Aselsan Hisse

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheColtfire
    TheColtfire's avatar
    Erkek

Herkeze selam arkadaşlar.

Aselsan %30 hisse senetlerini satışa çıkardı.Ben almayı planlar iken banka müdürü arkadaşımın uyarısı ile hisse almaktan vazgeçtim.Çünkü borsada olduğu gibi batmakta mümkün çıkmak zengin olmakta.Aselsan hakkında düşünceleriniz nedir? Risk almalımıyım? Ve para getiricek hisse senetleri hakkında  bilginiz varmı?

Analiz icin link;

http://uzmanpara.milliyet.com.tr/hisse/hisse-haberleri/ASELS/

Hayırlı günler

"Delilik şüphesiz aptallıktan daha iyidir, Delilik var olmuş bir zekanın yok oluşudur. Aptallık ise var olmamış bir zekanın var olmamaya devam edişidir!"
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kUz3y
    kUz3y's avatar
    Erkek

Seçim'den sonra karar ver :-)

Siyaset yapmıyorum yanlış anlaşılmasın ama ülkemizde şöyle birşey var  ; gelen yönetim kendi ekibini getirir kurum kuruluşlara vs. 

Var olan yönetim devam ederse , gözünü kırpmadan al , eski ve yeni projeler çok hızlı ilerliyor. Ancak seçim sonucunda hükümet değişirde farklı bir yönetim gelirse, kazanacaksa bile değişim olacaktır uzun bir süre kazanamazsın en azından.

Tabi borsacı değilim, Öngörüp var olan hükümet devam eder dersen ortam şu sıralar durguken 'de almak farklı bir strateji olabilir.

kUz3y tarafından 15/Haz/18 22:32 tarihinde düzenlenmiştir

Arayan yok, Soranı skim.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheColtfire
    TheColtfire's avatar
    Erkek

Kuz3y yorumun için teşekkürler.Seçimden sonra karar vermek benim için daha mantıklı geliyor.Akp alırsa dahada çok destek geleceğini biliyorum.Dışa bağlılık biterse halkımız kazanır inşallah..

"Delilik şüphesiz aptallıktan daha iyidir, Delilik var olmuş bir zekanın yok oluşudur. Aptallık ise var olmamış bir zekanın var olmamaya devam edişidir!"
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Seminerist
    Seminerist's avatar
    Erkek

Tayyip Cumhurbaşkanı olamazsa ortalık karışır. Akp nin militan kısmı ellerinde silahlar meclisin , sarayın önünde nöbet tutup kimseyi içeri sokmaz . O derece ortalık karışıcak , ona göre düşünüp al.

Seminerist tarafından 15/Haz/18 22:53 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih54
    Fatih54's avatar
    Erkek

Sakın alma hayatının hatasını yaparsın. Amazon hissesi al onun yerine.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheColtfire
    TheColtfire's avatar
    Erkek
    Fatih54 bunu yazdı

Sakın alma hayatının hatasını yaparsın. Amazon hissesi al onun yerine.

Amazon yahoo gibi hisseleri takipdeyim.Bitcoins borsasınamı girsem borsacıları görelim biraz.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Kesinlikle al derim seçimde %1000 akp kazanıcak silah teknolojisine daha çok yatırım yapıcaklar ayrıca farklı hükümette gelse yine silah teknolojine fazla yatırım yapılacak ancak şu varki. Oradan aldığın her hisse 1 cana mal olması için katkın olucak.

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByFth
    ByFth's avatar
    Erkek
    Mycity bunu yazdı

Kesinlikle al derim seçimde %1000 akp kazanıcak silah teknolojisine daha çok yatırım yapıcaklar ayrıca farklı hükümette gelse yine silah teknolojine fazla yatırım yapılacak ancak şu varki. Oradan aldığın her hisse 1 cana mal olması için katkın olucak.

Boş ironi

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheColtfire
    TheColtfire's avatar
    Erkek
    Mycity bunu yazdı

Ben istiyorum ki hem aselsan kazansın hemde yatırımcı.Fakat borsa birazda olsa kumar gibi.Aselsan hissesi alınca faizde alıyorsun.Faize inancımdan dolayı sıcak bakmıyorum.Bu durumda faizsiz eğerki hisse fiyatları düşerse para kaybı çok olacak.Şunuda belirtmeliyim ki silah teknolojisini yerli savunma ve dış güçlerden korunmak için kullanıcağımız için mutlu olurum.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

Alabilirsin. Aselsan bu ülkenin sağlam kurumlarından bitanesidir.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheColtfire
    TheColtfire's avatar
    Erkek
    Martech bunu yazdı

Alabilirsin. Aselsan bu ülkenin sağlam kurumlarından bitanesidir.

Kaç k para ile başlamalıyım ? Aselsan bildiğim kadarıyla uzun vadeli satıyor hisseleri.Tam düşüş yaşayıp yükseleceği bir zamana kadar bastığım para yalan olabilir.Bu arada evini  arabasını satıp bitcoinse giren arkadaşlar tanıyorum.Küçükten başlayıp işi büyütüyorlar.Tabiki şansada biraz bağlı.Eminim tbtde sağlam bitcoins yorumcuları var.İddia oynar gibi tahmin yürütenler var.

Toplam Hit: 3676 Toplam Mesaj: 29
aselsan