folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Arkadaşlık Siteleri Dolandırıyor. Kalbimde.Com Sitesine Dikkat

Arkadaşlık Siteleri Dolandırıyor. Kalbimde.Com Sitesine Dikkat

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    destanition
    destanition's avatar
    Erkek

arkadaşlar daha önce açıldı mı bilmiyorum. arkadaşlık siteleri milleti resmen aptal yerine koyup sömürüyor. mesela siberalem ve kalbimde.com gibi tanınmış siteler. özellikle kalbimde.com bu sömürücülükte 1 numara. siteye üye değildim normalde ama mail kutuma üye olmam için 100 tane mesaj geldi üyelik ücretsiz diye bir olayım dedim. standart üye oldum yani ücretsiz. ondan sonra mesaj kutuma günde abartısız en az 20-25 mesaj gelmeye başladı.

bunda ne var diyeceksiniz. işin ilginç tarafı üye oldum olmasına da hiçbir profil fotoğrafı ve aranan özellik vs. yazmamama rağmen bayanlardan "çok karizmasın, bayılıyorum sana gerçekten bu resimdeki senmisin" (profil fotoğrafım yok ki)  "geçen haftadan beri bekliyorum seni neden gelmedin bekledim, (daha siteye o gün üye olmuştum halbuki) "profilinde tanıttığın gibi birimisin ? (halbuki profilde yaz yok )  vs..

bunun üzerine abim çok etkilenmiş benim şifremi biliyordu kredi kartı ile 1 ay gold üye olmuş ne olduysa o günden itibaren o mesajlar gelmemeye başladı. öyle ki abim her bayana mesaj atmış sitedeki bütün üye bayanlara 1 tane bile cevap yok

buradan çıkan sonuç site sahibi para kazanmak için sahte mesajlar yolluyor. bu gibi sahtekar sömürücü siteler hakkında nasıl bir yasal takip başlatılabilir sizce ? daha fazla kişinin canı yanmasın..

gülme gidenin arkasından. gün gelir, elveda bile diyemezsin giderken... | Hayat fani, Ölüm ani....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

hepsi aynı hacı

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    destanition
    destanition's avatar
    Erkek

bir de dikkat ettiniz mi bu gibi sitelerde sitede yaşadığın sorun hakkında iletişime geçebileceğin bir iletişim bölümü yok. :D mesela destek@kalbimde.com gibi :D çünkü adamlar üçkağıtçı

burada da dalga geçmişler

http://www.uludagsozluk.com/k/kalbimde-com/

http://www.eksisozluk.com/show.asp?t=kalbimde.com

gülme gidenin arkasından. gün gelir, elveda bile diyemezsin giderken... | Hayat fani, Ölüm ani....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

bekarkenden kalma hesaplarım var. onlardan banada mesaj geliyor. genelde ücretsiz üyelik açtığımdan, her sitede 2 hesap açarım. aynı mesajlar iki hesabada geldiğine göre gerisini var sen düşün :D ama kalbimde.com dan 2 kız düşürmüşlüğüm var 1 haftalık bedava gold üyelikle :)

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

-----------------------------
    Dalgayı abinle sana geçecez bizde hacım burda =) Bu kadarda yapmayın bea böle bi siteden ne arkadaşı bulacan yalan dolan olduğu zaten belli bişey :|

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    destanition
    destanition's avatar
    Erkek

NoToLeRaNcE bunu yazdı:

Dalgayı abinle sana geçecez bizde hacım burda =) Bu kadarda yapmayın bea böle bi siteden ne arkadaşı bulacan yalan dolan olduğu zaten belli bişey :|

hocam benim girdiğim bile yok ölesine beleş bi üyelik almıştım 1 dakikada sallayarak abim de biraz internet konusunda acemilerden ona da mesajlar gelince üye olmuş lan diyo herkese attım kimse cevap yazmıyor :D ulan dedim süzük bana neden haber etmedin gold üye olurken :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asker
    Asker's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bildiğim kadarıyla gerçekten bir bayana mesaj bile yollasan senin yolladığın mesajı saçma sapan bir şekilde yolluyor senin yazdıklarınla alakası olmayan şeyler yolluyor

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aluine
    aluine's avatar
    Erkek

Bu siteye zannedersem 5 sene falan önce üye olmuştum, ergenlik malum chat icq msn chatnu yonja falan herşey varken :)

Yalnız bi tek bu sitenin sahipleri inanılmayacak kadar aptal. Üye olduğumun ertesi gününden itibaren bomboş profilime 40'lık kadınlardan erotik mesajlar gelmeye başladı. Dedim ne iş, herkes mi sübyancı olmuş lan :| Sonra beğendiğim birine mesaj atmak istediğimde üyelik sayfasına yönlendirdi. Baktım, eski üyemiz olduğunuz için size indirim yapıyoruz yazıyo. Halbuki iki gün önce üye oldum. :) İşte o zaman anladım teraneyi ve daha da hiç girmedim o siteye. Ama hala mail adresime gününü geçirmeden şu kullanıcı mesaj gönderdi diye mail gelir. Adamlar çok da salak yani, her gün 1 mesaj gönderiyorlar. Ya çocuk olsa anlar sektirmeden günde 1 mesaj gönderenin gerçek insan olmayacağını. Ama dolandıracak et düşkünü enayi çok memlekette :) :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rmk
    Rmk's avatar
    Erkek

abine tavsiyem www.haremx.com :) kalbimde.com dan falan bi cacik olmaz

ama haremxden tandigimin 10 a yakin hatn götürdügünü bilirim ..

Koyun gibisin kardesim, gocuklu celep kaldirinca sopasini sürüye katiliverirsin hemen ve adeta magrur, kosarsin salhaneye. Dünyanin en tuhaf mahlukusun yani, hani su derya icre olup deryayi bilmiyen baliktan da tuhaf. Ve bu dünyada, bu zulüm senin sayende. Ve açsak, yorgunsak, alkan içindeysek eger ve hala sarabimizi vermek için üzüm gibi eziliyorsak kabahat senin, -demege de dilim varmiyor ama- kabahatin
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

zaten bunlara kanan adamlara sen direk kredi kartının üzerinde yazan numarayı bide arkasında ki 3 haneyi versene bi desen verirler

"
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    watervay
    watervay's avatar
    Erkek

Siteye üye olduktan 1 gün sonra hemen mesaj geldi banada ( sırf meraktan bedava üyelik açtım ).. Adamlar mesaj yolluyor mesaj tarihi 2 ay öncesi :) ya bu kadar olur.. Daha üye olalı 1 gün oldu bea.. Site beni resmen angut yerine koydu diye ne kızmıştım ya.. O gelenler sanırım site tarafından kalıp mesaj..

Syntax error..
Toplam Hit: 17366 Toplam Mesaj: 20