""Ask"" Nedir?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _JaCKaL_
    _JaCKaL_'s avatar
    Erkek
    Her kezin dilin de "Aşk Aşk Aşk" ya kardeşim Aşk demesi kolayda Yaşaması ZoR...
    BaNa AşK ın size göre anlamını ve AşK için nelerin göze alınabileceğini söylermisiniz...

ban sebebi halkin secmis oldugu bir siyasi partiye kufur etmek amaciyla KONU acmak
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLginc
    iLginc's avatar
    Erkek
    ask sonu olmayan bir ucurumdur
    ilk basta cok guzeldir
    sonra bir gun kendini o ucurumun boslugunda bulursun
    aci cekecegeni bile bile girersin bu bosluga
    bir daha sevmek mi asla dersin ama ask yine yapisir yakana bu sefer farkli dersin yine girersin icine

ahmet cakar'in hastane de muhtemelen sarf ettigi sozler "simdi doktor bey size birkac sorum olacak. biiirrr kac kursun yedim ikiii senin doktorluk belgen nerdee uccc sen neden oyle tip tip bakiyorsun aptallik mi var sende bakin dikkat buyrun aptalsiniz demiyorum aptallik mi var diyorum"
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Selin
    Selin's avatar
    Dişi
    Ask, hayatin bize hazirlamis oldugu en guzel surprizlerden biridir. Hatta en guzelidir. Askin ne oldugunu anlamadan bir de bakmissinizki onun hukumdarligi altina girivermissiniz. Askin dili tek oldugundan aski anlatmaya gerek yoktur. "Asik oldum" demeniz herseyi anlatmaktadir zaten...

Ask, hayattaki tum monotonlugun,siradanligin yok olmasidir. Tum guzelliklerin yavas yavas gun yuzune cikmasidir. Herseyin ayri bir guzellige burunmesidir sevgili ile. Kalbinde kimi zaman buruk bir aci hissettiginde dahi sevgiliyi dusunerek bu aciyi hice saymaktir ask.

Askin ne zaman gelebilecegini bilmedigimiz gibi ne zaman gideceginide tam kestiremeyiz. Ask bekletilmeye gelmez.
    Bu yuzden egerki dogru oldugunu dusunuyorsaniz ve buna hazirsaniz acin kalbinizi ve yasayin askinizi derim ben...

Icinde Allah korkusunu barindiriyorsan eger, korkma! affedilmez hatalar yapmiyacaksindir...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JNASH
    JNASH's avatar
    Erkek
    Aşkın tarifi yapılamaz!!!

Bekliyor...! Yılıştım artık her şeye. Korkuyorum.! Sorularım var daha yazılmamış cevaplara, hadi yazın artık. Bir yaşamak ki benimkisi; aynı anda birkaç gezegenin yörüngesine sıkışmış bir yıldızcık gibiyim. Bağırıyorum, gürültü çok, cevap yok. Yaşamalı mıyım¿
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    capkin53
    capkin53's avatar
    Erkek
    AŞK BİR ELMA ŞEKERİDİR YALARSIN YALARSIN, SAPI ELİNDE KALIR

Zevkin Veresiyesi oLmaz
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coff
    coff's avatar
    Erkek
    ASK....

üc harften olusan en uzun kelime....

hayat kısa...I{uslar ucuyor...cemal süreya. mesele esir düşmekte degil,asıl mesele teslim olmamakta... NAZIM HİKMET...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Koftes85
    Koftes85's avatar
    Erkek
    aah ask nedir ? adami unversitede bırakan 8 10 dersten kalip umrunda olmamasını saalayan soorada kcına tekmeyi koyup tamtakır bırakan iilettir nedir benm ew arkı 16ders alıo bu sene nedeni sadece ask okz arkamda chatlesio aal ASKıyla ...okz!

The Murderer Lord Koftes Grandmaster Fencer
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Osiris
    Osiris's avatar
    Erkek
    Ask Günesin dünyaya duydugu duygudur. Eger yaklasırsa üzerindeki bütün canlılar ve o ölür, eger cok uzaklasırsa sogur ve ölür. Bu yüzden belirli bir mesafeden bakısıp dururlar..

(simyacı)

Bana bakip her zaman gulumseyin.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zebani2003
    zebani2003's avatar
    Erkek
    aşk insanın anasını avradını si........ birşeydir bir poka yaramaz

selam faniler kapıda durmak sıktısa firar ettim yanınıza geldim
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _almond_
    _almond_'s avatar
    Dişi
    aşk karşındaki insanı tanıma sürecidir onu mükemmel zannedersin bu süre boyunca hayaller fln kurarsın onunla ilgili ama bi de bakarsınki o hiç de beklediğin gibi biri diil o zmn aşkın biter işte..!

FoRGeT Me nEveR oR HaTe mE fOrEvEr!!!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emre0053
    emre0053's avatar
    Erkek
    2.mesaj hata eserı yazdıım ıcın, bu mesajı edıtlıyorum. oops

hey, bu sen misin dostum? evet bu benim. hey, bu gercekten sensin dostum! evet lanet zenci kıçlı bu benim.
Toplam Hit: 3341 Toplam Mesaj: 12