Arkadaslar Virus Yedim Yardim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CANN1
    CANN1's avatar
    Erkek

arkadaslar flsh bellegime vitus bulasti sadece bir klasore resimlerle cektim bu klasor disindaki ler calisiyor

bu konuda bilsi olan arkadaslarn yardimlarini bekliyorum

tsk

[URL=http://img25.imageshack.us/img25/9240/asdwu.png/][IMG]http://img25.imageshack.us/img25/9240/asdwu.png[/IMG][/URL]

[URL=http://img705.imageshack.us/i/29450544.png/][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/6573/29450544.png[/IMG][/URL]

Carpe Diem
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diamonique
    diamonique's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bende de böyle sorun oluyordu ama virüs değildi. Flash belleği çıkar, tak. Düzelmesi lazım. Eğer dediğim gibi olursa o dosyaları yedekle. Ardından flash belleği biçimlendir. Örneğin ben tak çıkar yapa yapa düzeltiyordum. Ve birgün 80 gb müziğim gitti. Bad sector gibi birşey heralde. Ama bad sector taraması yapınca da bad sector bulamamıştı.

Reecep Tayyip'in Askerleriyiz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CANN1
    CANN1's avatar
    Erkek

kac defadir cikarip taktim sorun ayni tabi bunu sen demeden once denedim ama sonuc ayni malesef :( daha genis bilgisi olan arkadaslardan cvp lar bekliyom ve ayrica bilgin icin sanada tsk edeiyoru...

Carpe Diem
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek

Flash Disinfector

Flash zararlıları amvo.exe zararlısı örneğin C: ye tıkladınız gözat çıkıyor vs gibi sorunları düzeltmenize olanak sağlayan bu araçla tüm flash zararlılarını temizliyebilirsiniz.Öncelikle zararlı bulaşmış flash veya harici harddiskinizi bilgisayarınıza takın ve programı çalıştırın.Ekran gidip gelecektir ve zararlılardan kurtulacaksınız.

İndir

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CANN1
    CANN1's avatar
    Erkek

tsk ederim avira  hemen deniyorum bakalim olmusmu yinede baska bilgi sahabi arkadaslardan yardim beklemeyede devam ediyoru...

Carpe Diem
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aquila
    Aquila's avatar
    Erkek

7zip veya rar ile açmayı dene ordan bi bak sonra combofix at 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CANN1
    CANN1's avatar
    Erkek

arkadaslar hic biri ise yaramiyo cunku pc de server 2003 kurulu ve hasan 1 klasorunde 13 gb bilgi var yardim bekliyom lutfen bi el atin

Carpe Diem
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CANN1
    CANN1's avatar
    Erkek

MALESEF arkadaşlar burdakı ıslemler isime yaramadı bu konuda fikri ve bilgisi olan arkadaşlarımdan yardım bekliyorum lütfen bir el atıverin...

Carpe Diem
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Flash takılıyken combofix le bi tarat.Olmadı kurtarabildiğini kurtar flash ı biçimlendir

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CANN1
    CANN1's avatar
    Erkek

meselede burda yaaa o bilgileri kurtarmam lazım.... yani biçimlendirme en son secenek

Carpe Diem
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asosyal
    Asosyal's avatar
    Erkek

bu tarz flash disk, hafıza kartı vs. cihazlara giren virüsleri en iyi temizleyen yazılım combofixtir.

Kurumuş yeşil otları Toprak Olmuş umutları Gökte mazi bulutları Bu mezarda bir garip var... // Ne hayasızca tahaşşüd ki ufuklar kapalı Nerde-gösterdiği vahşetle bu bir Avrupalı
Toplam Hit: 2386 Toplam Mesaj: 13