Artık Yeter.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

jizz_jix bunu yazdı:
    -----------------------------

Webmaster, siteye giren arkadaşlarda oluşabilecek psikolojik rahatsızlıklardan sorumluluk kabul etmez...

Buna artık inanıyorum arkadaş...

Doğru Diyor.

Artık Kötü Olayların Önüne Geçmek İçin Yönetimin Konulara El Koyması Gerekir.

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Cupofcoffee bunu yazdı:

Kız seni sevmedi istemedi diye suçlumu yani.. 4 yıldır  seni reddetmesine ragmen hala peşindeysen hakaret yemen normal degilmi.  Birini 4 yıl boyunca rahatsız  etmek  suc degilde kızın seni istememesi mi suç .  İstenmiyorsan çekip gidiceksin.

Belkide kız  4 yıldır beni rahatsız eden hayatımı zehir eden biri var diyor kendi kendine.

sagolasın cok yardımcı oldun.. cok güzel moral verdin..

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wking
    wking's avatar
    Erkek

Ya hocam en azından bir cevap almışsın, olaya iyi tarafından bak!

Kıza kaç kere mesaj attım bir kere bile cevap vermedi, vermiyor. Hiçbir türlü yaklaşamadım kıza. Götü boklu insanlarla muhattap oluyor, benle olmuyor.

Kıza da söyledim; "siktir git, topsun, malsın" hiç farketmez dedim. Bana bir şey söyle lütfen dedim.

Yok arkadaş söylemiyor, ne yapmaya çalışıyor anlamıyorum inan. Cevabını almışsın ya siktir et ya da bunalıma girmeden kızın peşinden koş. Kapısının önünde yat ya da jest yapalım tbt olarak?

Ben çıldırmaktaydım ve çıldırmaktayım, 5 gün hiçbir şey yemedim, nefes alamıyodum.

İş artık aşkı geçti inada bindi.

Kızın başkasıyla çıktığını görmeyi bekliyorum, gördüğüm an bitecek bu iş.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

wking bunu yazdı:

Ya hocam en azından bir cevap almışsın, olaya iyi tarafından bak!

Kıza kaç kere mesaj attım bir kere bile cevap vermedi, vermiyor. Hiçbir türlü yaklaşamadım kıza. Götü boklu insanlarla muhattap oluyor, benle olmuyor.

Kıza da söyledim; "siktir git, topsun, malsın" hiç farketmez dedim. Bana bir şey söyle lütfen dedim.

Yok arkadaş söylemiyor, ne yapmaya çalışıyor anlamıyorum inan. Cevabını almışsın ya siktir et ya da bunalıma girmeden kızın peşinden koş. Kapısının önünde yat ya da jest yapalım tbt olarak?

Ben çıldırmaktaydım ve çıldırmaktayım, 5 gün hiçbir şey yemedim, nefes alamıyodum.

İş artık aşkı geçti inada bindi.

Kızın başkasıyla çıktığını görmeyi bekliyorum, gördüğüm an bitecek bu iş.

4 senedir bunu yapıyorum zaten..

kapısının önünde yatsam polis cagırır direk biliyorum..

jest.. evet bunu düsünmekteyim ama ne..

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cordelian
    cordelian's avatar
    Banlanmış Üye
    Homo

sizi anlamıyorum .sorsak php asp v.s v.s hepsini alt etmişsiniz bitek kız problemını aşamıyorsunuz.herkesin bir kısmeti vardır bekliyordur boşunuza yoruyorsunuz kafayı kısmet değilse olmaz.Kısmetinse eğer tuvaletin kapısında bile bulur senı.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wking
    wking's avatar
    Erkek

cordelian bunu yazdı:

sizi anlamıyorum ağalar.sorsak php asp v.s v.s hepsini alt etmişsiniz bitek kız problemını aşamıyorsunuz.herkesin bir kısmeti vardır bekliyordur boşunuza yoruyorsunuz kafayı kısmet değilse olmaz.Kısmetinse eğer tuvaletin kapısında bile bulur senı.

Hocam php, asp bilmeyle ne alakası var bu olayın? Gönül işi ayrı, php, asp ayrı.

Ayrıca "Kısmetinse eğer tuvaletin kapısında bile bulur senı." düşüncesi de son derece yanlıştır. Kısmeti Aramak diye bir şey vardır!

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cordelian
    cordelian's avatar
    Banlanmış Üye
    Homo

wking bunu yazdı:

cordelian bunu yazdı:

sizi anlamıyorum ağalar.sorsak php asp v.s v.s hepsini alt etmişsiniz bitek kız problemını aşamıyorsunuz.herkesin bir kısmeti vardır bekliyordur boşunuza yoruyorsunuz kafayı kısmet değilse olmaz.Kısmetinse eğer tuvaletin kapısında bile bulur senı.

Hocam php, asp bilmeyle ne alakası var bu olayın? Gönül işi ayrı, php, asp ayrı.

Ayrıca "Kısmetinse eğer tuvaletin kapısında bile bulur senı." düşüncesi de son derece yanlıştır. Kısmeti Aramak diye bir şey vardır!

Kafa olarak demek istedim.Yeterince zekisiniz bununda cözümünü kolaylıkla bulursunuz.O zaman devam edin.Herkes ölecek kimisi sayılı vaktini oflayarak boşuna vakit geçirerek kimisi eğlenerek kendini eğlendirerek.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alexfarrow
    alexfarrow's avatar
    Erkek

Andrei bunu yazdı:

dayanamıyorum bıktım artık. elimden bir sey gelememesine deli oluyorum.

melankolik seyler dinleyip kendimi mahvetmekten de bıktım !

bunun üstesinden ancak tahribatla gelebilirim sanırım, gücümüzü, sınırlarımızı biliyoruz..

lütfen yardım edin..

4 senedir bi gerizekalının pesinden gitmekten bıktım..

laf yemekten, ezilmekten bıktım..

o kim ki bana bu kadar laf edebilecek ?! lanet olsun !

yardım edebilecek deneyimli psikopat mürid varsa ulassın bana lütfen.

özellikle bursadan olanlar.

resmen bi kriz merkezi gibi bir sey kurmayı düsünüyorum :S

yardım eden olmazsa da eyvallah yaptıklarının hepsini ona ödetmek icin elimden gelen her seyi yapacagım su siktigimin sınavı bi gecsin de !

pretty_child@turkstorm.org

bir fıkra var:

bir gun bir adama lambadan kayadan v.s. cin cıkar karsısına

- dile benden ne istersen

- adam derki bizim falan köye kadar yol yap

cin derki:

-o kolay daha zor birşey iste

adam epey düşünür ve derki:

-kadınları anlamayı istiyorum

evet cinin cevabı:

-pardon ilk dileğiniz neydi

önemli olan olgun ne istediğini bilen bir bayan arkadas yada es adayı bulmak mesele.

kadın kız milleti 19-20yasına kadar pek tecrübesizdir.seviyorum demekle bile br tatlı tebessümle tavlarsınız.u yaslarda cok kararsız olurlar.sizden daha ıyısını gördulermide hemen bybye..

20 sinden sonra dahada akıllanırlar maddiyat uyum daha bircok konuyu bile dusunmeye baslarlar.biraz zor tavlanırlar yani

25-30 denen yaslarda artık birini bulma derdine daha cok duserler.begenme olcutlerini biraz daha daraltırlar.

not:burdaki duşuncelerim geneldir.kimse uzerine alınmasın.yadırgamasın.kendimce dusuncelerimdir

arkadasa tavsiyem seven kişi sevdiğini zaten kıramaz kıyamaz.kırabilen uzen kişi zaten sevmiyordur.kadaınlar sevdikleri zaman bile mantıklarını yitirmezler

genelde.dostum her zaman acı cekeceğine bir defa cek daha iyi.dayanırım diyorsan devam et.dayamazsan bye...de gitsin

birde şöyle bir tecrübe sabittir:bir insanla aynı evde yasamadıkça onu gerçek anlamda tanıyamazsın

-

mademki türksün systeme göster ürksün
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

amk ben 8 senedir birine aşığım üstelik kız bunu bilmio :S ben bi koşu gidip intihar ediyim üstelik imkansız olduğunu bile bile aşık olmuşum :S

hocam kendine ben aptalım gerizekalıyım dicene. önce ben akılııyım de madem azın iyi laf yapar ben iyiyim de daha yaşın küçük madem daha nelerini görüceksin önce ÖZGÜVEN sahibi olmaya başla sonra gerisi kendiliğinden gelir hea o olurmuu bilmem ama kendi kendine yetmeye bak her şeyden kendine gel gülümsemeyi öğren önce...

Living Death
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wking
    wking's avatar
    Erkek

ArmadA bunu yazdı:

amk ben 8 senedir birine aşığım üstelik kız bunu bilmio :S ben bi koşu gidip intihar ediyim üstelik imkansız olduğunu bile bile aşık olmuşum :S

hocam kendine ben aptalım gerizekalıyım dicene. önce ben akılııyım de madem azın iyi laf yapar ben iyiyim de daha yaşın küçük madem daha nelerini görüceksin önce ÖZGÜVEN sahibi olmaya başla sonra gerisi kendiliğinden gelir hea o olurmuu bilmem ama kendi kendine yetmeye bak her şeyden kendine gel gülümsemeyi öğren önce...

Oha 8 senedir aşıksın ve kız bilmiyor =/

Maşallah, ne diyim :|

Toplam Hit: 11589 Toplam Mesaj: 73