Arkadaşlar Powerdarbe.Com Rezilliği

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BY-PCkopat
    BY-PCkopat's avatar
    Erkek

Arkadaşlar Bu Son Günlerde Ortaya Çıkan Powerdarbe Eziqleri Özellikleri Başları Enigma Denen Şerefsiz Köpek Milletin Sitesine Tema Atıcam Diye Ftp Şifrelerini Alıyo ve Sitelere İndex Atıyo ve Diğer Yöntemide Mucitlerin Bulduğu Nuke Açıklarını Kullanarak Örneğin; MitnickKevin arkadaşımızın bulduğu style açığını kullanarak forumlara ve sitelerin yorumlar kullanıcı defteri gibi yerlere image atıyolar arkadaşlar artık bu lamer ve cw yalakası topluluğuna dur diyelim. Benim Görüşlerime KAtılan Herkesi MSN Adresime Davet Ediyorum..  bypckopat@askerialan.com  asr@askerialan.com  (Ortağım)

Kahrolsun Cw Yalakaları..

Demirden Korksak Kemer Takmazdık.. :))) www.askerialan.net
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Beatrix
    Beatrix's avatar
    Erkek

A.q cw ninde sizinde

Akıllı olun vermeyin sifrenizi millete...

bu topigi acıcagına düşündügün seyleri tecrüben olarak say ve döküman oku ugraş yapmaya

çalış şu an biz bişiler biliyosak böyle topikler acarak

milleti kötüleyerek ögrenmedik bildiklerimizi

En basitinden tasarım ögrende biraz şifreni verme başkalarına site tasarlaması için

hem bu işte çok para var

bla bla bla
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    eziklik adamda değil şifreleri verende :))

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arahman
    arahman's avatar
    Erkek
    computerwolf bunu yazdı:

eziklik adamda değil şifreleri verende :))

he ne bok varda şifreni veriyonuz eziqlere

Agrasif miyim neyim?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Erkek
    valla aga haklısın eziqler

小さなカエル、小さなカエルの尾はどこですか?? ------- 王八蛋
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    truvaa
    truvaa's avatar
    Erkek
    Cw de bu aralar devrim var :) İçlerindeki pislikleri atıyolarmış :)

her neyse... yaa hacklesin hacklemesin die sey yok bugune kadar kim exploit kullanmadan site hackledi kendi buldugu acikla hackledi...ben burda powerdarbe yandaşı değilim ama benim dediklerim doğru herkesi kendi haline bırakın zaten herkes neyin ne olduğunu biliyor...Şifresini verenlere allah akıl versin ama tabi şerefsizlerde var bu sanal alemde...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PeriSaN
    PeriSaN's avatar
    Erkek

süper site la onlar adamlar bir site hazırlamış manyak olmuş

süper php bilirler acayip site yapmışlar

altına da kendi yazdıkları anlaşılmasın diye

Powered by vBulletin Copyright ©2000 - 2006

yazmışlar

Dağlar Gışımış Yolcu Üşümüş Nasıl Edem Ben, Dağlar Harami Deşme Yarami PERİŞANIM Ben
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Saldirgan
    Saldirgan's avatar
    Erkek
    Ben 6 Aydır Aranızdayım ama işlerimin yogunlugundan çok sık takılamıyorum tahribatta we benim çok yakın bi arkadaşım wc midir cw midir o dallamalara üye banada kaç kere söyledi sana üyelik göndereyim diye gmail gibi bir sistemleri warmış dawetiye falan benim işim olmaz o tür mekanlarda onbaşı yüzbaşı falan warmış çok isteseydim askercilik oynamayı askerde kalırdım gelmezdim siwile ayrıca arkadaşın dedigi dogru bu aralar çalkantı warmış o ıtlerin sitesinde eeeee bukadar it bi araya gelirse ısırırlar birbirlerini :) Neyse Beni ilgilendirmez sistemleri Diycegim şu ben hi. hacklerini görmedim o şerefsizlerin Onlara we o tür insanlara güwenmemek lazım hatta nette kimseye güwenmemek lazım we bu olay herkese ibret olmalı bence.....

İmza mimza yok
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek

powerdarebey laf solicek adamın pwd den ii olması gerekir.

diğer bir konu onlar cw yalaksaı değil.

adminlerdne ikisini tanırım ve derim ki böle şeyler yapcak kişiler asla değiller

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek

diğer bir konu enigma  öyle şeylere ihtiyaç duyan birisi değildir.

onun hakkında düzgün konuş.edepli ol adam ol.

zumsuk aynı şekilde sen de.

o sitede kileri ne kadar tanıyorsun ki.

ona buna bk atma.

amacın  belki de tahribatla powerdaqrbeyi kapıştrmak belki aynı şekilde zumsuk.

dediğmi yine söylüyorum.

sen enigmanın yuzde biri ol  öle konuş

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Enigma
    Enigma's avatar
    Erkek

Ya A.q 2 Gündür Cvp Yazcam Yazcamda Şifremi Unutmuşum Giremiodum Şimdiye Nasip Oldu. Başlık Powerdarbe.Com Rezilliği Yazıyor Ama Ben Bi Rezillik Göremedim Kimin Şifresini Almışımda İndex Atmışım Çıksın Söylesin Bi Delikanlı.Bu 1

2cisi İse 9 Aydan Beri CW İle Hiçbir İrtibatım Yok Kendi Sitelerimle Uğraşıyorum Bize Cw Yalakası Olarak Hitap Edmişsin Kendi Siten www.askerialan.com  Bilmeyenler Girsin Abi Bakın Üst Butonlara Felan CW nin Menüsünün Aynısı ASP Kodladım Diye Geciniyo A.q :D Yarrak Hazır Portalın Kodlarıyla Oynamış Gerek Menü Gerek Forum CW nin Aynısı a.q

Sorun Cw ye Benzemek Benzememek Değil Zaten CW Yalakaları Sözüne Bir Açıklamalı Cvptı.Gelelim PWD İle Tahribatı Birbirine Düşürme Olaylarına Ne PWD Yöneticileri Nede Tahribat Yönetimi Senin Bu Asılsız Laflarına İnanıpta Düşman Olucak Amatör Zekalı İnsanlar Değil Sen Bizleride Kendin Gibi Görüyorsan Yanılıyorsun.Ben Asp Sitene HTML Kodu Soktum İndex Yedin Yediremedin Böyle Bazı Hack Sitelerinde Şuan Beni Millete Düşman Ettiğini Sanıyosun Ama Farkında Değilsin Benim Ve Sitemin Pirimini Yükselterek Hitimi Fazlalaştırıyosun :)

Herneyse Bu İt Herif Bu Sitede Benden Başka Bir çok Kişiyi Kötüledi Bir çok Kişiyi Tahribat CW İle Düşman Olduğu İÇİN CW Yandaşı Gibi Göstererek Lekelemeye Çalıştı Bunu Herkez Biliyor Zaten.

Fazla Kafa Zikmeyede Gerek yok Olay Budur Hade Kolay Gele..

OLSAYDI BU İŞLERİN AYARI İSMET PAŞA SİKERDİ CELAL BAYARI.!!!
Toplam Hit: 4151 Toplam Mesaj: 17