folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Arkadaşlar Hangi Web Tarayıcıyı Kullanmalı.

Arkadaşlar Hangi Web Tarayıcıyı Kullanmalı.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mr_Dark
    Mr_Dark's avatar
    Erkek

Opera çıktığından beri ne mobilde ne masaüstünde başka tarayıcı kullanmadım.

windows'un testi yanlı opera şu şekilde cevap verdi; http://www.log.com.tr/tarayici-savaslari-kizisiyor-bu-kez-opera-edgee-karsi/

Birde Eski operacı abimiz vivaldi çıkardı ama o daha bebek büyümesi lazım.

!!!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

http://www.webtekno.com/internet/microsoft-un-tarayici-testine-opera-dan-yanit-dogrulari-gostersenize-oglum-h18104.html

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Selanikli
    Selanikli's avatar
    Erkek

Şu an opera kurdum akşamdan beri kullanıyorum diğerlerine göre eklentileri az ama 1-2 eklenti kurdum güzel olarak gidiyor ve sanırım chrome ve firefox kadar fazla ram de harcamıyor. 

x-files bunu yazdı

Hacı crome sana nasıl yanlış yaptı?

Chrome bana baya yanlış yaptı videolarımı falan açmamaya başladı bende koydum tekmeyi

Selanikli tarafından 24/Haz/16 06:00 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hepsi hikaye, chrome candır.

çoğu site html5 tasarlanır, saçmamalaması adına en güncelini takip etmek lazım her zaman.

chrome da en güncelidir bunlar arasında, opera ve safari gelir sonra.

diğer tarayıcılara bakma :D

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheMayk
    TheMayk's avatar
    Erkek

Maxthon ve chrome

Sperm Gibi Adamlar Var İnsan Olma İhtimalleri Milyonda Bir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Buremba
    Buremba's avatar
    Erkek
    Mr_Dark bunu yazdı

Opera çıktığından beri ne mobilde ne masaüstünde başka tarayıcı kullanmadım.

windows'un testi yanlı opera şu şekilde cevap verdi; http://www.log.com.tr/tarayici-savaslari-kizisiyor-bu-kez-opera-edgee-karsi/

Birde Eski operacı abimiz vivaldi çıkardı ama o daha bebek büyümesi lazım.

opera'yla bir alıp veremediğim yok ama yazı yalan dolan. adblocker kullanarak testi yapmışlar ki adblocker ciddi biçimde fark ediyor sayfaya yüklenen üçüncü parti şeyler azaldığı için. edge'de adblocker var mı bilmiyorum ama yüklenirse gene edge'nin lehine çıkar muhtemelen sonuç.

ben de safari'ye geçmek istiyorum ama chrome'dan vazgeçemiyorum. bildiğin ide gibi kullanıyorum chrome'u, developer tools'da kod yazıyorum tasarımla oynuyorum ve diğer hiçbir tarayıcı ilginç bir şekilde chrome kadar gelişmiş ve yazılımcı dostu değil firefox da dahil olmak üzere. adamlar 10 sene önceki firebug'ın üzerine çok az kayda değer şey eklebildiler.

. . .. . ... .
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    21li
    21li's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

İlginc kimse sevmiyormuş ama mozillayı öneriyorum. Chrome mun açamadığı siteleri açıyor. Niyeyse hep sevimli gelmiştir bana

aynı bağımlılık bende de var sanırım 13 yıla yakındır mozilla firefox kullanıyorum:/ aslında şu video oynatırken döngü hatası diyip donmayana kadar herşey iyiydi fakat bu döngü olayı benide farklı arayışlara soktu bu aralar chrome kullanıyorum fakat masaüstünde duran firefox simgesine göz altından bakıp cilveleştiğimizde oluyor

Çocukken müzik kesilince sandalyelere oturmaya çalıştığımız oyun, meğerse hep otobüsün alıştırmasıymış.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

sene 2008 2009 sevgilimin babası taşaklı bir teknoloji firmasında üst düzey yöneticiydi nereden geldiyse konuşma tarayıcıya geldi kız demez mi biz ailecek internet explorer kullanıyoruz babam öyle dedi en iyisi buymuş chrome fox hikaye 

vay ya dedim

senin babaynın damına ya dedim

bu da tarayıcılarla ilgili anımdır.

birde epson muhabbetim vardı tarayıcıyla alakalı tbt fb grupta :W

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek
    by_Tet bunu yazdı

Firefox geliştirmeyi durdurdu diye hatırlıyorum.

Öyle bir şey yok.

https://www.mozilla.org/en-US/firefox/47.0/releasenotes/

Güvenliğine ve veri gizliliğine önem veren azıcık ızdırap çekmek kahrına Firefox'tan ötesini sisteminde barındırmamalı.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Austen bunu yazdı
    by_Tet bunu yazdı

Firefox geliştirmeyi durdurdu diye hatırlıyorum.

Öyle bir şey yok.

https://www.mozilla.org/en-US/firefox/47.0/releasenotes/

Güvenliğine ve veri gizliliğine önem veren azıcık ızdırap çekmek kahrına Firefox'tan ötesini sisteminde barındırmamalı.

Ben de çok severdim mozillayı da chrome' a geçme sebebim link tamamlamamasıydı.

Sonra bi ara tekrar döneyim dedim, bu sefer de yükler yüklemez karşımda yandex' i görünce direk sildim.

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
Toplam Hit: 4999 Toplam Mesaj: 44
web browser