Aşk-İ Azam

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CLK-J35
    CLK-J35's avatar
    Erkek
    Selam millet ;

Şimdi, ben 15-20 gün önce sevgilimden ayrıldım...
    Zaman geçti dayanamayıp kendisini aradım tekrar olur mu diye sordum
    hayır olmaz diye cevap aldıktan sonra..
    Tamam diyip artık ne ararım nede mesaj atarım diye kendime söz verdim

Ama akşam birden mesaj geldi : "Özür diliyorum yeniden başlıyalım diye" neyse 15 e yakın mesaj attı ama ben cevap vermedim ertesi gün beni arıyınca açtım telefonu tekrar başlıyalım diye beni ikna etti Neyse 2 -3 gün konuşma mesajlaşma devam etti ve dün bana söylediği kelime bu olmuştu
    Ben seni sevmiyorum artık beni arama mesajda atma istemiyorum seni görmek diye neyse dedim bir iç çekip buluştuk sebeb sordum
    sebebi yok diyor bana sana olan duygum bitti diyor tamam kendisini orda alkışlayıp selam vermeden çekip gittim ama dün akşam kendisi yine çağrı atmaya başladı sebeb diyorum beni niye arıyorsun diyorum kendisi acı çekmemi istiyor ne yani bu kız bana ne yapmak istiyor bana bir yol gösterin

Artık sıkıldım gibime geliyor yaptıklarından...

CeLeKatireJeotuzbeş
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek
    abi telefonu kapat otur.
    ona inat minat yapma yani o manaya kaçmasın ama yakın bi arkadaşınla falan bi ilişki kur kim acı çekiyomuş görsün.
    sen delikanlılığını yapmışsın abu.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    euhehue salla olm ya clk bah şimdi kızlara takılır kalırsan hayatta hiç bi skim yapamazsın abicim bunu böyle bil....

kız sana bunu yapıyorsa SEVSEN BİLE! iplemicen :D

bir kere bitirdiğin zaman arkana dönüp bakarsan hata yaparsın acı çekmek istiyorsan ayrı mesele :D al eline çayını otur pc nin başına ipleme kızı falan olm ya :D züktüret inceldiği yerden kopar.
    kız sana öyle msg attımı kaybol.... diye yazdınmı o kız çatlıcak emin ol kendini çabuk ele veriyorsun gibime geliyor senin sorunun bu kız naz yapıyor sende keçi inadı yap bak bakalım kim acı çekiyor o zaman :D

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    golge
    golge's avatar
    Erkek
    Tikerim Böle AŞKın ızdırabını sensiz doğan Güneşin Taaa A.q

yaw yazdıklarının aynısını bende yasıyorum sayılır vallaha hıc takma derım hıc bır seye degmez.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    aynen :D olm insan tek kişiliktir tek kişi olarak insan her zaman yaşayabilir bunu aklından çıkarma salla züktüret kıza göstereceğin ilgiyi asp ye göster iş kur kendine kızlar vızır vızır gezecek arkanda :D tabi sen şuan psikomanyak modundasın fazla dinlemicen beni ama neyse ben yinede sölim :)

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CLK-J35
    CLK-J35's avatar
    Erkek
    Doğru soyluyorsun hajı

Ne lan bu çocuk oyuncağımı bır evet bır ayrılma sıkeyuım boyle ılışkıyı ama ne yapayım kıza dayanamıyorum o kadar güzelki beni o yönüyle vuruyor işte zilli...

CeLeKatireJeotuzbeş
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek
    hajım kız hangi takımı tutuodu hani tahminlerim doğrumu diye?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BCKP
    BCKP's avatar
    Erkek
    telefonu kesinlikle kapama sadece sesini kapa ve o aradıgı zamanlarda acma derim ...

Bu dedigimi yaparak 2 bakımdan karlı cıkarsın:
    1-Hatunun surekli aradıgını gordukce egonu beslemiş olursun ve bu daha rahat davranmanı saglar.
    2-Hatun aradıkca arayası gelecek ve toparlamak icin surekli daha fazla arayacak. Buda her zaman sana puan kazandırır.

Been there, seen that, got the scars ...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EntelKoylu
    EntelKoylu's avatar
    Erkek
    öncelikle kız diyorki tepen tapılır tapan tepilir ama kendisi dahi ne yapmak istedigini bilmiyor kız diyorki benim peşimden koş ben seni umursamıyayım sen beni peşimden koş ama sen tam tersini yapınca kız senin peş,inde koşmak zorunda kalıyor aynen devam et ödün verme o sana kul köle olur merak etme ayrı tepen tapılır tapan tepilir lafını unutma:D:D

ANDY // Burası mezopotamya, küresel oyunun bumerang cehennemi. Tanrı bile dünya düzeni için peygamberlerini hep buraya göndermiş. Çünkü burası aslında yeryüzü cennetiymiş. Daha Fazla Bilgi İçin Profilimi İnceleyiniz...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jerry
    jerry's avatar
    Erkek
    kardes bir de onun tarafindan bak derim, ben nie sana bole seler yapar, amaci ne. Eger gucsuz olduguna inaniyorsa guclu ol, yok senin sevgini siniyorsa ki bazen salak kizlar yapar, sevgini ve bagliligini goster derim. Bence once neden yaptigini coz...

GOD IS GOD http://www.youtube.com/watch?v=v8LY2VgiikE
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CLK-J35
    CLK-J35's avatar
    Erkek
    Ben azrail_baba dan baya bır tuyo aldım saolsun onları denıyecem eğer hala tık yoksa kızın azına sıçmaktan başka bır şey kalmıyor ..

CeLeKatireJeotuzbeş
Toplam Hit: 3049 Toplam Mesaj: 22