folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Güvenliğine Giriş
linefolder ARTIK 1 KİŞİ YARDIM ETSİN BARİ ÖLÜCEM BURDA!

ARTIK 1 KİŞİ YARDIM ETSİN BARİ ÖLÜCEM BURDA!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RemotE
    RemotE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Arkadaşım ßana kimse öğretmedi ve 9 senedir bu alemdeyim Bi abim vardı sadece mantık verirdi yalvarırdım pc ye girmesini bile öğretmezdi araştırdım bulamadım giyorsun googlede türkçe sayfalarda Fake Nedir ? diye yazsan cevabını bulursun sen araştırmamışsın sadece iceberg in bir buzdağının üst kısmında dolaşıyorsun biraz bunun altına in altında neler var onlara bak hiç kimse anasının karnında öğrenmedi hak veriyorum ama bu konuda çok bilgisi olan kişiler eminimki kimseden yardım almamış kendi başına azimle hırs yapmış aleme inat öğrenmiş kişilerdir. Sendende bunu beklerim ki hiç bir sorunun cevabını bulamayacaqın bişey yoktur.

Bizi Satanı Biz Bedavaya Veririz..! http://www.intikal.org - http://www.ohbea.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jellLLY
    jellLLY's avatar
    Dişi

yazılarınız için teşekkür ederim.....

o zaman şöyle yapalım,;;;;  yeni başlayanlar diye bir konu açılmasın....öyle bir konu olmasın.......    yeni başlayanlar konusunda bizim gibi acemilere yardım yoksa;;;;   o konunun orda durmasına da gerek yok demektir?????

diğer bir arkadaşıma da şunu söylemek isterim;;;;  fake ne zaten ilk başlayan,,pc nin başına oturmamış insanların  bile bildiği bir terim olmuştur......bizim derdimiz fake değildir...zaten en ufak birinden yardım istediğimizde weya arkadaşımın da dediği gibi google da arattığımız zaman fake konusunda yardımcı siteler weya kişiler bulabiliriz.......    önemli olan asb  weya herneyse başka başka kelimeler...............ben programların nasıl kullanılacağını merak ediyorum  ?  kelimelerin anlamlarını değil...ne işe yaradıklarını öğrenmek istiyorum........... we bu,,,google a yazınca çkmıyor...

bana gerçek anlamda yardım edebilecek birine ölene kadar minnettar kalacağım......tek 1 döküman yazılsa,,,,,bu kadar insanın  çenesi kapanır.....kaç bin lamer war....birkaçınız toplanıp şunlara hayrımız dokunsun demiyormusunuz yani?soru we sorunlarımıza çözüm bulamadıktan sonra ben neden türkiyenin en iyi sitesi diye burayı tawsiye ediyorum herkese arkadaşlar???

jelly bone meumeumeue
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RhiFaT
    RhiFaT's avatar
    Erkek

sana yardım ederiz tabiki ama ne istediğine bağlı öncelikle zillon tane döküman var doğru ama sana şunu söyliyim dökümanlar fazla bişeye yaramaz senin bazı şeyleri bulman gerekiyor gavur sitelerine bak adamlar iyi şeyler gösteriyorlar yoksa dökümanla olmaz bu işler securityfocus a felan bak. takıldıın yerde ben yardım ederim sana

işte öyle
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elixir
    Elixir's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bu siteyi sevdim nedeni ise ; Burda tekil değil çoğul hareket edilmekte !

Bence birinin geröekten yardıma ihtiyacı vrsa mutlak yardım görmüştür ! Siteye henüz yeni üye oldum.Cidden büyük bir kaybımın olduğunu düşünüyorum.Nedeni ise Türkiyede bu kadar sağlam bir site daha tanımadım ! Bir şey yapılıyorsa, bir proğram lağzım ise, çözemediğimiz bir sorunumuz varsa ( Yeni Bir Konu Aç ) 'ı tıklayıp derdimizi yazıyoruz.Biri mutlak sana cvb veriyor ! Sitenin kıymetini bilelim.Bundan önce bir birimizin kıymetini bilelim.Arkadaşlar ; Burda üye olup , Birlik olmak , bir şeyi el birlik yapmak ve bişeyleri paylaşmak ( AYRICALIKTIR ) Dilerim ; Bu hep böyle kalır..!

Geyik , Komiklik, Şakrabanlık yapmadığımız sürece bilin'ki Site her daim hizmetimizde olacaktır!!! Sizleri çok sevdim dilerim sizlerde beni sevip , aranız'da '' Elixir '' Bizim kardeişimiz ve bu sitedekiler bizim kardeşimizdir Dersiniz..

Ayrılığın rüzgarı zamansız estiği vakit, beni arama buralarda. Ben bilmem hangi meridyenin, bilmem kaçıncı paraleline savrulmuş olacağım. Bilinmez yollarda yürüyeceğim, başı öne eğik. İşte diyecekler, işte o yabancı geçiyor yine yalın ayak, başı dumanlı. Yüreğimin çarpıntısını bilmeden arkamdan ahkam kesecekler. Ellerimde hesap soracak derman yok. Dişlerim kenetlenmiş, dilim lal konuşmuyor benimle. Dermansız dertlerin, onulmaz yangınların, alev alev, har har, kor kor yandığı ve kavuşma ümidinin hızla eridiğini bilerek ve kalbimin bu erimeye inat donduğunu hissederek yürümekteyim. Elimde ne bir pusulam, ne de bir haritam var. Bana klavuzluk eden sadece kargalar. Kargalar kargaşadalar, bense karmaşada. Her şey muamma, her şey bilinmezlerle çevrili. Bende bu bilinmezin, bilinmezliğinde kaybolmak istiyorum Mutlak Sonsuza...! ( Elixir )
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jellLLY
    jellLLY's avatar
    Dişi
    RhiFaT bunu yazdı:

sana yardım ederiz tabiki ama ne istediğine bağlı öncelikle zillon tane döküman var doğru ama sana şunu söyliyim dökümanlar fazla bişeye yaramaz senin bazı şeyleri bulman gerekiyor gavur sitelerine bak adamlar iyi şeyler gösteriyorlar yoksa dökümanla olmaz bu işler securityfocus a felan bak. takıldıın yerde ben yardım ederim sana

çok sağol....... gerçekten de haklısınz küçümseyen arkadaşlar da war ama yardım daha çok...

jelly bone meumeumeue
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Criminal
    Criminal's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Sen kesin ölücen!!!

(Daimi imza : Yokluğun cehennemin öbür adıdır, üşüyorum kapama gözlerini.)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jellLLY
    jellLLY's avatar
    Dişi
    Criminal bunu yazdı:

Sen kesin ölücen!!!

nerden bildin?   kahin misin yoxa sen:D

jelly bone meumeumeue
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Yıl 199* pc yi yeni almışım ondan önce Amiga vardı neyse...mırcla ilk tanışmışım /server irc. adımı ezberler gibi bu ırca giriş komutunu ezberliyordum bir gün chat yaparken renkli yazı yazıldığını gördüm acaba nasıl yapılıyor diye araştırmaya başladım başladım başladım sonra #kedi diye bir kanal girdim oradan birisiyle tanıştım şimdi cigicigi adminlerinden ona sordum ctrl+K ya bas dedi bildiğiniz gibi sonra 1ay onlarla öyle genel sohbet ettim sonra hack mack duydum bir de kevin mitnick i okuduk ya aynı DENİz Gezmişi okuyup solculaştığımız gibi..Hack a merak sardım neyse kedi kanalında ben nasıl hacker olurum dediğim zaman GÜZEL olursun demişlerdi...Sonrada bilindik felsefeyi yazdılar:...BALIK TUTMAK...Ben sana balık tutmayı öğretmeyeceğim balıkta vermeyeceğim sadece balık tutmaya gidilen yolu göstereceğim"...böyle bir mantıktı işte...Herşey senin elinde mantıklı olman gerek...Kimse sana hazır birşey öğretemez...Şu program yokmu bu program yokmu nereye kadar soracaksın bu tüür siteler kapandığı zaman hack bitmişmi olacak senin için ki öyle olacak çünkü program yok :))...Bu işe başlamadan önce çöplüğü bir karıştıracaksın teorik olarak kendini tamamlayacaksın(bu tür sitelerden)...Sonrası sana kalmış kesin ben bu işi yapacağım diyebilirsin ama hiçbirşey kesin değildir. eywallah

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jellLLY
    jellLLY's avatar
    Dişi
    computerwolf bunu yazdı:

Yıl 199* pc yi yeni almışım ondan önce Amiga vardı neyse...mırcla ilk tanışmışım /server irc. adımı ezberler gibi bu ırca giriş komutunu ezberliyordum bir gün chat yaparken renkli yazı yazıldığını gördüm acaba nasıl yapılıyor diye araştırmaya başladım başladım başladım sonra #kedi diye bir kanal girdim oradan birisiyle tanıştım şimdi cigicigi adminlerinden ona sordum ctrl+K ya bas dedi bildiğiniz gibi sonra 1ay onlarla öyle genel sohbet ettim sonra hack mack duydum bir de kevin mitnick i okuduk ya aynı DENİz Gezmişi okuyup solculaştığımız gibi..Hack a merak sardım neyse kedi kanalında ben nasıl hacker olurum dediğim zaman GÜZEL olursun demişlerdi...Sonrada bilindik felsefeyi yazdılar:...BALIK TUTMAK...Ben sana balık tutmayı öğretmeyeceğim balıkta vermeyeceğim sadece balık tutmaya gidilen yolu göstereceğim"...böyle bir mantıktı işte...Herşey senin elinde mantıklı olman gerek...Kimse sana hazır birşey öğretemez...Şu program yokmu bu program yokmu nereye kadar soracaksın bu tüür siteler kapandığı zaman hack bitmişmi olacak senin için ki öyle olacak çünkü program yok :))...Bu işe başlamadan önce çöplüğü bir karıştıracaksın teorik olarak kendini tamamlayacaksın(bu tür sitelerden)...Sonrası sana kalmış kesin ben bu işi yapacağım diyebilirsin ama hiçbirşey kesin değildir. eywallah

sağol abi bu da değişik bir fikir tabi..

jelly bone meumeumeue
Toplam Hit: 4719 Toplam Mesaj: 20