folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Askerlik Çanakkale Cıktı Varmi Orali Olan ? :S

Askerlik Çanakkale Cıktı Varmi Orali Olan ? :S

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Afyon
    Afyon's avatar
    Erkek
    Sa demın aradım sordum acıklanmıs adam baktı ordan canakkale cıkmıs .. 87/2 ŞAFAK karanlik :(( orali olan varmi ?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek

Merhaba hocam,çanakkale-merkezdenim ben,eğer görev yerin 116 Jandarma çıktıysa,seni rüzgarlı,ayazlı,rüzgardan nevrini döndürecek,gözlerinin önüne şömine,soba,kalorifer,battaniye getirecek günler bekliyor..

116 Jandarma Çanakkale Esenler Mahallesindedir,Esenler mahallesinin asıl adı "İt Durmaz Tepesidir" sebebi bahsettiğim rüzgar..

Sıkı giyin,-20 de hasta olmazsın,ama Ç.kalenin rüzgarı gerçekten fena yapar adamı..

İzin günlerinde,çarşı hoşuna gidecektir,kordonboyu,halkbahçesi,hep askerlerin takıldığı yerlerdir,çoğu kafeye girebilirsin,afm'ye gidip sinema izleyebilirsin,balık tutabilirsin : )

Belediye İş Merkezine gider,ailenle msn'den görüşmek için 30 küsür internet kafeden birini seçersin..Barlar sokağına takılma inzibatlar çok gezer orda,Halk bahçesinde çimlere yayılmış 2.5 Ltrelik kola alıp içen bir sürü asker göreceksin hemen kaynaşırsınız : )

Bunun dışında bir sorun olursa cevaplarım,okul bitince 6 Haziran'da Ç.kaledeyim,bir derdin olduğunda görüşürüz,mail atarsın bana telefonumu veririm,hadi hayırlı teskereler : )

Çekil,Önümden Çekil...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BadMad
    BadMad's avatar
    Erkek

Ciddimi Söylüyon Lan Harbiden Açıklanmışmı Bende bi Telefon Acıyım Bakalım

To Be Or Not To Be
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    çanakkale çok kral yer hocam ya.bak çanakkale merkezde bi tane iş hanı varmış.adını öğrenir veririm sana.onun 2.katında muhasebeci var siyami özkan.kod adı iskorpitx.o sana çok yardımcı olucaktır :))

şaka bi yanada küçükkuyuda kaldım çanakkalede.aydın motel var orda.denizi flan muhteşem çanakkalenin.şelale var bi de orda buz gibi suda yüzmek harika bişe.askerlik diil tatile gidiosun hadi bakalım şanslı insan :)

... sorcerer & musket ...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek
    Nusret Kutlu İş Hanı mı Kokoinman?

Çekil,Önümden Çekil...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BadMad
    BadMad's avatar
    Erkek

kokainman bunu yazdı:
    -----------------------------
    çanakkale çok kral yer hocam ya.bak çanakkale merkezde bi tane iş hanı varmış.adını öğrenir veririm sana.onun 2.katında muhasebeci var siyami özkan.kod adı iskorpitx.o sana çok yardımcı olucaktır :))

şaka bi yanada küçükkuyuda kaldım çanakkalede.aydın motel var orda.denizi flan muhteşem çanakkalenin.şelale var bi de orda buz gibi suda yüzmek harika bişe.askerlik diil tatile gidiosun hadi bakalım şanslı insan :)
    -----------------------------

Kokoş düsünsen İsko Askriyeye Gelip Ben Heykırım Desin Ne Muhabbet Olur A.k Ya

To Be Or Not To Be
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    olabilir karatahta.vardı o işhanının adı ama noldu bilmiyorum.bulursam yazarım.badmad ehehe :)

... sorcerer & musket ...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpY-EaFw
    SpY-EaFw's avatar
    Erkek
    çanakkale doğumluyum (: ama az yaşadım orada. gördüğüm kadarı ile ilkbahar aylarında öğlen ve öğleden sonrası aşırı sıcaktı. gece yarısına kadar normal gece yarısı çok soğuk sabah ayazı da bi acaiptir... tam hastalanma yeri (: hayırlı tezkereler...

ilk oyu bu sefer ben kullanamadım :Y abi ben kullanmadan oy vermeyin aq
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BadMad
    BadMad's avatar
    Erkek

Olm Valla Ben Daha Yeni Aradım Haftya Belli Olacakmış A.k

To Be Or Not To Be
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek

30gün sonra ç.kaledeyim,gerçekten merak ettim Siyami Özkanı,adresini bulur yazarım buraya,belki direkt birinci elden trojan sokmak isteyen olur : )

Çekil,Önümden Çekil...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek
    Siyami Özkan-, Karakoca Köyü, Çan, Çanakkale286/4520153
    Önceki:232/3299261

Siyami ÖzkanCami Cedid Mah., -, 17700 Bayramiç, Çanakkale286/7732601

Siyami ÖzkanCumhuriyet Mah, 17400 Çan, Çanakkale286/4164546
    Önceki:196/64546

Siyami ÖzkanEsenler Mah., -, Çanakkale286/2120434
    Önceki:196/20434

İlk 3 ü ç.kalenin ilçeleri son adrestede işyerleri yok,sanırım iş adresi yok,neyse ben bulucam : )

Çekil,Önümden Çekil...
Toplam Hit: 12799 Toplam Mesaj: 42