folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Askerde Gözlüklü Olmak

Askerde Gözlüklü Olmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    ulan aynı topic içinde bi yandan insanlar haklı ve ciddi sitemler ediyola ..diğer yandan benim miyop diye sayıklamalar geliyo yzık amK ..hem yazık hemde ayıp ..ben kadıya derdimi anlatıyorum ..kadı bana sikini sallıyo hesabı ..rezillik'!

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    Aranızdan biri gözlük kullananlar gibi bi yeni topic açabilirdi o posttan sonra::.

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unstopable
    unstopable's avatar
    Erkek

agalar hiç bosuna heveslenmeyin

kuzenim 3 derece niyop+uni mezunu erzurum oltu da kısa donem yapti

nonet mi?amına bile komuslar.kış doneminde yaptı eleman bide g*tü donmus nobetten.gözluk falan bakmaz asker ocağında kimse

ut veniant omnes!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EntelKoylu
    EntelKoylu's avatar
    Erkek
    askere gitmek her turk vatandaşın görevi gözlüklü olsan ne olur olmasan ne olur bu vatanı korumamız en buyuk vazifelerimizden ayrıca çürük konusuna gelirsek çürük alanlar devlet dairelerinde işe giremiyor

ANDY // Entelkoylu.Com Burası mezopotamya, küresel oyunun bumerang cehennemi. Tanrı bile dünya düzeni için peygamberlerini hep buraya göndermiş.Çünkü burası aslında yeryüzü cennetiymiş. Daha Fazla Bilgi İçin Profilimi İnceleyiniz...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    Asalim bu ipneleri çüklerinden tavana..!

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Anarsist
    Anarsist's avatar
    Erkek
    Serdar Ortac gibi askerlikten kacmayin

Çok günahım varsa neden gamım var Ali gibi şahı-ı merdana düştüm
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eReN_77
    eReN_77's avatar
    Erkek
    Anarsist bunu yazdı:
    -----------------------------
    Serdar Ortac gibi askerlikten kacmayin
    -----------------------------

ne Alaka :S

Merak Etmiş Sormus adam

KederLi Geçse Bazı Günler Seviyoruz Seni Can Gönülden Nasıl Bir Sevgi Ah Bir Bilsen Efes Bilsen Herşeyimsin Sen..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

Olm var ya ayıp be!

Bi konu açıldı bi sürü adam götünden anladı yok askerlikten kaçmak için bilmem neymiş.

Mesajları bile okumuyolar galiba millet gözlük var ya komando yapmazlarsa diye korkuyo.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

gozluklu olman cok farketmiyor sadece dagda operasyona falan gidersen farkeder.

ben gozlukle yaptim her isi yaptiriyorlar nobet de tutarsin, yat kalkda yaparsin, surunme de yaparsin, dayakda yiyebiliyorsun (yemeden once gozlugunu cikart komutu geliyor ama merak etme)

yasadim biliyorum

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

abi bilmiyorum lafı nerden anlıyorsunuz adam gözlüklü olunca komando falan olmıyoruz da bahsediyor.

ne var bunda ? bende lazer olacağım ama askerlikten sonrayı ve 25 yaşımı geçmeyi bekliyorum bu şimdi kaçmakmı oluyor ?

1 - şu tbt de herkesten önce ben giderim askere , ve savaş çıksada emin olun ben giderim askere hatta askerliğimi yapmış olsamda yeniden giderim olayı çarpıtmayın...

benim gözlerimi çizdirmeme sebebim askerde sürünmekten korktuğumdan değil !

bilgisayarcı olarak gitmek istediğimden yoksa kafamın yanından mermi geçmiş çokda umrumda değil teröristen falan korkmam onlar benden korksun.

olayı çarpıtmayın askerlikten kaçan zaten Türk evladı değildir benim sebebim bu şimdi konuyu açanın psikolojik olarak görüşüne gelirsek askere gitmediği için askere gitmiş olanlar çok eziyet çekeceksin gibisinden şeyler anlatıyor oda gitmediği için doğal olarak tırsıyor ve böyle bir soru soruyor gayet normal adam gözlerim bozuk diye çürük raporu alırsa tamam hakklısınız...

zten askere gideceğim nasıl rahat yaparım askerliği düşüncesinde... bunu yadırgamanıza gerek yok bir erin askerliği ile bir binbaşının askerliği bir olmuyor değilmi ? anlatmak istediği bu.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
Toplam Hit: 11934 Toplam Mesaj: 31