Askerlik Sonrası Psikoloji

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

Sıkıntısız bir yerde normal şartlarda 6 ay askerlik yaptım. Askerde kafam gayet iyiydi. Çıkınca şunu yapıcam bunu yapıcam planlar hepsi çok güzeldi. Terhis oldum yaklaşık 2 hafta oluyor ve psikolojim alt üst. 

Ne hayattan zevk alıyorum , ne bişey yapasım geliyor. Hiçbirşeye odaklanamıyorum , daima içim daralıyor.Saldım kendimi iyice. Hem bu ruh halini yaşamış ve atlatmış olanlardan yardım bekliyorum Hem kafamda bi kıvılcım/ motivasyon yaratacak film kitap youtuber bilmem ne , artık ne varsa. 

Askere gitmeden ayrı kafa , askerde ayrı kafa , askerden sonra ayrı kafa... Sinirim bozuldu iyice

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek

ekim 4 ten sonra yaşayacağım kafa, hocam ekim 20 den sonra Gel yanıma Antalya / Kaş da olacağım kafamızı dağıtırız, gezer tozarız :)) 

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Kasma hocam düzelir :)
    https://www.youtube.com/watch?v=1uGXrijzIfM 

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GuArDiAn55
    GuArDiAn55's avatar
    Erkek

House of cards izlemediyseniz izleyin hocam. Diziyi anlamak için çevirmen notlarını sık sık kontrol etmek lazım. Entrikanın tanımını baştan yazmış adamlar game of thrones s.kimi yesin diyor adeta netflix. Tam kafa dağıtmalık. Keşke çıktığı zamandan itibaren izleseydim de dizi tartışmalarına bende dahil olsaydım.

Ben mühendislik öğrencisiyim. Günümüzde biz öğrenciler hep dizi-film ile kafa dağıtıyoruz. Antidepresan gibi. Dizileri arkadaşlarınızla aynı zamanda izleyip fena tartışmalar olduğunda tadından yenmiyor zaten. Arkadaş yoksa facebook gruplarından yardırırsınız. Umarım kafanızı dağıtırsınız. Ek olarak ne zaman mutsuz olsam moodumu azcık yükseltmek için şunu izlerim; https://www.youtube.com/watch?v=i23aUei_7ig 

HACKEROKAN!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek

kıbrısta 6 ay yaptım 2018 ocakda geldim afedersiniz siki taşagnda yaptım haftasonu çarşı deniz alkol vs.

ama dediklerini 8 ay geçti hala yaşıyorum .

orda bile keyfim daha iyiydi çarşıda falan ama burda etkisi değişik.

bide üstüne işssizlik eklendi 2 aydır iyice oldu :)

nasil geçicek ne zaman geçicek merakla bekliyorum.

sanırım sıkıntı o yapılan planların gerçekleşmiyor olması çünkü geçim derdi vs.

ama biraz parasal durumu çözersem olcak gibi büyük hissediyorum ama dur bakalım :)

sonuç olarak çok kafana takma sosyalleşmeye bak kafan dağiliyo en azından .

Nev-i Şahsına Münhasır.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Freud amcamıza uy sıkıntıların düzelir:

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aytekinet
    Aytekinet's avatar
    Erkek

yalnız değilsin 4 aydır o psikolojideyim :/

Kendini bulmak istiyorsan, kendin için düşün.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

:D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek
    Shephard bunu yazdı

ekim 4 ten sonra yaşayacağım kafa, hocam ekim 20 den sonra Gel yanıma Antalya / Kaş da olacağım kafamızı dağıtırız, gezer tozarız :)) 

Ne psikolojin bozukcak senin, piknik yapar gibi semaverden çay, sac tavada menemen. Nerde senin üsteğmen :D

Almanya Fatihi
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pineapplemen.
    sercoo
    sercoo's avatar
    Erkek

hocam ben yıllardır o haldeyim çözersen banada yazda bende psikolojimi düzeltiyim

i might be a pineapple but you're a fineapple baby
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek
    deja-vu bunu yazdı
    Shephard bunu yazdı

Ne psikolojin bozukcak senin, piknik yapar gibi semaverden çay, sac tavada menemen. Nerde senin üsteğmen :D

yaa hemende şaapıyosun çok zor çok :/

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
Toplam Hit: 5879 Toplam Mesaj: 45
psikoloji askerlik