folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Askeri Liseler Hakkında Bilgiler Buraya

Askeri Liseler Hakkında Bilgiler Buraya

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enes
    enes's avatar
    Erkek
    arkadaşlar askeri liselere giren öğrencilerin çoğundan duyduğuma göre sınavı kazandıkdan sonra 30 saniye içinde 35 mekik 8 metreden basket topunu potaya deydirme 400 metreyi 80 saniyede tamamlama ve bunları geçtikten sonra vücüdünu çıplak kontrol edip sonra seni bi odaya sokup anamıza küfür ediyolarmış dayanırsak kazanıyomuş bunlar nasıl doğru olabilir?çocuk vatana hizmet etmeden önce işkence

Hanimabi Sen Neler Dedin Oyle :( http://www.youtube.com/watch?v=YRbUA9UuUqk
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    lejyoner_ bunu yazdı:
    -----------------------------
    arkadaşlar askeri liselere giren öğrencilerin çoğundan duyduğuma göre sınavı kazandıkdan sonra 30 saniye içinde 35 mekik 8 metreden basket topunu potaya deydirme 400 metreyi 80 saniyede tamamlama ve bunları geçtikten sonra vücüdünu çıplak kontrol edip sonra seni bi odaya sokup anamıza küfür ediyolarmış dayanırsak kazanıyomuş bunlar nasıl doğru olabilir?çocuk vatana hizmet etmeden önce işkence
    -----------------------------

Sen gidemezsin bu iq ile

λ
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek

Kim annatı lan ? Bence öle bi olay yoktur ak. Spy-Eafw gelsin cvplar  :P

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vegapc
    vegapc's avatar
    Erkek
    hatırladıgım kadarını yazayım.
    ilk önce ön saglıktan geçiosun.renk körlügü vücütta çarpıklık ameliyat filan bakıolar.
    ondan sonra 20li gruplar haline haydi bakalım eller yukarı donlar aşşa dendi :D .
    eger ön saglıgı geçersen
    spor a gidiosun. kaç mekik kaç barfiks hatırlamıom ama benim uzman oldugum alan koşu idi 400 metreyi65 saniyede koşuodum o çagda.
    sporu u geçersen mülakat war.
     karşına 3-4 tane komutan war. arkalarında 2 asker devamlı bilgisayar ile ugraşıolar.
    eger mülakatıda geçersen son saglıga kalıosun.
    beni mülakatta elemişlerdi. özel okulda okumulştum ne bileyim fetonun okulu oldugunu :D

Selam ve dua ile...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    saçmalama lan.ne küfrü amk.sağlık testleri ve mülakatlar tabi ki var.da kim uydurruyo götünden şöle "küfür müfür" ?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kiNki
    kiNki's avatar
    Erkek
    7sene önce kayıt oldum askeri liseye küfür falan etmiyolar hangi şerefsiz söylediyse keklemiş seni..öyle şey mi olur ya mantıklı düşün biraz..vücudunda iz olup olmadığına bakıyolar bide...başka sorun varsa cevaplarım fazlasıyla bilgim var

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Onu askerde yapiolar sanırımda askeri okulda yaptıklarını sanmuıyorum.

Askeri okula girince 10 sene cikamiomusun ole bişi duydum buna da açıklık getirirmisiniz?

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    yok öle bişey. ama ayrılırsan eşek yüküyle para veriyosun öyle bi olay var : )
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

askeri okul ogrencisi iken sana kimse bunlari yapmaz,
    ama ozel kuvvete girdin, bordo bere veya sat gibi bolumlere gitmek istiyorsun o zaman o yazdiklarindan daha beterine maruz kalacaksin. bu dallardan birine girersen anlattiklarin yasayacaklarin yaninda cerez kalir.
    zaten bunlari yasayacak kivama geldikten sonra yasiyorsun. okula yazilir yazilmaz sana bir siddet vs uygulanmaz.
    sana siddet gordum diye anlatan biri varsa o kesin rahat durmadigi icin kavga etmistir dayak yemistir ustlerinden o olabilir.
    zira askerde suclu sucsuz aranmaz suclu da dayak yer sucsuzda.
    ama ozel kuvvet, sat, sar vs dusunuyorsan her turlu aciyi yasatiyorlar ki bu senin iyiligin icindir.

holy nin dedigi gibi 35 mekik, bilmemkac sinav, x saniyede x metre onlar normal eratin yaptigi hareketler

askeri okula girince 10 sene cikamiyorsun gibi birsey yok, kovulana kadar veya kendi isteginle cikana kadar kaliyorsun,
    yanliz kendi isteginle cikacagin zaman belli bir miktarda para odemek zorundasin devlete. zira girerken sana senet imzalattiriyorlar. cikmak istiyorsan kendini kovduracaksin :)

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek
    Firex damgayı vurmus :) yok hacı ya küfür müfür hikaye galiba ama seni sinirlendirmek  ve sabrını ölçmek için farklı şeyler uyguluyo olabilirler.

47 ermeni köpeğini tek başına geberten KAHRAMAN TÜRK ŞEHİTİ MÜBARİZ İBRAHİMOV.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek
    under abinin dedigi gibi o senetki ne senet aq :S baya yüklü bi para karsılıgı ayrılabiliyosun.

47 ermeni köpeğini tek başına geberten KAHRAMAN TÜRK ŞEHİTİ MÜBARİZ İBRAHİMOV.
Toplam Hit: 17452 Toplam Mesaj: 23