AŞK İLE CİNSELLİK AYRILMAZ BİR BÜTÜN MÜDÜR?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cronos23
    cronos23's avatar
    Erkek
    montaigne şöyle demiş:"aşk ı tanımlarken süsülü kelimler güzel sesler çıkarırız,ama cinsel birleşmede neden hayvan gibi davranırız?".arkadaşlar şimdi ortamda bi konu var aşk illa cinsellikle mi ilgili?veya cinsellik aşkı öldürür mü*.ne diyorsunuz

gözlerim uzakları arıyor gelecek olandan habersiz..........
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Owar
    Owar's avatar
    Erkek
    cinsellik Aşkı Öldürmez Bilakiss Büyümesini sağlar eşlerdiğer Pozitif yönlerini bulurlar
    ve cinsellik Haywansal içgüdüleri bastıran bir eylemdirr..

Today is A Good Day To Die - [CTR] ADMiN
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fearsomex
    fearsomex's avatar
    Erkek
    Cinsellik kesinlikle aşkı öldürür bence !!

FeArSoMe
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Peroksit
    Peroksit's avatar
    Erkek
    bence aşktan sonra başlamalı cinsellik fakat hiç kimse diyemez ki cinsellik aşkı öldürür. bence eşler birbirlerini artık bir bütün gibi hissederler ve bu yüzdendir "o artık benim oldu bende onun" gibi şeyler kullanılır.ve birbirinin olduğunu hissetmek iki eş için de mükemmel bir duygudur.

http://www.youtube.com/watch?v=OH4eOQ6ZI0Q - - - - - http://www.youtube.com/watch?v=TqErNP20gpI - - - - - https://www.youtube.com/watch?v=fhr5UBZh1rY
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wolverine35
    wolverine35's avatar
    Erkek
    selam..
    bencede milyonlarca yıl sonunda kazandığımız evrim sadece şu malüm haywansal dürtümüz olan sex i aşk kılıfı altına sokmamamızdır bence...

sevgi emek ister...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hamy
    hamy's avatar
    Dişi
    abi saçmalama yaw birleşip bütünleşi transfer olmadan aşkın ne zewki kalır

god will provide me justice
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KoRKu
    KoRKu's avatar
    Erkek
    Selamlar
    Bir bayana bakınca o sana cinselliği hatırlatıyorsa o aşk değildir sevgi yoktur yani. Gerçek sevgiyi sadece bir kişiye değer verdin mi anlarsın. Onunla birlikte geçen her saniye seni yaşama bağlar ama cinsellikte öylemi 1 kaç dakikalık heves sonra konuşacak şeyler bulamazsın
    Saygılar

Güvenme dost dediğin şahıslara, Onlar seni sürükler Çıkamayacağın bataklara...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cronos23
    cronos23's avatar
    Erkek
    valla abi bence cinsellik doğru zamanda doğru şekilde yaşanırsa faidelidir.ama şimdi millet bi hatunla başbaşa kaldımı hemen üstüne atlamak istiyor.zannetmemki bu da bizler ve aşk için doğrudur.mesele ikisinide dengelemek.şimdi ben cinsellik tü kaka dersem yanlış olur.çünkü sinsellik olmasaydı bizde olmazdık.ondan öncede aşk olmasa cinsellik olmazdı.yani bağlantılı.lakin başta da dediğim gibi dengelemek en önemlisi.

gözlerim uzakları arıyor gelecek olandan habersiz..........
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNeTLiii
    LaNeTLiii's avatar
    Erkek
    Aşk cinselliği öldürmez kişiler iki tarafta aşıksa mutlaka birbirlerini arzularlar ve cinsel birleşme bir engel yoksa hertürlü meydana gelir...
    ama aşkla cinsellik bir bütün diildir tabi bu cok sacma hiç bir zaman asık oldun diye cinsel arzular duyacaksın diye brsey yok aşk geniş bir kavramdır herseye asık olabilrisiniz....

_-LaNeTLiii-_
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scream_vasiyet
    scream_vasiyet's avatar
    Erkek
    ben hayatta herşeyden önce bilime inanıyorum(ataist değilim).ve bilimde aşk cinselleğin bir temelidir diyor.ama hariden öyle her büyük aşkta öpüşülür sonra ilersi filan

açım diye ağlama marketleri yağmala xP
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek
    aşk bir bina ise sütunları da cinselliktir bilmem anlatabildim mi???

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
Toplam Hit: 5790 Toplam Mesaj: 23