folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Atama Bekleyen Öğretmenlere Destek

Atama Bekleyen Öğretmenlere Destek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CLK-J35
    CLK-J35's avatar
    Erkek

300 bin atama bekleyen öğretmen ve her geçen yıl katlanarak büyüyen işsizler ordusu... 

Eğitim fakültelerine alınması gereken öğrenci sayıları, eğitim sistemimizin geleceği hesaba katılarak düzenlenmeli..Ücretli öğretmenlik kaldırılıp yerine yeni kadrolar verilmeli..25-35 aralığında hayatının en verimli çağında boşta bekleyen nice genç öğretmenler yerine, 60 yaşını geçmiş göğsünde asılı 3 tane gözlükle derse giren öğretmenler olmamalı. Emeklilik yaşı tekrar gözden geçirilmeli ve yaş sınırı düşürülmeli... Bunlar gibi birçok düzenleme yapılmalı ve bu kutsal meslek artık hak ettiği değeri görmeli. 

Atanmış veya atanacak olanlar kendi okullarında, bağlı oldukları kurum kuruluşlarda, sendikalarda...Atama bekleyenler sosyal medyada veya sosyal hayatta ulaşabilecekleri yerlerde sıkıntılarımızı dile getirmeli.. Bu kutsal meslek hepimizin... Bizler yılmadan, susmadan hakkımızı aramaya devam edeceğiz...

Öğretmenler ağlarken, gelecek nesiller gülemez...

Lütfen arkadaşlarım sizlerden ricamız biz atama bekleyen  öğretmenlere destek olunuz ve akim, Bimer ve alo 147 arayarak talep formu oluşturalım MARTTA  10 bin  Öğretmen ataması yapılmasını  isteyelim.. 

CeLeKatireJeotuzbeş
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek
    ogretmen degilim ama ayni dusunceler icindeyiz

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sertacgs
    sertacgs's avatar
    Erkek

bu sene atandik ama geride kalanlari unutmadik okulumda kimin hangi derse girdigi belli degil bilgisayara ingilizceci bedene dine sosyalci fene matematikci giriyor.bu sartlar altinda bu is yurumez.destek veriyorum.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CLK-J35
    CLK-J35's avatar
    Erkek
    sertacgs bunu yazdı

bu sene atandik ama geride kalanlari unutmadik okulumda kimin hangi derse girdigi belli degil bilgisayara ingilizceci bedene dine sosyalci fene matematikci giriyor.bu sartlar altinda bu is yurumez.destek veriyorum.

Hayırlı olsun hocam benimde bölüm fen bu subat atamasını 0.8  le kaybettim önümüzde iki seçim var bi mart ayında bide haziran ayında inş bu hazirana kadar 10 bin atama olursa  atanacaz  inş 

CeLeKatireJeotuzbeş
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sertacgs
    sertacgs's avatar
    Erkek

insallah atanirsin hocam ama sinava hazirligi da siki tut bu adamlara guven olmaz 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

2 kere yazdim 2 sinde de silindi..

Siktir et hocam bende fenciyim. Calismaya cile cekmeye degecek saygin bi meslek kalmadi ortada.. benim gibi korelmemek icin ucretli yap dershanede calis ama baska islere bak.

mfatihbodur tarafından 07/Şub/14 00:48 tarihinde düzenlenmiştir

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

300bin kişi varsa niye 10bin atama istiyoruz? bu kafayla loto oynayın şansınız daha fazla. sen türkiyesin büyük düşün.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek

bu sene okul biticek  umudu olmayan bir öğretmen adayı olarak   bu dediklerinden  önce  4 yıl okuduktan sonra  kepesese diye adlandırılan 

sınavda başkasının yerine girerek sınav kazanmaları torpille öğretmen olunmaları soruların birilerine uçurulmayan bu sınav  kaldırılmalı .

öğretmenliği  özel dershanelere mahkum edip  saatleri belli olmadan çalıştıralan öğretmenleri bu hale getiren devlete yazıklar olsun.

bu dediklerine ise sonuna kadar katılıyorum ve destekliyorum .

Nev-i Şahsına Münhasır.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

abi hep atama yapmayan devlete suç buluyorsunuz ama üniversitede bölüm secerken insan biraz düşünür ya bu kadar kişi mezun oluyor ama atama yok ben mezun olunca iş bulabilecekmiyim ?

insan biraz bölüm secerken ölçer biçer tartar düşünür

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demirci
    demirci's avatar
    Erkek

malesef sorun sadece ogretmen sektorunde degil.

turkiye de cogu kisi ogretmenligi 3 ay tatil, sabah su saatte gider aksam bu saatte cikarim diye dusundugu icin.

herkes ogretmenlige doluyor. sonuc ortada. daha farkli bolumlere kalifiye eleman bulunmazken sizin sektorde ciddi sorunlar var.

Bir vatanin vardi da biz mi aldik elinden Bir bayragin vardi da biz mi indirdik. dedeleriniz zamaninda savasti da biz mi ellerinden aldik simdi sen neyin hakkini istiyorsun simdi sen nerenin bir karis topragini istiyorsun 30 yildir ruyalardasin birak bu siyonist gorusu birak bu ermeni dusunceyi birak....
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

öğretmen öğretmen iktisadi mezunları ne yapsın? yüzbinlerce mezun var

maliye bu sene 200 kişi alacak biz kafamıza sıkalım ozaman

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
Toplam Hit: 2589 Toplam Mesaj: 25