Askerlerin! Pkk İle Vedalaşması! :(

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkblood
    darkblood's avatar
    Erkek

Türkiye, PKK’nın elindeki esir askerleri Türk tarafına teslim edişini konuşurken, belki de en önemli kareler görmezden geliniyor.

15 gün PKK militanlarıyla kalan askerlerin oradan ayrılırken PKK’lılarla yaşadıkları diyaloglar pek umulmadık ve alışılmadık türden.

Teslim töreninde, 8 asker kendilerini uğurlayan PKK militanlarına adeta hüzünle veda ediyor.

ROJ TV tarafından yayınlanan görüntülerde PKK’lı kadın militanlar askerlere, “yine bekleriz sizi özleyeceğiz” der gibi bakıyor ve “Allaha ısmarladık, hakkınızı helal edin” sesleri duyuluyor. Duyulan seslerden biri de “görüşmek üzere” oluyor.

Askerlerle, PKK’lıların birbirlerine gülerek veda etmesi ise hafızalardan uzun süre silinemeyecek gibi.

bilenle bilmeyen bir olur mu?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek
    Derin sorgulamadan sonra olacaları dört gözle bekliyorum.

Memento Mori...Blossom Geri Döndün:C Mitozla çoğalan milletleri sevmiyorum:|
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

ne yapacaklar yine bi bok yapmazlar a.q

yine Atatürk gibi bir adam lzım bu ülkeye olmuyor böyl..

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Android
    Android's avatar
    Erkek

bu ısın altında bı sıklık war ama soylemeye dılım warmıyor

turk askerı dedıgın zaman bı koseye sıkıstırılmıs dahı olsa bı hamle yapar mecburen karsı taraftakılerde vurur en azından ama kamyonun arkasında pkklılar actıgı zaman ellerını kaldırmaz ayaga kalkar gıbı yapsa yıne kursuna dızılır esır dusmektense

yada bı sıkım yapamadınmı cek kendını vur

(M.Sc) Master Science, Electronics and Communication Engineering
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek
    pkk lının uzattığı eline ancak veririm ben!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Tepki çekerim diye yazmadım ama o askerlerden şüpheliyim Roj tv de ben artık türk askeri olmam istemem türkiye şöyle böyle diyen biri türk askeri olamaz silah zoruyla söyletseler bile söylemez!

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asi_genclik06
    asi_genclik06's avatar
    Erkek
    dj_alper aynen katılıyorum ben bu askerlerden şüpheliyim çok rahatlar baskı altında dahi olsa böyle cümleler kurulmaz
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

bu dakikadan itibaren bu askerlerin türklüğünden şüphe ederim ! sike sike konuşturcaklar aslında onlarrı bak bakalım altından ne çıkacak ! 

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arkhe
    Arkhe's avatar
    Erkek

,,,

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hitbaytar
    hitbaytar's avatar
    Erkek

bu kadar görüntüden sonrada hala onların hain olmadığını düşünmek hayal gibi...

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SWAT
    SWAT's avatar
    Erkek

ulan bu askerlerin yaptıkları herseye bi kulp buluruz..Rehin dusmelerine pkk bayragı altında resim cekilmelerine vs...

ama bu kadarıda olmaz a.q bu tokalasma ne ayak yaww sizin allah belanızı versin desem yazıkk...

Toplam Hit: 7237 Toplam Mesaj: 51