folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Artık %18 KDV Tarih Oldu Yeni KDV %8 Fiyatlar Düştü

Artık %18 KDV Tarih Oldu Yeni KDV %8 Fiyatlar Düştü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek

Galiba KDV'ler bugün düştü yoksa bayadır böyle miydi? bilmiyorum ama %18 kdv'ye alışmış gözüm %8 görünce baya şaşırdım :) fiyatları etkilemiştir artık.

Taşınabilir Bilgisayarlar

Yeni Sayfa 1Yeni Sayfa 1

http://img16.imageshack.us/img16/8739/kdv.jpg

Örnek İlan

ASUS X59SL226DV CORE 2 DUO

P8400 2.26Ghz 3GB 250GB

Geçenlerde kumpircide otururken, salataları, kaşarlı kumpirleri ve kısırları gördüm, o sırada şöyle düşündüm: Kısırlaştırılmış Siyaseti, Kaşar Siyasetçilerden Alırsak, Önümüze Amerikan Salatası Olarak Gelir Ve Biz de Onu Yeriz, Ama Orada Unutulan Birşey Var, O da Çoban Salatası.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blue_moon
    Blue_moon's avatar
    Erkek
    3 aylık sadece hocam bunlar 3 ay sonra yine normale dönecek krizde halka biraz destek amacıyla indirildi

Mülk Allahındır, Adalet Mülkün Temelidir (Hz.Ömer)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek

hadi ya, tühh,

3 aya kadar da kendime kredi açamam ama işini görenler olabilir bu indirimden

Geçenlerde kumpircide otururken, salataları, kaşarlı kumpirleri ve kısırları gördüm, o sırada şöyle düşündüm: Kısırlaştırılmış Siyaseti, Kaşar Siyasetçilerden Alırsak, Önümüze Amerikan Salatası Olarak Gelir Ve Biz de Onu Yeriz, Ama Orada Unutulan Birşey Var, O da Çoban Salatası.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cyber
    Cyber's avatar
    Erkek
    Böyle bir dönemde 3 ayda olsa güzel bir vergi indirimi.Keşke Notebooku almak için acele etmeseydim.

MCSE,MCDST gokhan@tahribat.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek
    Amna koduklarım :D Neye seçimden önce indirmediler bunu. Belki bi kaç puan daha fazla alırdık :D
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omerali
    omerali's avatar
    Erkek
    arkadaçlar bunlar biraz gostermelik yakında yine eskisi gelcek....esas kriz şimdi başlıyor türkiyede seçimler bitti....oylar garantilendi...şimdi halk ın a......s..caklar
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek

konutlarda otomobilde ve bilgisayarda KDV indirimi sizede bu lafı hatırlatıyor mu?

işte o laf:ekmek bulamıyorsanız pasta yiyin 

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HacKeR_tr
    HacKeR_tr's avatar
    Erkek
    Cia bunu yazdı:
    -----------------------------

konutlarda otomobilde ve bilgisayarda KDV indirimi sizede bu lafı hatırlatıyor mu?

işte o laf:ekmek bulamıyorsanız pasta yiyin 

-----------------------------
    Valla tam yerinde olur bu laf.Ama dğier yandanda bakarsak ciiddi bir indirim azda parası olana büyük fırsat oldu.

Hatalarımla varım, hatta hatasızlıkla gurur duyacak kadar alçalmadım.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    warlife
    warlife's avatar
    Erkek
    % kac yoksullaştık :D onda da baya bi indirim oldu :D

diyalektik için kesin, mutlak hiç bir şey yoktur..Her şeyin bir geçmişi vardir ve bir geleceği olacaktır. Her şey bir kez bulunduğu yerde her zaman icin kesin olarak bulunmaz, ve o bugünki o,kesin ve son değildir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UmuT38
    UmuT38's avatar
    Erkek
    arkadaşlar bu kdv indirimi çok işe yarayacak bu bilgisayarı 1 hafta önce alıyodum 1,996 tl ama şimdi 1799 tl http://www.casperstore.net/pinfo.asp?pid=810

Eger "dokuz" CanLı oLsaydın biLe En fazLa "sekiz" kez kaçabiLirdin öLümden BiLki "yedi" düveLe suLtan oLsan dahi Yerin "aLtı" mekan oLacak sana En fazLa "beş" metre kumaş götürebiLeceksin Kapatacaksın "dört" açsanda gözünü Bu dünya "üç" günLük dünya AzraiLin yanında "iki" kat oLup yaLvarsanda nafiLe ELbet "bir" gün öLeceksin İşte o gün herşey "sıfır"dan başLayacak..!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek

Toplam Hit: 2036 Toplam Mesaj: 16