folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Askere Gidenler Gidecek Olanlar Elveda Demek İsteyenler Burda

Askere Gidenler Gidecek Olanlar Elveda Demek İsteyenler Burda

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    No_ProbleM
    No_ProbleM's avatar
    Erkek

Ve ben okul nedeniyle baya geç gidiyorum yaş oldu 26 ve 1986 lılarla beraber askerlik yapacağim kasım 23de birliğime teslim olacam neti ve özellikle tahribatı cok özliyecem yaw rene mitnick kreston gzx ve ismini sayamadıgım bir cok kişi beni unutmayın laaannnnnnnn www.asker-fatih.cjb.net buda ölesineee arada bakıp ağlarsınız.:)))

ulan ağırıma giden okul nedeniyle geç gidiyoz ama okulu bitiremeden gidiyok :) hala 17 dersim var yaw bana göre değilmiş elektronik okulu bıraktık çünki askerlğimi yapmadan avustralyaya gidemiyorum abimin yanına artık yani 15 ay sonra taaa avustralyada bir tahribat müridi olcak tüm kıtalarda tahribat

ya havacı olduk oda neki ?

hile ile iş yapan,minnet için can verir,namusa hürmet eden,NESLİNE ŞEREF VERİR
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thehunturk
    thehunturk's avatar
    Erkek
    21 Kasımda Sıhhiye Er Eğitim Tugayı Samsunda Askerim Allah izin verirse

bende istanbul tıp fakültesinde okuyordum. 2.sınıftan sonra tecili bozup askere gidiyorum.
    oku oku bitmiyo yahu.

Adsense Gelirli Siteler
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zalim_07
    Zalim_07's avatar
    Erkek
    slm arkadaşlar bende İzmir Gaziemir'e gidiyorum gününü tam bilkmiyorum ama bu ay gidiyorum kesin herkes kendine iyi baksın bizleri unutmayın gidecek tüm arkadaşlara hayırlı tezkereler hakkınızı helal edin hoşçakalın.......... & 85/4 KRAL &

cCc Gökhan cCc
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aforizma
    aforizma's avatar
    Erkek

ooffff offff ben de gidebilseydim  de kurtulsaydıım yaaaaw....okul biteli 3 sene oldu hala gidemedim. ne biş kurabiliyoom ne baska b i halt edebiliyoom.. elim kolum baglı...oooff ulan offffff..

hadi size hayırlı tezkereler :))

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TugrulBaba
    TugrulBaba's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Gaziemire giden arkadaşa tavsiyem; eğer becerebiliyorsan 2nci bölüğe düşmeye bak. 3ncü blk 1nci blk epey dezavantajlı o bakımdan diyom. Ha tabi ulaştırma olarak gidiyosan eger. Yok çavus adayı felansan bilemem. Bide komando secimlerine gelecekler gaza gelip kendini komando ayırtıp ne etme. Agzına tukururler harbiden. Gerci ben 18 ay yaptım ama 13 ay cekilmez bı hal alır. Acemilik ne kadar uzun olursa okadar ıyı olur bunu unutmayın. Nobet, atıs, ıntıkal, ıvır zıvır unutun bunları acemılıgın keyfıne bakın. Acemilik en ıyısıdır unutmayın bu lafımı. Bide belirli haklarınız vardır. Zart zurt yemekhaneye mutfaga goturmelerıne ızın vermeyın. Bır kere gıttıgınızde bı sekılde on plana cıkın ve orlarda bulundugunuzu gosterın daha sonra goturmek ıstedıklerınde ben zaten dun oradaydım gıbı bahanelerle savabılırsınız. Bırısı vızıteye cıktımı herkes dokulur vısıteye kanmayın. Ilk teslım tarıhınde yıyecegenız aksam yemegı cok az mıktarda olacak, onun ıcın kantının yerını bır once ogrenın.
    Hadı sız askerlık yapın gelın bız samtaya devam ederız e canım benımlemı bot bagladınız dimi ama ehehahaha.
    ha unutmadan bıde gıder gıtmez oyle safak saymaya felan baslamayın cok dalga gecerler haberınız olsun. Safak soranlara bılmıom deyın gecın. Bıde safak tersten sayılır bugun 1. gun seklınde degıl yanı. Sfak:345 mesela kalan gun hesabı.. Bılmeyen eleman coktuda o bakımdan dıyom. Hım baska hah evet botlarınıza sahıp olun. Kadro tarafından hacılanabılır. Bıde ılk bıkac gun palaska vermeyebılırler hemsıre gıbı dolanırsınız ortalarda. Dısrıdan bı palaska edınmenız yararınıza. Ilerleyen gunlerde sıze verdıklerı palaskayıda alt kamuflaja takarsınız kemer fırtıyor belınızı acıtıyor yoksa. Palaska tam oturur. Baska bask aaklıma gelırse eklerım.

tahribat.com/murid/tugrulbaba
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanterA
    PanterA's avatar
    Erkek

Bende çanakkaleye gidiyorum çok çok öptüm sizleri en büyük asken BEN :D

yani HaDeS :p

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kesikkafa
    kesikkafa's avatar
    Erkek

gideceklere hayırlı tezkereler

Sizce bu bir vedamıydı?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zob
    zob's avatar
    Erkek

4 senedir kacagim valla :)

Bu arada No_Problem Avustralyadan bi tahribat muridi var ;)

Zip Zip KAnguru ████»Kangurulara Ozgurluk!!!! «████
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blmrt
    blmrt's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar ben izmir yenifoçaya gidiyorum .Giden arkadaşlar varsa görüşelim

İnsanlar çok değişti, dikkat etmek lazım. Biriyle el sıkıştıktan sonra beşi de yerindemi diye parmaklarını saymak zorundasın
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdal
    erdal's avatar
    Erkek

hazır askerim taminen şubat ta gidebilirim

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    No_ProbleM
    No_ProbleM's avatar
    Erkek
    zob bunu yazdı:

4 senedir kacagim valla :)

Bu arada No_Problem Avustralyadan bi tahribat muridi var ;)

hadi ya  yuh bea orayıda kapmışlar o zaman nereye gidecez nereeeyeeeeee  tamam kutuplar :)))

yaw kütahyaya gideniniz yokmu

hile ile iş yapan,minnet için can verir,namusa hürmet eden,NESLİNE ŞEREF VERİR
Toplam Hit: 3315 Toplam Mesaj: 17