folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Asus N53sn Siparişi Verdim Az Önce Nasıl ?

Asus N53sn Siparişi Verdim Az Önce Nasıl ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

Az önce bunu aldım nasıl  sizce fiyatı  filan modeli yüzde 25 indirim ile aldım 

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-n53sn-sz007v-n53sn-core-i5-2410m-2.3ghz-4gb-ddr3-500gb-15.6-dvdrw-2gb-gt550m-cam-bt-w7pre/productdetails.aspx?I_ID=53640

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gokcan
    gokcan's avatar
    Erkek

desek ki kötü iptal edebilcen mi hocam?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

iyidir iyi kasasıda çok güzel bunların

destination@tahribat.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

etme şansım var hocam tabikide neden edilmesin :D  kullanan kurcalayan varmı yani. ben kurcalamıştım güzel kasa. ama elektrik kaçırıo filn diye duymuştum. asus aklımda yoktu birden aldım acer alcaktım aslında baktım indirim var aldım hemencik.

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bamboocha
    bamboocha's avatar
    Erkek

archair23 bunu yazdı:
    -----------------------------

etme şansım var hocam tabikide neden edilmesin :D  kullanan kurcalayan varmı yani. ben kurcalamıştım güzel kasa. ama elektrik kaçırıo filn diye duymuştum. asus aklımda yoktu birden aldım acer alcaktım aslında baktım indirim var aldım hemencik.

-----------------------------

kasa elektrik kaçırmıyo.ancak vucudunda statik elektrik oluşmuşsa inceden bi çıt sesi geliyo :) elektrik hikayesi sadece palavra kasası ve tasarımı iyi olan bi bilgisayar.ses olayını çözmüşler bu kasa tasarımıyla. iyi günlerde kullan hocam..

kızgın mermi namluda, azgın pipi donda durmazmış.derviş dervişe sırayla binermiş.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozsar07
    ozsar07's avatar
    Erkek

Acer alacaktım diyorsun yanlışlıkla bile olsa almadığına sevin ve adı üstünde yahu  a'SUS ( konuşma yani :))

missss tir asus tadından yinmezzzz... Hele ki bu kasası ile kronik menteşe kırılması kasa çatlama sıkıntıı ortadan kalkmıştır ve 8-10 yıl boyunca kullandığım ve elime geçen ASUS larda tek sıkıntı kasa ile ilgiliydi.

Bu makina güzel seçim bence güle güle kullan ve AbeSUS ( yine çok konuştum... :)

Ne deli ne kör Ne sağır ne de sayrı Mutluyum kısacası Ve hiçbir şey istediğim yok Senden felek Ama yine de Ucuz olsun ekmek Ve pahalı olsun insan hayati.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kemaly
    kemaly's avatar
    Erkek

Bir arkadaşımda var bundan kasası baya güzel :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

dediğiniz gbi elektirk sorunu var diolar ama söylenti gibi olablir görceğiz. kasa hoşuma gitti. yok hocam acerda güzel 4820 TG ve 3820TG kasasını alıcaktım acerin diğerlerini beğennmiyorum zaten bunlar ince kibar bu aldığım asus yannlarında kalın kalıo ama full hd olması güzel ekran kartı Gt 550 bilmiyorum nasıl artık.  i7 sini alcaktım onlardan ekran kartı gt540 vardır almışken 550 olsun dedim i5 yeter dedim:D  artık ne zmn elime geçer bilmiyorum.  şimdi laptop acaba new revision mu onu merak ediyorum.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hackworm
    hackworm's avatar
    Erkek

markası yeter...

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Twitter
    Twitter's avatar
    Erkek

güzel makine hocam ekran kartıda 128 bit okeyto . 

hayrını gör :D 

Tbt Dersimliler Derneği Başkanı :)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSPPSS
    SSPPSS's avatar
    Erkek
    bu i5 in hangi serileri 4 cekirdekli?hangileri 2?
Toplam Hit: 4178 Toplam Mesaj: 22