folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder At Satın Alıp Araba Gibi Kullanmak.

At Satın Alıp Araba Gibi Kullanmak.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

Hocam valla at falan olacak iş değil eğer şehirde yaşıyorsan. Köy olsa neyse de.

Git bir tane eski yıkık dökük skooter falan bi araç al. Onla git gel yap.

Ya da al bi bisiklet motor tak.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    SkynetX bunu yazdı

Hocam valla at falan olacak iş değil eğer şehirde yaşıyorsan. Köy olsa neyse de.

bisiklete elektrikli motor takmak da fena fikir değil, postacı bisikleti bakmayı da alternatiflerime ekleyeyim :|

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enes
    enes's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı
    metalati bunu yazdı

3.havalimanı çalışmasının oldugu yerde dünde ordaydım 100 e yakın at başı boş sahipsiz dolaşıyorlar 

Ciddi mi?

Normalde atların sahibi var, ama bu bölge ormanlık alan ve ıssız bir bölge olduğu için bırakıp gidiyor sahibi ne zaman gelirse geri artık. Bölgeye yakın oturuyorum gözlemliyorum.

Hanimabi Sen Neler Dedin Oyle :( http://www.youtube.com/watch?v=YRbUA9UuUqk
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Başıboş ata binmeye kalkında üstünden nasıl atıyor görün. Sakın öyle bir şey yapmayın. Atlar sahibini tanır. Köpekten daha sadıklardır. 

mkyb tarafından 31/Tem/17 14:54 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Buyur hocam senin için en ideali olacak bu :D 

Ama çok ses çıkartır haberin olsun :D 

https://www.youtube.com/watch?v=coQKAdyoBl8

next next next install
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı
    SkynetX bunu yazdı

bisiklete elektrikli motor takmak da fena fikir değil, postacı bisikleti bakmayı da alternatiflerime ekleyeyim :|

Bisiklet yarışlarında kullanılan mekanik doping için bir motor var, selenin altındaki borunun içine monte ediliyor. Öyle birşey yapmak lazım.

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

https://www.youtube.com/watch?v=coQKAdyoBl8

olmamış bu :) polis buna gömer :D ama elektrikli bisiklet olayı olabilir, postacı bisikletini vitesli yapıp göbeğin diğer kısmına da elektrik motoru adapte edersem hem hızdan hem konfordan epey kurtarabilir.

lakin ben ata binmek istiyorum. arkaya çadırı tulumu atıp portatif bir kova ile gerektiğinde atı sulayıp yoldaki çimleri yedirip tali yollardan git gel yapabilirm kanısındayım. yapmadığım bir kaç manyaklıktan birisi atla şehirler arası yolculuk.

bu arada mini bir bilgi vereyim; köylüyseniz çks ye üyeyseniz kendi malınızı vergisiz ulu orta satabiliyorsunuz, ben şimdi resmen köylü olduğum için malı kasalara doldurup patır kütür satabiliyorum.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

Hocam ati nasil parkedicen?😂

delimiyim ben?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    ayhun bunu yazdı

Hocam ati nasil parkedicen?😂

iki araba arasına girer çizme derdi de yok :D Ağzına bağla arpa torbasını eğsin kafayı yesin dursun (el freni amacı ile :D ) :D 

next next next install
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı

olmamış bu :) polis buna gömer :D ama elektrikli bisiklet olayı olabilir, postacı bisikletini vitesli yapıp göbeğin diğer kısmına da elektrik motoru adapte edersem hem hızdan hem konfordan epey kurtarabilir.

lakin ben ata binmek istiyorum. arkaya çadırı tulumu atıp portatif bir kova ile gerektiğinde atı sulayıp yoldaki çimleri yedirip tali yollardan git gel yapabilirm kanısındayım. yapmadığım bir kaç manyaklıktan birisi atla şehirler arası yolculuk.

bu arada mini bir bilgi vereyim; köylüyseniz çks ye üyeyseniz kendi malınızı vergisiz ulu orta satabiliyorsunuz, ben şimdi resmen köylü olduğum için malı kasalara doldurup patır kütür satabiliyorum.

Yıllar önce trabzonlu bi ekmekçi yapmıştı bunu hatta 90 ı geçip radara girmişti asdlşfhjlasd neyse polis durdurmuş ama yaptığı alet kanunda yer almadığı için ceza kesememişlerdi :D :D 

next next next install
Toplam Hit: 7260 Toplam Mesaj: 54
at ötv