Aşkta Yaş Önemlimi...?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    netsonic
    netsonic's avatar
    Erkek
    Bi kere şunu soyliyim...Belli bi olgunlaşma donemi var kız ve erkek için o donemleri geçtikten sonra yaklaşık 10 yaşa kadar düşebilirim...(kız 10 yaş küçük olabilir ben diil;))

mesela 38 yasında olsam 28 diil 20 li yaslardaki kızlarla bile takılabılırım...

Fakat şimdi benim sormak istediğim şu...
    Yukarıdaki durum henüz benim için gecerli diil.20 yaşına girmek uzereyim.10 yaş küçük olsa hatun 10 yaşındaki kızla da cıkılmaz heralde...muuauhua

Son zamanlarda bizim sitenin otobüsünde bi kıza rastlıyorum sürekli...tahminimce 16 yaşında...Ne zaman karşılaşsak kız beni öyle bi kesiyoki içimden ulan velete bak ne azgın şey falan diyodum...kız gözleriyle yiyip bitirdi beni wallaha...yani daha önce boyle birine rastlamadım cidden...

Kızın bakışları gerçekten çok süper...Kız da hoş bi kız...1 hafta öncesine kadar ulan velete bak derken olay ve bakışlar oyle bi hal almaya başladı ki kafamda yawaş yawaş acaba olabilir mi diye sorular başladı...açıkcası benim de hosuma gitmeye basladı...

Böyle bi olaya girsemmi diye düşünüyorum ama kendimi ilk defa bi konuda bu kadar kararsız hissettim...

Kız öldürücü ve mikici bakışlara dewam ediyo fakat bi türlü tanışmak için yaklaşmıyo...İlk başlarda kızı pek ziklemedim o yüzden çekindi azcık heralde...veya boyle bişeyin olmamayacagını benim kabul etmeyecegimi düşünüyo...

Sewdikten sonra yaş farkı ve başkaları hiç kimsenin umrunda olmaz fakat ilk defa bu yaştaki birine bişiler hissettigim için tedirgin oldum azcık....

Bu konuda deneyimleri olan arkadaşlardan ve kızlardan yorum bekliyorum...

Kızın boyu:1.70
    ben:1.80
    Kız:atletik ve sexi gorunumlu
    ben:ben de oyle....;)

düşünüyorum aslında çok zıt özelliklerimz yok...ama ne bilim ya çok uzattım...

hadin eywwllh

..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    katil_tm
    katil_tm's avatar
    Erkek
    bilader benim en yakın arkadaşım yaklaşık 26 - 27 falan ve onun şuan sözlüsü ailesinin bilgisi dahilinde kızda 17 yaşında bence pek uygun çift değiller ve 1,5 2 yıldır beraberbunlar ve ben 22 yaşındayım (az kaldı en azından) ve minumum 16 yaşa kadar inebilirim bir kız konusunda söz konusu kızın yaşı ise büyükte olabilir benden hiç sorun değil istediğin şeyleri verdikten sonra (lütfen fesat olaran düzgün düşünsün) hani istediklerini veremiyorsa ne anlamı varki konsolos köpeği gibi yanında gezdirmenin
    bizler sana "üf salakmısın bea ne duruyon hemen kıza yapış hayatını yaşa ve ona hayatı öğret" diyemeyiz bizler sadece fikir verebiliriz kız seninde hoşuna gittiyse sakıncada görmüyorsan ...

sex bir sanattır tecavüz....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    netsonic
    netsonic's avatar
    Erkek
    eyw dostum fikrin için saol...

..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    katil_tm
    katil_tm's avatar
    Erkek
    yardımcı olabildiğimsem ne mutlu bana

sex bir sanattır tecavüz....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    netsonic
    netsonic's avatar
    Erkek
    bakalım daha kesın karar vermedım ...

ulan ben boyle kararsız kalcak adammıydım ya....

kızlar adamı ne hale sokuyo

..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    corvetteTURK
    corvetteTURK's avatar
    Erkek
    olm ben 19 yaşındayken 14 yaşındaki bi karı aynı senin durumdaki gibi yamuldu bana...ben de senin gibi yaptım...sonra karıyı benim bi kanka evire çevire 1-2 sene kadar zi...ti.(Beynimi zikeyüm karı taş gibiydi bea)
    kaçırma sakın...götürrrrrrrrrrrr....

herkes ölecek.......
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slayertunty
    slayertunty's avatar
    Erkek
    aşkta yaş maş önemlimi? kim demiş.. yapabiliyosan herşey mübah karşılıklı isteklerle..

hüznün krallarına selam yollayın... SENTENCED
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    netsonic
    netsonic's avatar
    Erkek
    muhahaha abi doğru söylüyosunuz da a.k varya azcık piç biri olsaydım şu ana kadar sayısız kız götürmüştüm...

abi ne diyorum size ya kız beni gözleriyle mikti bıraktı...yani tecavüz etcek diye otobüse binemez oldum korkudan

şaka maka kız baya tatlı...kızla ilk karsılastıgımda muhabeti koyucam...yani bu zamana kadar beklediğim erteledigim herşeyde kaybettim...fırsatlar ayağıma geldi ben salak gibi yüz cevirdim...

herneyse

..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Numb_85
    Numb_85's avatar
    Erkek
    daha onaltilik bi kizdan basimi yeni kaldiriyorum gercekten hic tavsiye etmem ne dusundugunu ne yapmak istedigini anlayamzsin fiziksel olarak yaninda siritmasa da ayni benimki gibi(1.80di) yine de aslinda cocuktur hele seviyim ciddi olsun diyosan iyce yandin ama baglanma bi ay gonul eglendir sonra
    birak hem intikamimi da almis olursun ve seni gozlerinden operim hem de denemeye deger oldugunu soylemeliyim

gag var gagcık var gagdan gaga fark var
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ErKuT
    ErKuT's avatar
    Erkek
    Sevdiysen çık yaş sevdiysen önemli değil ama birazcık erkeksi davran kız sana anlattığın gibi bakışlar atıosa sende ona at....Bu anlattığın şekilde ki kızlar yerinde durmaz,çabuk karar ver...Sevdiysen kesin sen git konuş...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serdar139
    serdar139's avatar
    Erkek
    ulan ben olsam cıkarmıydım bilmem ama bazı kız arklarım 5-6 yaş big adamlarla çıkıolar ya sinir oluorum a.k. ya ...

" BiZ KiMLeRiZ DiYe SoRMa BiZ HaYaTa BoŞVeRMiŞ LeRDeNiZ. BiZe DoST, aRKaDaŞ NeDiR DiYe SoRMa BiZ oNLaR iÇiN öLüMe GiDeNLeRDeNiZ..."
Toplam Hit: 5338 Toplam Mesaj: 22