Aşk Teklifiniz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bsafak
    bsafak's avatar
    Erkek

Herkez buraya sevgilisine nasıl teklif ettiğini veya nasıl bir teklif aldığını söylesin

ben ilk kişive senden hoşlanıyorum demiştim

ikinci kişiye ise hiçbirşey söylemedim sadece bir kırmızı gül verdim ama almadı.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    duygu
    duygu's avatar
    Dişi
    bir keresinde bir oğlanı gözüme kestirmiştim.uzun bi süre takip ettikten sonra yanına gittim dedimki ben senden çok hoşlanıyorum benimle tanışmak istermisin dedim.bana döndü dediki hyr tanışammam dedi benim çıktığım zaten bi kız war dedi osırada ben iyi bir göt oldum.ondan sorada erkeklere teklifte bulunmadım.hepinizin kıçı tawan yapıyor çünkü........!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    miss_canix
    miss_canix's avatar
    Dişi

valla asil tüm erkekler öle desem yalan olur, cünkü benim askim öle diiL ya ilk gördügümde zaten icim kipir kipir olmustuuu , tabi karsilikliydi hersey, sonra bi sene boyunca hep dost gibi davrandik birbirimizee, sonra tabi ben dayanamadim dedimki: ULAN BEN SENDEN HOSLANIOM SENDE BENDEN!!! NE BOKUMA BIZ BURDA DOSTUZ, SEVGILI OLALIM DAHA GÜZEL OLUR falan filan istee sonra bana yapisti öptüü,, ve ne mutlu bizeee 7 aydir cikioruzz...COK MUTLUYUZ.  KARSILIKLI ASK COK MÜKEMMEL BIRSEY YAAAAA..... tavsiye ederim

[[·• ¤ | MísS ** CáNix ¤ • ·]]
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oguzhanbaba
    oguzhanbaba's avatar
    Erkek

tavsiye ediyosun; ama öyle kolay mı sanki? sonra heves edecek daha çok millet hevesi kursağında kalacak adamların.

Yalnız Bir ordudur Kendi çölünde Sonsuz savaşlarında Hep yener Kendi ordusunu.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arlong
    Arlong's avatar
    Erkek

hehe ben birisine solediydimk işte senden çok hoşlandım falan diye oda dedi ben hayatı dalgaya alıyom senide zora sokarım mutsuz olursun vs. hayır dedi yani garip oldum tabi lise 1 2 3 aynı sınıfta okuduk sonra deişik oluyo yaratıcı bı şekilde cıkma teklifi etmek lazım ya şimdi şoyle bi durum var sen ne karar guzel çıkma teklifide etsen onunla bitmiyo olay yani kızın sende aradığı bişeyolmasığ lazım ya yakışıklı olacaksan yaa paralı bakımlı sempatik bi ozelliğin olcak yani  teklif meklifte kalmadı artık gidersin

saatin kaç dersin  o soyler tamam tsk ederim dturabilirmiyim dersin   oyle senden cok hoslandım bilmem ne soylencek soz deil ayıp ayıp;)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NeTs
    NeTs's avatar
    Erkek

6.sınıftayken bır kızdı sewıyordum ama gercekten cok sewıyordum

ilk sene ona senden cok hoslanıyorum dedım sonra benle bır hafta konusmadı

sonrakı sene ona bır gumus kolye aldım ve ona senı cok sewıyorum dedım daha teklıf edemeden hedıyeyı  kabul etmedıını soyledı

son sene kızla yaklasık 1 saat suren bır konustum ona karsı hıssettıklerımı soyledım ve ondan sonra 7 ay cıktık sonra ortada bır sebep yokken sence bız olabılırmıyız dedı

gercekten yıkılmıstım ondan once askı tanımadıım ıcın onunla cok mutluydum ama bana bu mutlulugu weren kısı bunu benden sebepsızce gerı aldı

Sigara İçmek Öldürür....:)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oguzhanbaba
    oguzhanbaba's avatar
    Erkek
     hadi ya... yaw o zaman 7 aydır dalga geçiyomuş bu seninle.

Yalnız Bir ordudur Kendi çölünde Sonsuz savaşlarında Hep yener Kendi ordusunu.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NeTs
    NeTs's avatar
    Erkek

dalga gectııgı ıcın mı bana kızlıgını bozdurdu

Sigara İçmek Öldürür....:)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yuxel666
    yuxel666's avatar
    Erkek
    duygu bunu yazdı:

bir keresinde bir oğlanı gözüme kestirmiştim.uzun bi süre takip ettikten sonra yanına gittim dedimki ben senden çok hoşlanıyorum benimle tanışmak istermisin dedim.bana döndü dediki hyr tanışammam dedi benim çıktığım zaten bi kız war dedi osırada ben iyi bir göt oldum.ondan sorada erkeklere teklifte bulunmadım.hepinizin kıçı tawan yapıyor çünkü........!

ne alakası var,genelleme yapma lütfen..seninkine benzer durumlarım oldu ama benim kıçım hiç tavan yapmadı,hayır diceksem sırf üzmemek için özür dilediğim bile oldu!! hadi bakalım

fasist kaynıyo ortalık yaa..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zob
    zob's avatar
    Erkek
    ASkin teklifi olmaz zaten biribirine bakinca bisiler olmuyosa dahada olmaz

Zip Zip KAnguru ████»Kangurulara Ozgurluk!!!! «████
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    miss_canix
    miss_canix's avatar
    Dişi
    zob bunu yazdý: