folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Asp.NET / Javascript / Jquery Bilen Eleman Arıyorum

Asp.NET / Javascript / Jquery Bilen Eleman Arıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Millet Selam,

Online oyun olmak üzere bi kac projemiz var. Bu projelerde çalışacak, üniversite öğrencisi olur, üniversite mezunu olur, programlamayı bilir ilkokul mezunu olur, götü kalkık değildir profesör olur yazılımcı arkadaşa ihtiyacım var diye bir başlık acmıştım,

PHP'ci aramıştık ama bulmak daha zor olduğu için, işi ASP.net'e kaydırdık.

Ankara'da 9:30 6:00 arasında, hafta sonu bi iş yetişmeyecekse çalışmıyoruz, ortam rahat, biz rahatız, var mı kimse?

Eğer ciddi arkadaş var ise görülelim...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LuCiFeR
    LuCiFeR's avatar
    Erkek

Ne derece hakim olması gerekiyor üstad ortalama işlermi yapıcak yoksa core'dan dalacak mı ?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

Parttime birşeyler varsa, yardımcı olabilirim.

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

ankarada olsam konusabilirdik ama maalesef :|

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Draenei
    Draenei's avatar
    Erkek

YAPILACAK proje içinde ki online oyunları oynayarak ve oyun içerisinde olursa premium satın alarak yardımcı olabilirim. :)

Her kim ki, göz perdesini bu dünyada sadece kendi çapı kadar aralayabilir ⚡ 🌑
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Huerfanos
    Huerfanos's avatar
    Erkek
    Draenei bunu yazdı

YAPILACAK proje içinde ki online oyunları oynayarak ve oyun içerisinde olursa premium satın alarak yardımcı olabilirim. :)

Anarsistherif...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    LuCiFeR bunu yazdı

Ne derece hakim olması gerekiyor üstad ortalama işlermi yapıcak yoksa core'dan dalacak mı ?

Core dahil yazacaz hocam arkadaş ile

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek

projenin changeloglarını bekliyoruz hocam ohalde..

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

Abi yer neresi? birde ne zaman başlaması gerekiyor? vs biraz daha ayrıntı verebilir misin?

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Erkek
    sLeymN bunu yazdı

Abi yer neresi? birde ne zaman başlaması gerekiyor? vs biraz daha ayrıntı verebilir misin?

Ankara Odtünün oralardayız hocam :)

Yakın zamanda başlayacağız

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek

hani bu dilleri bilmem ama online oyun projesini merak ettim browser mi yoksa daha farkli bi online oyunmu ?  :)

antivirus tarafından 04/Haz/13 20:24 tarihinde düzenlenmiştir

Nev-i Şahsına Münhasır.
Toplam Hit: 5146 Toplam Mesaj: 24