Aşığım Be

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek

ben onu çoookkkk uzun süredir seviyorum hatta aşığım ve artık dayanamadım cektim dedim seni seviyorum deliler gibi düşünmem lazım dedi onun her düşündügü ve beni beklettigi an benim için olum gibi ben onu olene kadar beklerim ama çok içim sıkkın ya daha once cok kız sevdim ama hiç cansuya hisseddigim duyguları baska birisinde hissedmedim ben cansuya çok önem beriyorum onun kılına zarar gelse benim cnım ondan daha cok acır keşke bu konuyu okusa onu ne kadar çok sevdigimi anlasa ben ona nasıl ne kadar cok svdigimi anlatıcam ya kabul etmzse onsuz yaşayamam ben intihar ederim onu ben kalbime yazdım olmadı yetmdi daha ne yapayım kabul etmesi için keske salı olsada gorsem onun yüzünü görmem ban yetiyo o kadar güzelki :(   aşığım ya

onu cok sevdigimi ona nasıl anlatabilirim ne yapabilirim ne isterse yaparım öl desin ölürüm çok dertliyim çok benim yüzümden tekel zengin oldu

cansu bunu okusan okucağını hiç sanmıyorum keşke okusan seni çoooookk seviyorum 1 şans versen bana

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    arkın kardeşim sıkma canını sen kız kabul etmezse çok şey kaybeder senin gibi delikanlı birini kim istemezki lan .

bizim işi daha yapmadın o ayrı :W 

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WestCoast
    WestCoast's avatar
    Erkek
    İnş. Kabul eder ve çıkarsınız. Fakat etmezsede senin gibi birini kaybettiği için çok şey kaybetmiş olur. Herseyi oluruna bırak.

...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek

ya intihar etmek istiorum ya  yaşamanın anlamı yok benim için acı cekmeden nasıl olurum ben gerce acı ceksem de şimdi ççektigim acıya denk gelmez ben onu ok mutlu ederim :( jabul etse

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WestCoast
    WestCoast's avatar
    Erkek
    Ya sacmalama ne intiharı. Sen bu dünyaya bi mikrop, bi kuş, bi köpek olarak gelmedin. Bi İNSAN olarak geldin. Buna şükretmelisin herseyden önce. Ayrıca seni kabul etmezse intihar ediceğini söylüyosun. Seni kabul etmezse seni sevmiyo demektir. Seni sevmeyen birisi için intihar etmek sacmalık olur.  Herseyden önce. Hicbirsey icin canını kıymaya deymez.

...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek
    WestCoast bunu yazdı:
    -----------------------------
    Ya sacmalama ne intiharı. Sen bu dünyaya bi mikrop, bi kuş, bi köpek olarak gelmedin. Bi İNSAN olarak geldin. Buna şükretmelisin herseyden önce. Ayrıca seni kabul etmezse intihar ediceğini söylüyosun. Seni kabul etmezse seni sevmiyo demektir. Seni sevmeyen birisi için intihar etmek sacmalık olur.  Herseyden önce. Hicbirsey icin canını kıymaya deymez.
    -----------------------------
    ama cektigim bu acıya denk gelmez yane cok acı cekiyorum kurtulmak istiyom acının inmesi icin ya intihar etmem yada beni kabul etmesi lazmm :(

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

intahar et ama değecek bişeye et bari :)

etraf aşık olacak değer verecek erkekleri arayan kızlarla dolu biraz gözünü açman yeterli..

üstte yazdıgıma karşılık şunuda ekliyim.

Kızlar aşık erkek sevdalı erkeklerden hoşlanmaz sıkılır..bekleyen üzülen koşturan taraf herzamn kendileri olmak isterler

burdaki ayrıntıyı yakaladınmı olay bitmiştir.

ben tek tabnca takılan cinstenim.benden hoşlann kızlar kendisi gelip bişeyler yapalım diyor.bende ağırdan alıyorum.herşey kendiliğinden gidiyor ilerliyor.bi süre sora sıkıldım senden diyorum.kız ondan sora san aşıgım gitme diyor :) şuanda iki tane var bende bana dediklerine göre çok olgun ve profosyonelmişim

halbuki ben bi kıza aşıktım hiç yüz vermedi çok zor günler geçirdim..sora bu konuılarda kendimi toparladım bende.tam tersini davranmaya başldım.aramıyorum.randevulara geç gidiyorum.şöyleyim böyleyim diye atıp tutuyorum.yanlız herzamn iyiym diyorum.nasıl hoşlanırna gidiyor ya bilemeszssin :)

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek
    siyah bereli hocam dedğini yapamam ben denesemde olmaz cunku ben asla duygularımı salklamam ben soyle demiorum ki cıkınca vıcık vıcık üstüne gidicem sıkıcam den şu an allahtan tek istegim beni kabul etsin o nederse onu yapacağım ulan hayatta 1 tek şey düşünür oldum bu sene cansu gözümün önünden onun gözleri gimiyo offf şu an cektigim acıdan nasıl kurtulcam peki o benle cıksa ben onu sıkmamak için elimden geleni yaparım yeterki beni kabul etsin ulan içinde 1 zcık ban arsı cok az olsa bile bir şey hissediyosa yine kabul etsin ben onun o hissini 10000 katlarım bazı aşklar yada sevgiler hemen olmaz belki benle çıkınca iicene beni sevcek ulan çok kotuyum meger ask dedikleri bumuş

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    bende silah var vereyim sık kafana salklık etme etcen ne olcak yaz kız seni unutcak cevrendeki ailelerii düşün lan

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek
    ya itihar edince en azınndan şu an çektigim 1 senedir çektigim acı geçicek lan ailem en fazla 1 ay ağlar ben bu acıdan kurtulmus olurum :'(

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilinmeyen
    Bilinmeyen's avatar
    Erkek

Hocam sana burdan sölüyorum. kendini çok fazla kaptırma. bir kız için bunlar yapılmaz. sonradan pişman olursun. dersin ki lan ben napıyorum bi kız için kendimi heba etmişim. hiç gerek yok bunlara. gereğinden fazla değer verme kaybeden sen olursun.

Toplam Hit: 2061 Toplam Mesaj: 12