERMİSİNİZ

ARKADASLAR BEN ARANIZDA COK YENIYIM BANADA YARDIM EDERMİSİNİZ

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    beyazkaplan
    beyazkaplan's avatar
    Erkek
    herkese selamın hello zeky şu cep kontör şifrelerinide kırsanda ipne gsm şirket başkanlarına iyi bir ...sem nede olsa onlarda para bok..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    beyazkaplan
    beyazkaplan's avatar
    Erkek
    zeky kontör şifreleriyle çok uğraştım ama bir türlü tutturamadım bir aralar bedava sesli msj gönderiyordum güzel güzel ipneler onuda anladı kapattılar..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xyasin_17x
    xyasin_17x's avatar
    Erkek
    hey seky bana bir yardım edersen sevinirim cevirmen 4.5 in sifresini arıyorum ama bir türlü bulamadım
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    barisy
    barisy's avatar
    Erkek
    Ipspoof"un (Hackerların kullandıkları anonymouslaşma amaçlı bir yöntem) Çin"de cezası idam, ABD."de 8 yıl hapis... Söze böyle başlamak istedim. Çünkü çetrefilli bir yola girmeye karar vermişsin. Bazı yaptırımları göze almak zorunda kalabilirsin (bugün olmasa da yarın...). Şimdi olaya diğerlerinden (işkembeden sallayanlardan) farklı olarak somut adımlarla yaklaşalım. Hacker olmanın kesin ve net yöntemleri yoktur. Ancak bu yolda ilerleyen herkes ortak bazı yollar izler. Öncelikle Internet"in genel yapısı (ARPA Net"ten günümüze gelişimi ve genel mantığı), Network sistemleri, işletim sistemleri üzerine üzerine genel bir fikir edinmelisin. Bunun için legal sitelerden başlayarak illegal sitelere doğru kaymalı ve mantığı kavradıkça bir sonraki adıma geçmelisin. Internet nedir? Internete nasıl bağlanıyorsun? Hangi protokolleri kullanıyorsun? İşletim sistemi uzak sistemlere bağlanırken hangi işlemleri gerçekleştiriyor?... Bu tür sorulara geçerli yanıtlar bulduktan sonra bunları yorumlamalı ve "acaba şöyle de olabilir miydi?" gibi kendine sorular sorarak yanıtlar aramalısın. (Bol bol kitap oku ve pratik yap.) Bu sistemleri algıladıktan ve yorumladıktan sonra bir başka adıma geçmelisin. Bu adımın adı "yaratma". İyice hazmettiğin bilgiler yardımıyla yorumlarına yanıt olabilecek alternatif yolları kendi yazdığın programlarla test etmeli ve yorumlarının geçerliliğini kanıtlamalısın. Bu nedenle bu adımda bir veya daha çok programlama dili öğrenmeni öneririm. (Delphi, C++, Asm, Asp, html vb.) . Giderek yeni şeyler bulmak ve ortaya çıkarmak seni kamçılayacaktır. Ancak bu zorlu bir yol olduğundan azimli olmalısın. Üçüncü adım ise tamamen senin karakter yapınla ilgilidir. Bu tıpkı Üniversitede olduğu gibi bir alan belirlemenle ilgilidir. Mizacın şiddete yatkınsa site kırma yoluna, sakin ve sabırlıysan sistemlere girme ve çıkar elde etme yoluna... girebilirsin. Bu noktadan sonra edinimlerinle tamamen mizacına uygun bir yol seçeceksin. Prensiplerin olacak. (Örn. Devlet kurumlarına saldırmamak gibi) Bu böyle devam edecek...

-----------

2. Bölüm: Şimdi sana yararlanabileceğin birkaç adres veriyorum ancak bunlara altyapın olmadan pat diye girersen lamer olup çıkarsın. (Not: Hacking Jargonunu öğrenmeni tavsiye ederim.) Bir gez gör neler var neler yok bak.
    www.tahribat.com (Zaten burdasın)
    www.cehennem.com (İlklerden, eski tadı kalmadı)
    www.hackerboyz.com (Pek farkı yok)
    www.cigicigi.com (Kendi prog. yazmaya başladılar. İyi yoldalar.)
    www.astalavista.com (Crack"in vazgeçilmez arama motoru.)
    www.freeserials.com (Crackle ilgili Armut piş ağzıma düş sitelerinden biri.)
    ...
    www.delphiturk.com (Türkiye"nin ve Dünyanın en iyi delphi sitelerinden biri.)
    www.microsoft.com (Bill amcanın çiftliği)
    www.linux.org (Penguen Efsanesi)
    ...

Kitaplar: İhsan Karagülle"nin (Türkmen Kitabevi) Kitaplarını tavsiye ederim. Yaratıcı ve anlaşılır.

Şimdilik bu kadar.

Diri Hacker"ın :) Bilge Hacker olması dileğiyle.

Saygılarımla. Barış YEŞİLÇİMEN LaTenT / Acemi irc.zurna.net #turkhack , #hack ...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_dante
    Dark_dante's avatar
    Erkek
    cinde cezanin idam oldugun hic bilimiyordum dogrusu:....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    toygan
    toygan's avatar
    Erkek
    arkadaslar bende cok yeniyim resimdende gordugunuz gibi bu resimdeki adamdan farkım yok denyo launch II programını dowland ettim sonra gorunmez dosyalarima gitti aradigim zaman gorunmez dosyalarimda gorunuyo bunu nasil alıp masaustune koyabilirim bide nasil kullanabilirim beni bu bilgilerden mahrup etmezseniz cok sevinirim
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kNigHt
    kNigHt's avatar
    Erkek

kardeş sen sen ol bilmediğin programları indirip yükleme

sonra apışıp kalırsın

ve yavaş yavaş işi ilerlet

bu arada email şifresi çalmak hackerlik değildir

FATİH"in İSTANBULU fet ettihi yaştayım......
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

genel olarak arkadaşla aynı kategoriye giren kişilere;

• bilmediğiniz konulara atlamayın

• forumlardaki herkese saygılı olun yenilere eskilere ama özellikle eskilere ( banlanmanıza neden olabilir )

• küfür etmeyin

• laflarınıza "koç","genç" gibi karşı tarafı küçümseyen(yada bana öyle gelen) cümlelerle başlamayın

ha tavsite derseniz ben kendimi bildim bileli bu alemdeyim ama tahribat.com dan daha sağlam platform bulmazsınız cigicigi cehennem falan hepsi boş bana göre

hacker olmak istiyosan forum takip etmekle falan olamazsın zaten burdanda toplasan 10 tane hacker çıkar türkiyedekileri toplasan onlarda 20 yi aşmaz hacker site indirebilen, mail krabilen kişi değildir. adam ne kadar kolay indirebiliyosa indirebilsin bu onu hacker yapmaz hacker olmak için çok tanınmak ve bazı belli başlı kuralları bilmek bunlara uymak gerekir

ama burda hacking i öğrenirsin hacker da olabilirsin ama zannetmiyorum potansiyel çok önemli her neyse bu postumu eleştirmeyin çok eleştiren oluyo türkiyede toplasan şu kadar war laflarıma ama öye gerçekler bu

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek
    kNigHt bunu yazdı:

kardeş sen sen ol bilmediğin programları indirip yükleme

sonra apışıp kalırsın

ve yavaş yavaş işi ilerlet

bu arada email şifresi çalmak hackerlik değildir

Şifresini yazarken izlemek değildir tabi.Onun dışında birinin mailini hacklemek hacktir.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whitetiger
    whitetiger's avatar
    Erkek
    arladaşlar bana uydu kodları lazım bulursanız sevinirimm
Toplam Hit: 3406 Toplam Mesaj: 27