folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Aşkını Başka Dilde Anlat

Aşkını Başka Dilde Anlat

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaDCouRaGe
    MaDCouRaGe's avatar
    Erkek

Müridler Sevgililer günü 14 şubat geldi çattı,kimi hediye alır almaz vs.Farklı birşeyler arayanlar için ve hatıra niteliğinde olacak bir etkinlik var

Benimde üyesi olduğum Dem Derneği düzenliyor.Sevgililer gününe özel Ücretsiz.

12 - 13 Şubat'ta etkinliğe katılan katılımcılar, sevdiklerine duydukları aşkı, işaret dilinde anlatma imkanı bulacak, daha sonra kamera karşısına geçerek, işaret dilini kullanacak ve sevgi dolu mesajlarını anlatacak. Ziyaretçilerin kameraya çekilen görüntüleri, etkinlik sonunda USB ile bir hediye paketi içinde sunulacak.

Aşkı iletişimin farklı bir kanalıyla aktarma şansını Akmerkez işbirliği ile düzenlediğimiz Aşkını Başka Dilde Anlat etkinliğine bekleriz

NORMALİDE BİZİ BULMAZ Kİ
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

bu sene s...tık.. aliexpressten aldığım ürünler elime ulaşmadı.. orasıda 20 gün tatile girmiş..ürünleri kontrol ettiğimde hala kargoya verilmediğini gördüm..

artık  tefal , karaca filan bakıyorum. :)  takı , saat , yüzük  sıradan oldu :)

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Apolitik
    Apolitik's avatar
    Erkek

Dünya kuyumcular, çiçekçiler ve kapitalizm günü.

Konuyla alakalı, çok iyi etkinlik hocam. Bence katılınılmalı.

Şeyh uçmaz, mürit ot çekmiştir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Apolitik bunu yazdı

Buna göre ramazan bayramı da dünya pideciler ve şekerciler bayramı ve kapitalizm bayramı mı oluyor ?

ya da kurban bayramı, dünya hayvancılar ve kasaplar bayramı ve kapitalizm bayramı mı oluyor ?

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek

<?php>

$love =  "Love İs Not Fucking" ;

$fucking= "Fucking is Not love" ;

if ($love == $fucking) {
        echo 
    "There is love";
    } else 
    {
        echo 
    "There is valentine";

?>

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

:D @noel_baba

duke dumont _ oceam drive

https://www.youtube.com/watch?v=KDxJlW6cxRk

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Apolitik
    Apolitik's avatar
    Erkek
    ozgunlu bunu yazdı
    Apolitik bunu yazdı

Buna göre ramazan bayramı da dünya pideciler ve şekerciler bayramı ve kapitalizm bayramı mı oluyor ?

ya da kurban bayramı, dünya hayvancılar ve kasaplar bayramı ve kapitalizm bayramı mı oluyor ?

Birincisi hocam,

Biri dini diğeri toplumsal birşey. Bir arada tutmamak lazım.

İkincisi,

Pidecilerimiz, hayvancılarımız, çiçekçilerimiz ve kasaplarımız dolu dolu para kazansınlar. Esnafımızın tırnağına taş deymesin. Fırıncılar, hayvancılar, kasaplar sürekli çalışıyor zaten. Ekmek bir tek ramazanda alınmıyor. Et bir tek kurban bayramında yenmiyor. Bunlar ihtiyaç. Şakayla gerçeği birbirinden ayıralım.

Diğer yandan altın pırlanta -elmas- işlerinde çok büyük taklalar dönüyor ve hepimiz buna zemin hazırlıyor, meta oluyoruz. Benim yorum ve düşünceme göre mutlu etmek ve edilmekte ihtiyaç ama bu şekilde olmamalı. Bu konuda ki gibi olmalı, insanlar hazır almak, tüketmek yerine kendileri birşeyler yapmalı/hazırlamalı. Bi de işin içine sömürgeci düzen de girince iyice karışıyor herşey.

Apolitik tarafından 12/Şub/16 18:36 tarihinde düzenlenmiştir

Şeyh uçmaz, mürit ot çekmiştir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek
    MaDCouRaGe bunu yazdı

Müridler Sevgililer günü 14 şubat geldi çattı,kimi hediye alır almaz vs.Farklı birşeyler arayanlar için ve hatıra niteliğinde olacak bir etkinlik var

12 - 13 Şubat'ta etkinliğe katılan katılımcılar, sevdiklerine duydukları aşkı, işaret dilinde anlatma imkanı bulacak, daha sonra kamera karşısına geçerek, işaret dilini kullanacak ve sevgi dolu mesajlarını anlatacak. Ziyaretçilerin kameraya çekilen görüntüleri, etkinlik sonunda USB ile bir hediye paketi içinde sunulacak.

Aşkı iletişimin farklı bir kanalıyla aktarma şansını Akmerkez işbirliği ile düzenlediğimiz Aşkını Başka Dilde Anlat etkinliğine bekleriz

Etkinlik Ücreti ne kadar ?

USB Hediye paketinde sunulacak ancak bedava degildir diye düşünüyorum ?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaDCouRaGe
    MaDCouRaGe's avatar
    Erkek
    Jubei bunu yazdı
    MaDCouRaGe bunu yazdı

Etkinlik Ücreti ne kadar ?

USB Hediye paketinde sunulacak ancak bedava degildir diye düşünüyorum ?

Normalde bu etkinliği ücretli olarak yapıyoruz fakat şuan 14 şubat etkinliğinde ücretsiz

NORMALİDE BİZİ BULMAZ Kİ
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

Konuyu baltalamayim ama ankarada fuar varmis. Oradan stand falan tanitim yapsaniz nasil olur.

Güzel bir uygulama bence

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaDCouRaGe
    MaDCouRaGe's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

Konuyu baltalamayim ama ankarada fuar varmis. Oradan stand falan tanitim yapsaniz nasil olur.

Güzel bir uygulama bence

Fuar konusu detayı nedir hocam pm atarmısın? 

NORMALİDE BİZİ BULMAZ Kİ