folder Tahribat.com Forumları
linefolder Skype - Mirc - Irc - Icq - Mail Güvenliği
linefolder Arkadaşlar Mail Adresi Ve Yeni Şifre İşte Sana Hack

Arkadaşlar Mail Adresi Ve Yeni Şifre İşte Sana Hack

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unknown_313
    unknown_313's avatar
    Erkek
    ya msn de arkadaşımla konuşurken bana aynen şöle bişi ddi "olm arkadaşımda bi program var mail adresini ve yeni şifreyi yazıosun heckleniosun" böle bişe olabilir mi gibi düşünmek bile saçma bence ama gelişmeler neler bu konuda ben arkadaşıma "o aman beni hackle" ddim ama yani yine de bi şüphe....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bukalemun
    bukalemun's avatar
    Erkek
    keklemeye çalışmış seni olurmu öyle saçma şey o zaman piyasada e mail adresi kalmaz. geçnlerde de bi ezik bana böyle tehditler savuruyodu böyleleri de olmasa gülemiyecez

There is no life without struggle
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unknown_313
    unknown_313's avatar
    Erkek
    haklısın aga bi de bana beni hackledi gözümün önünde ddi ve yani bi mail adresi almış
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bukalemun
    bukalemun's avatar
    Erkek

gülücen böylelerine başka bişey yapmicaksin en önemli eğlence kaynağım böyleleri acaip komikler

There is no life without struggle
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unknown_313
    unknown_313's avatar
    Erkek
    :):) haklısın walla ya bi de yemin etmesi yok mu görcen yani
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alibaba
    alibaba's avatar
    Erkek
    neremle gülecegimi sasirdim

Rakı, şarap içiyorsam sana ne, Yoksa sana bir zararı içerim. İkimiz de gelsek kıldan köprüye, Ben dürüstsem sarhoşken de geçerim.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    the_jaguar
    the_jaguar's avatar
    Erkek
    herşeye inanmayalım

dalımızı kıranın ağacını kökünden sökeriz
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coyote
    coyote's avatar
    Erkek

bukalemun bunu yazdı:

keklemeye çalışmış seni olurmu öyle saçma şey o zaman piyasada e mail adresi kalmaz. geçnlerde de bi ezik bana böyle tehditler savuruyodu böyleleri de olmasa gülemiyecez

tamamen saçmalık böle bişe yok ama dondurabilir msn yi

sen bu konuyu keşke geyik bölümüne açsamışsın:)

azimle sıçan duvarı delermiş.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek

A.q. hala adamlar öğrenemedi şunu yaaaa.Ben nerdeyse aynı cümleyi en az 50 kez forumlarda kullanmışımdır.Mail Hack diye bir boq yok,bunu kafanıza sokun artık

Hack edebilceğini iddia eden varsa kendi mail adresimi vereyim hacklesin.Bazıları diyor yok efendim sayılı kişilerdi bulunurmuş bilmem ne.A.q. söyleyin o sayılı kişiye beni hacklesin.Neden bize kimse birşey yapamıyor.Biraz bilginiz varsa korunursunu her yoldan.Bende antivirus bile yok ama ne virus ne trojan giriyor. :))

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    olcayatay
    olcayatay's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

üstadlar bakın mail hack etmek diye bir şey yoktur adama en fazla fake mail atarsın trojan yedirirsin keylogger yollarsın o kadar yani denildiği gibi adamın adını yazıp ta şifresini bulacağın bir program daha geliştirilemedi bunu öğrenmeniz lazım artık yukarıda abimin yazdıklarına aynen katılıyorum hazırdan mail hackleyecek bir program yok piyasada daha olsa bile bu tür şeylere pek merak sarmayın

Kargalar sürüyle, kartallar yanlız uçar
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gulyabani
    gulyabani's avatar
    Erkek
    aman be sıktı arık. walla daha 1-2 ay oldu üye olalı. en az 20 tane benim msn i şöyle hacklediler nasıl oluyo, arkadaşım böyle msn hackliyom diyo nasil yapılıyo öyle diye saçma sapan başlıklar gördüm
Toplam Hit: 13355 Toplam Mesaj: 16