folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Aşılışta Windows Dolarken Kendinin Yeniden Başlatma

Aşılışta Windows Dolarken Kendinin Yeniden Başlatma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PieRRe_
    PieRRe_'s avatar
    Erkek
    Başka bir aradaşımın bilgisayarında hdd ye format attım ama kendi bilgisayarımda Windows açılmıyor açılırken aynı yerde sürekli kendini yeniden başlatıyor. Acaba Bios ayarlarındamı bir sorun var yoksa formatlamı ilgili.

Dertli
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

güvenli kipde açmayı dene açılırsa bi tarama yap

yada yeni bir kullanıcı hesabı dene

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tariqat_Sapiii
    Tariqat_Sapiii's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı:
    -----------------------------

güvenli kipde açmayı dene açılırsa bi tarama yap

yada yeni bir kullanıcı hesabı dene

olm sanmıyorum baska bi kullanıcıda alperim ! biosdan olabilir kesinlikle benceee

Evli,Mutlu,Çocuklu (H) 70 Milyonda 1... Yapıcak Bişi Yok !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PieRRe_
    PieRRe_'s avatar
    Erkek

Hoca güvenli ağ kipinde açılıyo ama onunda ekranı 640x480 manda g*tu gibi bütün dosyalar kocaman hiçbirşey anlaşılmıyo..

Ama o taratma işine aklın takıldı yeni format attım 1saat anca oldu. Bilgisayarı 2, format denemesi yapdıgımda mor bi ekran ve bilgisayrda bi sorun algılandı. Virüs taraması yapın veya harddiske etki eden dosyaları silin diyo(hdd sıfır)

Dertli
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Enis
    Enis's avatar
    Erkek

Formatlada alakali olabilir. Sistem eksik kurulmustur belki. Reset atması bios'dan kaynakli olmayabilir HDD'de bad sectorde olusmus olabilir. Virus falan diye kasamadan once HDD dinle bakalım degisik ses veriyor mu sana? Gecen basima geldi o yuzden biliyorum HDD ucmustu bende cdlere falan kufur edio durdum sonra HDD arıza çıktı.

TBT
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PieRRe_
    PieRRe_'s avatar
    Erkek

Hdd dinliyom kuzu gibi çalışıyo. Zaten arkadaşın pc de hdd ye format attım onda win açılıyo bende açılmıyo.

Dertli
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PieRRe_
    PieRRe_'s avatar
    Erkek

Daha driverları bile yüklemedim.

Bir dearkadaşın pc deki dvd-rom da cd acıldı format attım benim pc de 2 tane dvd rom bide amca oğlunun yeni aldığı dvd-rom da denedim cd acılmıyo yani açılırken autorun çalışmıyor.

Dertli
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Abi ilk mesaja baksanıza ya adam hddyi başka bir bilgisayarda formatlamış :) Arkadaşım hiç tutar mı arkadaşının pc'si ile senin pc ? Kendi pc'nde format atman lazım o yüzden kabul etmiyordur

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PieRRe_
    PieRRe_'s avatar
    Erkek

KaRaKuLe bunu yazdı:
    Abi ilk mesaja baksanıza ya adam hddyi başka bir bilgisayarda formatlamış :) Arkadaşım hiç tutar mı arkadaşının pc'si ile senin pc ? Kendi pc'nde format atman lazım o yüzden kabul etmiyordur

Hoca keşke öle olsa bundan öncede pc yi başka bilgisayarda formatlayıp driverları yükledim mis gibi çalıştı.

Dertli
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    O zaman şansına denk gelmiştir abi sen kendi pc'nden format atsana ya en mantıklısı bu

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek
    Windows kurulumunu kendi bilgisayarında yapman lazım. Öyle başka yerde kur istediğin makinaya tak çalışsın olsaydı windows kurmaya hiç gerek kalmazdı.
Toplam Hit: 2133 Toplam Mesaj: 15