folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Askeriyede Emanet

Askeriyede Emanet

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MadJack
    MadJack's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar,

Yakın bir arkadaşım kısa dönem askerliğini yapıyor, önümüzdeki hafta ustabirliğine gidecek. Şimdi bu arkadaş acemi birliğine giderken telefonunu yanında götürüp bir tanıdığına bırakmıştı. Şimdi de doğrudan usta birliğine gidecek ve gideceği yerde tanıdık kimse yok. Telefonunu askeriyenin emanetine bıraksa problem olur mu? Yani kaybolma-çalınma gibi durumlar oluyor mu emanette, birlikten birliğe değişir mi. Bir de çarşı izinlerine falan çıkarken emanetten alıp akşam tekrar bırakma durumu oluyor mu?

Bilen arkadaşlar yardımcı olursa mutlu olurum, internette pek fazla bilgi bulamadım bu konuda.

Everyone sees just what they want to see.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek

Alsin teli koysun cebine girsin iceri icerde alirlar  zarflarlar askerligi bitince verirler 

47 ermeni köpeğini tek başına geberten KAHRAMAN TÜRK ŞEHİTİ MÜBARİZ İBRAHİMOV.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

Neresi Usta birligi 

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Excel
    radres
    radres's avatar
    Erkek

çarşıya çıkarken alınabiliyor diye biliyorum gerçi . birliği arayın sorun santralde zaten asker oturuyordur ona sorarsanız bilgi verebilir .

valar morghulis ...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MadJack
    MadJack's avatar
    Erkek
    ibrahimeren bunu yazdı

Neresi Usta birligi 

sivrihisarda hocam. birliğini tam bilmiyorum ama havacı olduğunu biliyorum, orada da hava meydan komutanlığı varmış internetten bulduğum kadarıyla.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    Serdarr bunu yazdı

çarşıya çıkarken alınabiliyor diye biliyorum gerçi . birliği arayın sorun santralde zaten asker oturuyordur ona sorarsanız bilgi verebilir .

kışlaysa alamazsın; depoya atılır onlar, depocuyu bulman ve bir paket sigara koklatman sorunu çözebilir, depocuya ulaşana kadar farklı kişilere ulaşman gerekebilir.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sevmek_btb
    sevmek_btb's avatar
    Erkek

nizamiye dışında askeri malzeme satan veya market cafe tarzı askerlerin kanını emen dükkanlar var ücretsiz oraya bırakabilirsin zaten kışlada herkes öyle yapıyordur 

Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür, Ve bir orman gibi kardeşcesine
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandito
    Bandito's avatar
    Erkek
    biraksin askeriyenin amanet yerine kaybolmaz . ne deposu amk boluk bazli toplanir ve guruplandirilir kaybolmaz yani ben telimi verdim boluk degistirdigim halde dagitim gunu 30 dakka icinde verdiler :-) Bandito tarafından 03/Oca/15 23:40 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek

Sivrihisarda havacilarin meydan komutanligi var sivrihisatin cikisi bok gibi yer bi drfa yanindan gectim bi boka yaramaz.

Yanindada market vs bisey yok emanette birakilmaz ben sana izlicegi yolu soyluyom hoca akacak birligine gidecek ordan alacaklar zarflicaklar depocu falan filan hikaye birlik idari isleri alacak ger verecek hatta cantaya iyi saklasin vermesine bike gerek yok bosuna eksin aramayin.

47 ermeni köpeğini tek başına geberten KAHRAMAN TÜRK ŞEHİTİ MÜBARİZ İBRAHİMOV.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jawsap67
    jawsap67's avatar
    Erkek

Askerde nizamiyeciydim ben her gelen dedektörle arıyor,çantaları x-rayden geçiyorduk kapsamlı bir arama yapılıyordu.Çıkan malzemelerin kontrolü normal askerlerde oluyor tertip tertip raflar var onların içine koyuluyor.Bu dolapta takım ast. odasında oluyor.Eh adam akşam evine giderken kapıyı kitliyor da anahtarı gene askerlerde var her ihtimale karşı.Çalınma olayı pek olmaz cep telefonunda ama üst devre nizamiyeciler telefonları kullanabiliyor yada fotoğraf makinesi falan varsa kullnılıyor.Dandik bir 1100 falanla gitsin bence çoğu yerde dediğim şekilde bir arama sistemi olacağını sanmıyorum.Ya tutarsa diye denesin derim

Düzen hayatından memnun, düzülen ne zaman değişecek
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MadJack
    MadJack's avatar
    Erkek

Teşekkürler bilgiler için.

Toplam Hit: 2180 Toplam Mesaj: 13