folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Asteğmen Adayı Kuytul

Asteğmen Adayı Kuytul

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek

Beyler selam herkese beni bilen bilmeyen mürid kardeşlerime sevgiler. Her mürid gibi ben de tarikatımı özlüyorum. Özellikle asker ocağında. 2 aralıktan beri samsun sıhhıye okulundayım. Yedek subay öğrencisi olarak eğitim görüyoruz. Yılbaşından itibaren yurdun herhangi bir noktasına rdm sorumlusu(reh ve danışma merkezi) sağlıkçı asteğmen olarak atanacağım. Herkesi kulak memesinden şehvetle öpüyorum. görüşmek üzere ;)

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

Asteğmen aday adayı kuytula hayırlı tezkereler :D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

hayırlı tezkereler olsun abü.

dikkat et kendine,beni sınava psikolojik olarak hazırlıyacaksın daha :P

[22817//kaanabak]
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efrasyap
    efrasyap's avatar
    Erkek

tez bitir gel emi

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

kuytul bunu yazdı:
    -----------------------------

Beyler selam herkese beni bilen bilmeyen mürid kardeşlerime sevgiler. Her mürid gibi ben de tarikatımı özlüyorum. Özellikle asker ocağında. 2 aralıktan beri samsun sıhhıye okulundayım. Yedek subay öğrencisi olarak eğitim görüyoruz. Yılbaşından itibaren yurdun herhangi bir noktasına rdm sorumlusu(reh ve danışma merkezi) sağlıkçı asteğmen olarak atanacağım. Herkesi kulak memesinden şehvetle öpüyorum. görüşmek üzere ;)

Havacı RDM ci olursan dağıtımında beni bul kuytul.

Sana müthiş bir iyilik yapacağım :))

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek

8mm bunu yazdı:

kuytul bunu yazdı:

Havacı RDM ci olursan dağıtımında beni bul kuytul.

Sana müthiş bir iyilik yapacağım :))

Abi keşke havacı olsak çok nadir çıkıyor. Ben karacıyım. Kuvvet belli de kura çekecez ay sonu.

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Kara ikametini de bir söyle bakalım.

Deneyelim şansımızı :)

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek

şu an samsundayım. gideceğimiz yer belli olunca bulurum seni 8mm sağolasın ;) Zaten tahribata bile zor girdim. Burda bi filtre koymuşlar. Programı kaldırınca web sayfalrının hiçbirin açmıyor :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek

İlgilenip mesaj atan arkadaşlarıma da teşekkür ediyorum. Sevindim lan :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Lojmanın olacak.

Kollukları sana kitleyecekler.

Gittiğin yerin durumuna göre inanılmaz rahat edeceksin yada edemeyeceksin, ama daimi telefonun bilgisayarın ve televizyonun olacak. :)

Askerde maksi bir film paylaşım ortamı oluyor astekler arasında :)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek

Valla öyleymiş o sebepten istiyordum. Zaten istemesek de %80 uzun dönem yedek subaylık çıktı :) İnş iyi bi yer denk gelir.

Toplam Hit: 5898 Toplam Mesaj: 39