folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Armani Code - Dior Fahrenheit Sizce Hangisi?

Armani Code - Dior Fahrenheit Sizce Hangisi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek

Fahrenheit kullandım çok memnun kaldım, çok güzel. Sonra hugo bossa geçtim.

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MsXLaBs
    MsXLaBs's avatar
    Erkek

Diesel full for life avec poche edt ile jean paul gaultier le male almayı düşünüyorum nasıldır acaba kullanan var mı aranızda

Şeytana kızma, bi iyilik yap o sana kızsın...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

le male var hocam fena değil 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek
    MsXLaBs bunu yazdı

Diesel full for life avec poche edt ile jean paul gaultier le male almayı düşünüyorum nasıldır acaba kullanan var mı aranızda

jean paul gaultier le male kullanıyorum bi isseymiyake değil ama hoş bahar/yaz parfümü beyaz tenliler için uygun bence.

armani black code kullandım asil parfümdür ama çok ciddi bir kokusu var. Spor giyime pek gitmediği için daha enerjik yazlığa yakın parfümler tercih ettim. Ama black code iyidir :)

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek
    sRcN bunu yazdı
    MsXLaBs bunu yazdı

jean paul gaultier le male kullanıyorum bi isseymiyake değil ama hoş bahar/yaz parfümü beyaz tenliler için uygun bence.

armani black code kullandım asil parfümdür ama çok ciddi bir kokusu var. Spor giyime pek gitmediği için daha enerjik yazlığa yakın parfümler tercih ettim. Ama black code iyidir :)

hocam bu black code değil armani code ikisi farklı =) ama o da güzeldir.

koray tarafından 09/Şub/17 12:41 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

favori kolularım 

paco rabanne invictus

paco rabanne black xs

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OCEANUS
    OCEANUS's avatar
    Erkek

Gittigim parfumeri de saglam urunlere rastlamadim beyler.

Isimler hep benzetilmis mi artik bilmiyorum kiza soyluyorum listede o ismi bulamiyor.

Armani code - Bulamadim

Fahrenheit - denedim guzel hos bir koku tabi o ise

Bir de arkadas yazmisti prada luna rossa isim benzeri olan bir urun denedim bu da guzeldi

250 liraya aldik bakalim Armani code bugun kargolandi yarin gelecek :)

KNOWLEDGE IS POWER!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    sRcN bunu yazdı
    MsXLaBs bunu yazdı

miyake nasıl hocam tavsiye eder misin ? kaç kez niyetlendim ama almadım. şu an one million kullanıyorum beğeniyorum. bitmek üzere almışken bi tane de miyake alsam mı acaba ?

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enesshn18
    enesshn18's avatar
    Erkek
    abds bunu yazdı

Fahrenheit biraz ağır gelebilir armani black code da çok güzel iki koku çok alakasız. 2010 dan beri doldurma fahrenheit kullanıcısıyım DP den 40 tl ye F1 kodlu fahrenheit deneyebilirsin baya etkiler bana çok kişi sordu parfümün ne diye kızlar da dahil.

Hocam nerden doldurttugunuzu aciklar misiniz? Kaliciligi hakkinda da bilgi verirseniz çok memnun olurum

barmak bassak olurmu gadasını aldığım :D
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı
    sRcN bunu yazdı
    MsXLaBs bunu yazdı

miyake nasıl hocam tavsiye eder misin ? kaç kez niyetlendim ama almadım. şu an one million kullanıyorum beğeniyorum. bitmek üzere almışken bi tane de miyake alsam mı acaba ?

içime sine sine hiç süphe etmeden aldığım tek parfümdür issmiyake ciddi anlamda eski anca cool bir parfümdür sorulur merak edilir tatlı kokar :)

Wordpress - SEO & Digital Marketing
Toplam Hit: 3369 Toplam Mesaj: 36
parfüm armani code dior fahrenheit