folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Askerlik Sizce Düşermi

Askerlik Sizce Düşermi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek
    BeYaZZZ bunu yazdı
    Wine bunu yazdı
    tahref156 bunu yazdı

Şu askerlik gündeminden sonra yeniden '' Umutların kepenk çekmesini istemiyorum. '' Askerlik denilince nabzım yavaşlıyor yaf. Bırakın ölümü korkuyu da zaman nasıl geçer ona takılıyorum ben.

uzun dönemmi yapıcan kardeş bukadar endişe duyduğuna göre öyle ? :D ? 

uzun dönem yapıyorum bide yüksekovadayım sen düşün suan izindeyim geçiyor öyle veya böyle :)

van ktmye uğrayınca selam söyle ordakilere :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpArK
    SpArK's avatar
    Erkek

http://www.hukumetdustumu.com/

Birisi bunun gibi askerlikdustumu.com yapsin :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

düşecek. Baya uğpraşıyorlar senelerdir ama şartlar karıştı. Fakat yine de düşürmeye çalışacaklar. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    srsr_mnyk
    srsr_mnyk's avatar
    Erkek
    tahref156 bunu yazdı
    Wine bunu yazdı
    tahref156 bunu yazdı

Şu askerlik gündeminden sonra yeniden '' Umutların kepenk çekmesini istemiyorum. '' Askerlik denilince nabzım yavaşlıyor yaf. Bırakın ölümü korkuyu da zaman nasıl geçer ona takılıyorum ben.

Ayenn öyle hoca uzun dönem yapacağım.

Büyük bir umutla açık öğretim okuduk belki gider kısa dönem yaparız diye ama; 5 yıldır 1. sınıftayım. Yani malesef ben kısa dönemi yapamayacağım.

korkma la bende uzun dönem yapacam düşünmemeye çalış yani şukadarını diyeyim sana :D

öleceğin gün bile gelecek askerlik süresi felan fasa fiso boşver takma 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek

düşmesi değil de komple kaldırılması lazım. meslek haline gelmesi gerekiyor. yani gönüllü gidilmesi, üstüne para verilmesi, profesyonel bir ordu oluşturulması lazım. bir sürü asker var da ne işe yarayacak, çoğu eğitimsiz, ayak işleri yapıyorlar boş boş.

kamu hizmeti zorunlu tutulabilir böyle bir durumda.

=)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

düşmez lan düşmezzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

24 ay olsun camurdan olsun..

oldu bide askere gitmeyin..

HoLyCat tarafından 14/Tem/13 17:27 tarihinde düzenlenmiştir

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahref156
    tahref156's avatar
    Erkek
    Wine bunu yazdı
    tahref156 bunu yazdı
    Wine bunu yazdı
    tahref156 bunu yazdı

Büyük bir umutla açık öğretim okuduk belki gider kısa dönem yaparız diye ama; 5 yıldır 1. sınıftayım. Yani malesef ben kısa dönemi yapamayacağım.

korkma la bende uzun dönem yapacam düşünmemeye çalış yani şukadarını diyeyim sana :D

yaf normalde bir diziye reklam girince 2 dakika ara diyiyor ve başlıyor 2 dakikadan geriye saymaya inan onu beklerken can çekişiyorum 2 dakika sonraki  2 yılmış gibi geliyor. 15 ay nasıl geçecek heç bilmiyorum. 

▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓ ▒▓▓▓▓▓▓░░░▓ ▒▓░░░░▓░░░░▓ ▓░░░░░░▓░▓░▓ ▓░░░░░░▓░░░▓ ▓░░▓░░░▓▓▓▓ ▒▓░░░░▓▒▒▒▒▓ ▒▒▓▓▓▓▒▒▒▒▒▓ ▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓ ▒▒▒▒▒▓▓▓▒▒▒▒▓ ▒▒▒▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▓▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▓▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ ▒▓▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▓▒▒▒▒▒▓
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arnavutr
    arnavutr's avatar
    Erkek

Düşmez çünkü işsiz sayısı fazla Türkiyede.O kadar işsiz sayısında artış olur.Ayrıca  Genelkurmay elbet bunları hesaplıyordur.Yapılsa şimdiye kadar yapılırdı.Geçenlerde haberlerde görmüştüm.Eğer çözüm süreci başarıya ulaşırsa askerlik kısalacak diye.Amaç oy kazanmak gençlerden..

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    srsr_mnyk
    srsr_mnyk's avatar
    Erkek
    tahref156 bunu yazdı
    Wine bunu yazdı
    tahref156 bunu yazdı
    Wine bunu yazdı
    tahref156 bunu yazdı

yaf normalde bir diziye reklam girince 2 dakika ara diyiyor ve başlıyor 2 dakikadan geriye saymaya inan onu beklerken can çekişiyorum 2 dakika sonraki  2 yılmış gibi geliyor. 15 ay nasıl geçecek heç bilmiyorum. 

yaş kaç kardeş ? bu arada

Toplam Hit: 4146 Toplam Mesaj: 37